Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wczasy za granicą a ubezpieczenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

    ja bez takiego ubezpieczenia nigdzie się nie ruszam bo nigdy nic nie wiadomo i wszystko może się człowiekowi przytrafić.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

      ja mam taką formułę ubezpieczenia mieszkania, że mam w pakiecie tez ubezpieczenie obejmujące wyjazdy i leczenie za granicą.. warto sprawdzić, czy możecie sobie rozszerzyć ubezpieczenie.. to zawsze mniejsze pieniądze niż robić nowe..
      podolog Rumia

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

        ja bez takiego ubezpieczenia to nigdzie się nie ruszam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

          W przypadku wczasów za granicą ubezpieczenie turystyczne to podstawa. Nie wyobrażam sobie nie skorzystanie z takowego, bez niego nie czuję się dobrze. Zawsze jak wyjeżdżamy to wykupujemy rodzinnie ubezpieczenie PZU Wojażer, kilka zł dziennie, koszt nie boli a w razie jakiegokolwiek wypadku jesteśmy odpowiednio zabezpieczeni.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

            Ja zawsze wykupuje sobie dodatkowe ubezpieczenie, nigdy nie wiadomo co sie wydarzy tym bardziej z małym dzieckiem. A ja juz za kilka dni bede cieszyc sie słoneczkiem na wyspach kanaryjskich... Dzieki blogowi http://wyspykanaryjskie.com.pl/ odkryłam, że jest tam wiele pięknych miejsc do zobaczenia, na pierwszy rzut bierzemy Teneryfe, za rok chciałabym aby to była Fuerta. Był ktoś?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

              a pewno nie zaszkodzi mieć takie ubezpieczenie, lepiej mieć i nie wykorzystać niż odwrotnie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wczasy za granicą a ubezpieczenie

                Za granicą bierze się całkiem inne i oddzielne ubezpieczenie .
                odciągacz pokarmu

                Skomentuj

                       
                Working...
                X