Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybór zegarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wybór zegarka

    Hej. Zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiegoś zegarka. Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Co byście powiedzieli np. o czymś z tej oferty http://www.zegarek.net/zegarki/tommy...ger/index.html? Jest ona Waszym zdaniem warta uwagi? Z góry dzięki za wszelkie sugestie w tym temacie
    Krew! To powinno być wewnątrz.
  •    
       

    #2
    Odp: Wybór zegarka

    Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy chcesz mieć zegarek na długie lata czy zmieniać w zależności od stylizacji ja na przykład mam dużo tanich zegarków, które zmieniam. Zegarki które pokazałaś są dość drogie ale niezaprzeczalnie ładne

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wybór zegarka

      Ja teraz poluję na Emporio Armani dla męża na prezent Sobie zegarka nie kupowałam chyba od podstawówki i od tego czasu zegarka nie noszę, bo nie lubię. Mam chyba uraz z dzieciństwa - pamiętacie tą historię z czarną wołgą i gościem, który pyta o godzinę a jak sie odpowie to nastepnego dnia o tej porze się umiera? U nas taka historia wędrowała z ust do ust i jakoś... Nie lubię zegarków Zresztą zawsze mam komórkę przy sobie a w niej zegarek. Na ręce wolę mieć bransoletkę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wybór zegarka

        Może najpierw sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup zegarka oraz dla kogo ma on być,a dopiero potem doradzimy kilka ciekawych, odpowiednich modeli. Tak byłoby po prostu łatwiej

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wybór zegarka

          Jestem zdania,ze Tommy Hilfiger nie ma takich dobrych zegarków.Jest to raczej marka odzieżowa tak wiec nie możecie nastawiać się w tym przypadku na bardzo dobrą jakość. jestem zdania,ze można znaleźć o wiele lepsze zegarki innych marek. Świetne modele ma na przykład Certina albo Tissot. Są dobrze wykonane. Owszem droższe ale taki zegarek kupuje się raz na wiele lat ( osobiście mam bardzo dużą słabość do tych marek. Zerknij sobie tutaj:
          http://zegarki-plonka.pl/Zegarki-CERTINA

          W sklepie obecnie możesz sobie przejrzeć autoryzowane zegarki tej marki.
          http://forum.mamotoja.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wybór zegarka

            A możesz któraś z was trafiła ostatnio na jakieś dobre przeceny poświąteczne jeżeli chodzi o zegarki. Nie mam jakiejś pilnej potrzeby, ale gdyby trafiło się coś fajnego - to czemu nie. Z chęcią bym kupiła.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wybór zegarka

              Na markowe zegarki rzadko trafiają się przeceny. Jak już, to są to zwykle jakieś drobne kwoty "na zachętę".

              Szukaj tutaj http://www.zegarmistrz.com/Tissot_Da...3-default.html

              Mają spory wybór, Tissot w dobrych cenach, dostawa też jest za free.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wybór zegarka

                Pierwszy zegarek jaki dostałam był firmy Casio. Służył mi przez wiele lak (ponad 10), dlatego następny też wybrałam tej firmy. Mam do niej całkowite zaufanie!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wybór zegarka

                  Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                  Na markowe zegarki rzadko trafiają się przeceny. Jak już, to są to zwykle jakieś drobne kwoty "na zachętę".

                  Szukaj tutaj http://www.zegarmistrz.com/Tissot_Da...3-default.html

                  Mają spory wybór, Tissot w dobrych cenach, dostawa też jest za free.

                  W sumie myślałam o Tissot - i chyba się skusze na jakiś model od nich. Jest kilka opcji, które by mnie zainteresowały.


                  Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                  Pierwszy zegarek jaki dostałam był firmy Casio. Służył mi przez wiele lak (ponad 10), dlatego następny też wybrałam tej firmy. Mam do niej całkowite zaufanie!
                  Miałam zegarek Casio, ale po 4 latach noszenia uległ awarii. W sumie nie wiem co mu się stało. Nie dochodziłam do tego, bo kosztował 150 zł - więc nie chciałam oddawać go do naprawy, bo zupełnie się to nie opłaca.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wybór zegarka

                    4 lata to i tak moim zdaniem dosyć długi okres, nie sądzicie? JA też pierwszy zegarek miałam od Casio lub jeżeli się nie mylę Timex i byłam zadowolona, zwracajmy uwagę nie tylko na sam wygląd, ale również na jakość jego wykonania.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wybór zegarka

                      Ja mam obecnie zegarek z apartu i jestem bardzo zadowolona, jest na srebrneh bransoletce, bardzo kobiecy i delikatny

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wybór zegarka

                        Z mężem na szustą rocznicę ślubu przymierzamy się do zakupu zegarków Na razie zdecydowaliśmy, że kupimy zegarki Michaela Korsa. Rocznicę obchodzimy w czerwcu więc już niebawem

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wybór zegarka

                          Ja mam zegarek srebrny na bransoletce, z kruka, delikatny i taki kobiecy. natomiast mąż ma sportowy zegarek z tymi bajerami typu temperatura, kierunki świata itd.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wybór zegarka

                            Zegarki od Timexa są całkiem fajne chociaż jeśli o mnie chodzi to nie jestem przekonana tak do konca o ich jakości....
                            Za to podobają mi się zegarki od firmy Adriatica. Spodobały mi sie szczególnie ich zegarki z nowej kolekcji.
                            http://www.zegarmistrz.com/Adriatica...3-default.html
                            Jak ten na dole:

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wybór zegarka

                              Mi się bardzo podobają zegarki Bulova. Można je znaleźć tutaj m.in. zegarkistyle.pl/zegarki-bulova ale od razu ostrzegam, że nie należą do tanich Mimo to marzy mi się jeden, bo uważam, że raz wydane pare stów na zegarek zaowocuje dobrej jakości zegarkiem na kilka lat.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X