Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odszkodowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: odszkodowanie



    Ja ich polecam,fajnie łatwo sprawnie i przyjemnie
    Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: odszkodowanie

      Ja miałem wątpliwości co do korzystania z usług firm odszkodowawczych, ale straciłem cierpliwość i jednak się zdecydowałem. Byłem bardzo szczęśliwy bo rozwiązali za mnie sprawę w ciągu 4 dni, a ja użerałem się z ubezpieczycielem ponad 2 miesiące!! Jeżeli ktoś ma podobne problemy to polecam firmę xxx. Jeszcze jedna ważna rzecz. Pamiętajcie, że od dopłaty do odszkodowania musicie odprowadzić podatek (możecie o tym przeczytać na stronie ). Ostatnio czytałem, że niektóre firmy nawet o tym nie informują i później klient może mieć przez to kłopoty finansowe.
      Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:07. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: odszkodowanie

        U mnie natomiast dziewczyny bardzo dobrze sprawdziła się firma JW GROUP, która zajmuje się także odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań, ofertę dopłaty dostałam poprzez formularz dostępny na stronieW ciągu 24h dostałam ofertę, z której skorzystałam bez zastanowienia. Jeśli ktoś z Was chciałby się starać o jakąś dopłatę do odszkodowania to polecam ich.
        Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:07. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: odszkodowanie

          Zawsze byłam zdania, że dobre ubezpieczenie to podstawa, by ubiegać się o odszkodowanie. Poczytajcie - ubezpieczenie majątkowe to konieczność w dzisiejszych niepewnych czasach. Zwłaszcza jak ma się dom.
          Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:07. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: odszkodowanie

            Uzyskanie odszkodowania nie jest wcale takie proste niestety

            Skomentuj


              #36
              Odp: odszkodowanie

              Moja walka z ubezpieczycielem trwa już dobre kilka miesięcy. Miałam moment, na szczęście krótki, w którym chciałam sobie odpuścić i dać za wygraną. Jednak poczytałam trochę o tym w Internecie, popytałam znajomych i stwierdziłam, ze ugoda z ubezpieczycielem nie wchodzi w ogóle w grę i chce walczyć o swoje pieniądze, które jawnie chcą mi ukraść. Trzymajcie kciuki.
              Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:08. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: odszkodowanie

                Ja jestem świeżo po współpracy z firmą której zleciłam odzyskanie pieniędzy z OFE i ZUS po osobie zmarłej. Mimo, że strata kogoś bliskiego to smutny temat to pamiętajcie, że gdy emocje opadną warto zadbać o sprawy finansowe takie, jak ta. VoxVeritas moge polecić z czystym sumieniem!
                Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:08. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: odszkodowanie

                  A mozna dostac odszkodowanie za stracony lot samolotem?? Moze ktos wie.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: odszkodowanie

                    Napisane przez izabela85 Pokaż wiadomość
                    A mozna dostac odszkodowanie za stracony lot samolotem?? Moze ktos wie.
                    Jak to się mówi, człowiek uczy się na własnych błędach. Trzeba jeszcze być na tyle świadomym aby wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski na przyszłość. Wiele osób odkłada przez długi czas spore pieniądze na zorganizowanie sobie we własnym zakresie czy też przez biuro podróży, wymarzonych wakacji. Nawet najbardziej dopracowany plan może zawieść ze względu na problemy z liniami lotniczymi. Jakiś czas temu czytałam o tym artykuł w sieci. Na porządku dziennym są opóźnione połączenia, a co gorsze nawet odwołane loty. Taka sytuacja może na prawdę zmieść uśmiech na naszej twarzy. Bez odpowiedniej wiedzy jak uzyskać odszkodowanie nie obędzie się. Polecam poszukać w sieci wpisując nazwę linii lotniczych
                    Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:08. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: odszkodowanie

                      Odszkodowania za odwołane lub spóźnione loty oraz odszkodowania komunikacyjne i z OC sprawcy to dziedzina, która jest bardzo dobrze znana prawnikom z Kancelarii Prawnej Omega.
                      Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:08. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: odszkodowanie

                        W sprawach finansowych specjalizuje się krakowska kancelaria która ma ok 1000 pozytywnych rozstrzygnięć przeciwko podmiotom rynku finansowego. Pomagaj też frankowiczom w odfrankawianiu a nawet anulowaniu kredytów. Analizę umowy a także opracowanie strategii wykonują za darmo.
                        Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:05. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: odszkodowanie

                          Warto zapisać sobie też namiar na tą firmę odszkodowawczą . Ona pomaga bowiem odzyskać odszkodowanie po wypadku w UK. Nie da się ukryć, że ubezpieczyciele nie tylko w Polsce ociągają się, żeby wypłacić należne odszkodowanie. Trzeba zawsze walczyć o swoje, aby odzyskać należne pieniądze. Samodzielnie jednak trudno sobie z tym poradzić.
                          Last edited by gagatka; 22-10-2020, 11:04. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Jedno jest pewne- po alkoholu i narkotykach nigdy nie powinno się wsiadać za kierownicę. Ale wiadomo jak to w życiu bywa. xxx
                            Last edited by gagatka; 10-02-2021, 11:13. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X