Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak radzić sobie z depresją?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak radzić sobie z depresją?

    Ostatnio mam bardzo ciężki czas, nasiliła się bowiem moja depresja. Zachorowałam na nią 10 lat temu, ale z pomocą psychiatry udało mi się zwalczyć wszystkie objawy i choroba nie nawracała. Potem miewałam stany depresyjne, ale nie były one tak silne i jakoś zawsze sama radziłam sobie z negatywnymi emocjami. No niestety, objawy depresyjne wróciły i dokuczają mi w ostatnich dniach naprawdę mocno. Zanim udam się jednak do specjalisty, chciałabym spróbować zwalczyć ten stan. Znalazłam pewną metodę, która nazywa się Emocjonalna Droga.xx Jak myślicie, czy coś takiego może okazać się efektywne w zwalczaniu depresji?
    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:55. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Jak radzić sobie z depresją?

    Skąd ja to znam ,jakiś czas temu przeszłam operację nerki. Bardzo źle zniosłam samą operację ,ale potem pojawiły się problemy natury psychicznej.
    Do lekarza nie specjalnie chciałam się udawać z tym problemem i w internecie natknęłam się na Emocjonalną drogę xxx
    Zapoznałam się z lekturą bloga - łatwiej było mi dalej funkcjonować.
    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:56. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak radzić sobie z depresją?

      Witam zapraszam do istniejącego już wątku na ten temat tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/sho...light=depresja
      Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o tej samej treści Pozdrawiam .

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak radzić sobie z depresją?

        Tak, jestem właśnie ciekawa tych książek . Podrzucisz parę tytułów?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak radzić sobie z depresją?

          Dzięki za informację. Bo już nie wiem jak pomóc koleżance, a którą jest niestety coraz gorzej po stracie dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak radzić sobie z depresją?

            W takich ciężkich chwilach ważne jest aby zmienić sposób myślenia. Tylko tak możemy sobie poradzić bo myśli potrafią zabić człowieka- dosłownie. Z własnego doświadczenia polecam w takich chwilach korzystać z xxx
            Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:57. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak radzić sobie z depresją?

              ja uważam, że depresję trzeba leczyć z pomocą specjalisty bo samemu raczej sobie człowiek z tym nie poradzi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                Becia88 zgadzam się z Tobą w 100%. Depresje trzeba leczyc u specjalisty, fajnym miejscem jest Psychomedic. można się online zarejestrować na wizytę i to przez całą dobę. Mają świetnych terapeutów. Uważam, że warto rozważyć w takim miejscu wizytę. Dbanie o zdrowie najważniejsze.
                Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:59. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                  samemu nikt sobie z depresją nie poradzi, trzeba się zgłosić do specjalisty i uczęszczać na terapię.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                    Najlepiej dużo rozmawiać z bliskimi u których mamy wsparcie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                      No nie wiem czy taka terapia online ma sens. A skąd wiesz, że tam na pewno siedzi psycholog? Ja wolę tradycyjne spotkania z psychologiem. Chodzę na terapię do gabinetu Spotkania sa super - zawsze miła atmosfera. Pani Ewa to profesjonalistka, potrafi wczuć się w sytuacje. Bardzo dobrze czuję się w jej obecności.
                      Last edited by gagatka; 01-10-2020, 13:59. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                        Jedyną radę, jaką mogę dać to ta związana z udaniem się do specjalisty. Niestety ale depresji nie powinno się bagatelizować.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                          depresja to ciężka choroba, trzeba się z nią udać do lekarza.
                          sanswiss

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                            Myślę, że najlepszy byłby w tej sytuacji psychoterapeuta dziecięcy. Profesjonalista najlepiej pomoże w takiej sytuacji.
                            Last edited by gagatka; 01-10-2020, 14:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak radzić sobie z depresją?

                              Też jestem zdania, że najlepiej iść do terapeuty. On pomoże poradzić sobie z depresją.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X