Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuchenne Rewolucje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Kuchenne Rewolucje

    Może gdyby w to głębiej wnikać to ktoś coś by tam zawsze powiedział, ale ja na prawdę nie sądziłam, że ona bierze za to jakieś pieniądze i nie pytałam ludzi o to ale może zapytam, akurat mam znajomych co takie informacje mogą wiedzieć - dam znać

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Kuchenne Rewolucje

      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
      Może gdyby w to głębiej wnikać to ktoś coś by tam zawsze powiedział, ale ja na prawdę nie sądziłam, że ona bierze za to jakieś pieniądze i nie pytałam ludzi o to ale może zapytam, akurat mam znajomych co takie informacje mogą wiedzieć - dam znać
      Jeśli masz takich znajomych to koniecznie daj znać, bo bardzo mnie ciekawi ten temat, bo jeśli by brała kasę to mija się to zupełnie z celem trochę. Czekam!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Kuchenne Rewolucje

        Kuchenne rewolucje może i były zjadliwe na początku. Teraz to coś na zasadzie piętnastej edycji Tańca z gwiazdami. Powiało po prostu nudą, a pani G się przejadła.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Kuchenne Rewolucje

          To mój ulubiony program. Ale moge sie pochwalic ze wystapilem w jednym z odcinków. Po prostu bylem jako gosc w jednej restauracji
          Szczegółów oczywiscie nie mogę zdradzic, ale kazdy wie ze to jest ustawione

          Skomentuj


            #50
            Odp: Kuchenne Rewolucje

            Napisane przez qlopek999 Pokaż wiadomość
            To mój ulubiony program. Ale moge sie pochwalic ze wystapilem w jednym z odcinków. Po prostu bylem jako gosc w jednej restauracji
            Szczegółów oczywiscie nie mogę zdradzic, ale kazdy wie ze to jest ustawione
            qlopek999 uwierz mi, że nie każdy o tym wie znam taką jedną personę, która wierzy we wszystko, co płynie z odbiornika TV - włącznie z chłamem typu Anna Maria Wesołowska i Dlaczego ja?

            Skomentuj


              #51
              Odp: Kuchenne Rewolucje

              Ja miałam blisko lokal, który przeszedł kuchenne rewolucje w jednej z pierwszych edycji. Jak tam byłam, widoczne było, że do rad pani Magdy się nie zastosowali. Od kilku miesięcy nie istnieją...

              Skomentuj


                #52
                Odp: Kuchenne Rewolucje

                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                Ja miałam blisko lokal, który przeszedł kuchenne rewolucje w jednej z pierwszych edycji. Jak tam byłam, widoczne było, że do rad pani Magdy się nie zastosowali. Od kilku miesięcy nie istnieją...
                czy to był lokal w Lublinie? ) bo wydaje mi sie ze jeden z tamtejszych 'porewolucyjnych' tez juz zostal zamknięty haha
                "Czasem dopiero sekcja zwłok pokazuje, że ktoś miał skrzydła..."

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Kuchenne Rewolucje

                  Oglądam, ale w ogóle nie biorę tego programu na serio. Robią te programy z napisanym scenariuszem i połowa tych ludzi do wynajęci aktorzy (zwłaszcza te kelnerki, można te osoby zobaczyć potem w np. jakichś programach o dentystach itp. gdzie grają asystentki). Dużo rzeczy jest ustawione, odegrane według skryptu, można to zauważyć np. podczas kłótni, gdzie bohaterowie się miotają, biegają na boki, a kamerzysta pięknie wodzi za nich kamerą bez żadnych wstrząsów.
                  Nie oszukujmy się, to jest SHOW i jako takie spełnia swoją rolę. Mnie tylko dziwi, że właściciele tych knajp zgadzają się robić z siebie często takich idiotów albo wredne świnie. W życiu nie chciałabym żeby mnie albo partnera tak ukazano, nawet za to 5 minut sławy albo wór pieniędzy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Kuchenne Rewolucje

                    Ja tam ją lubię śmiesznie się to ogląda ^^
                    http://qo3.pl/member
                    http://qo3.pl/green
                    http://qo3.pl/titan
                    http://qo3.pl/desnoran

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Kuchenne Rewolucje

                      Też oglądam, chociaż zgodzę się z przedmówczynią, że każda scena leci według scenariusza. Czasem się tylko zastanawiam dlaczego właściciele zgadzają się na te pokazujące ich (albo ich partnerów!) w złym świetle

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Kuchenne Rewolucje

                        Ja bardzo lubię oglądać Kuchenne Rewolucje

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Kuchenne Rewolucje

                          W Wałbrzychu też się zamknął po Rewolucjach

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Kuchenne Rewolucje

                            Program bardzo ciekawy ! Lubię go oglądać w wolnym czasie Panią Magdę też bardzo lubię

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Kuchenne Rewolucje

                              Najlepsze kuchenne rewolucje to jednak są we własnej kuchni. Lubię oglądać Kuchenne Rewolucje, bo zawsze można się zainspirować poradami Pani Magdy. Dzięki małemu nakładowi pracy i odpowiednim sprzętom kuchennym (przykład: http://www.eldom.eu/sklep/kategoria/...wielofunkcyjne) można wyczarować w domu coś wykwintnego rodem z restauracji.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Kuchenne Rewolucje

                                Ja myslę, że lepiej z tym iść do specjalisty. On na pewno będzie w stanie pomóc
                                Strach to grzech pierworodny. Prawie całe zło świata wywodzi się z faktu, że ktoś się czegoś boi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X