Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

    My gotujemy zupki z kaszą jaglaną i z warzywami. To prawda ona jest bardzo zdrowa i warto podwać ją dzieciom i w sumie taka monotonia jak by jeszcze była to dobrze, bo zdrowych dań nigdy za wiele.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

      Opórcz kaszy jaglanej warto też podawać kuskus, jest zdrowy a poza tym robi się go błyskawicznie, można dodać do każdej zupy i natychmiast prawie pęcznieje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

        My też gotujemy zupki z kasza jaglaną, chociaz wiadomo, ze synek teraz woli jeść to co my. Kuskus próbowalam, ale synkowi nie zasmakował. Planuję za jakiś czas podać.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

          Tu można znaleźć zalecenia dot. żywienia niemowlęcia http://szczepimy.com.pl/akademia-zdr...rowe-zywienie/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

            U mnie córka również jadła monotonnie taki urok takiego maluszka do wprowadzania nowego smaku dziecko musi dojrzeć i nawet jest kilka prób do jednego smaku Teraz mogę powiedzieć, że je w miarę wszystko. Nie ukrywam, że również miałam takie uwagi od innych mam

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

              Każde dziecko jest inne. I w różnym wieku chce jesć nowe potrawy.
              Brak wyobraźni predysponuje do zbrodni

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                U mnie córka również jadła monotonnie taki urok takiego maluszka do wprowadzania nowego smaku dziecko musi dojrzeć i nawet jest kilka prób do jednego smaku Teraz mogę powiedzieć, że je w miarę wszystko. Nie ukrywam, że również miałam takie uwagi od innych mam
                Zgadzam się w 100%- do niczego nie zmuszać, na wszystko przyjdzie czas.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

                  Często korzystam z tej strony: http://alaantkoweblw.pl/
                  Mają podział także według wieku. Nie wszystkie przepisy mi pasują i wiele modyfikuję, ale o to przecież chodzi.
                  Fajnym urozmaiceniem zamiast kaszki mogłyby być jakieś placuszki. Moja córeczka lubi bananowe.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

                    Żeby jedzonko nie było zbyt monotonne używamy różnych ziół( takich które dziecko już może) a do tego staramy się łączyć warzywa w różny sposób nadając różne smaki i kolory jedzonka

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

                      Napisane przez jacekm51
                      Ma skończone 11 miesięcy.
                      Wiecej - penirium
                      Zgłoszone jako spam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zbyt monotonny jadłospis roczniaka?

                        ja jak zaczęłam podawać naszemu juniorowi kasze to niestety miał wzdęcia :/ poszliśmy do pediatry i poleciła nam dicopeg junior i po kilku dniach ustąpiło,ale nawet teraz boje się mu podawać kasze bo jakos on sam niechętnie do niej podchodzi

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X