Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka lampa do salonu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaka lampa do salonu?

    Tu masz bardzo fajny artykuł odnośnie tego jakie lampy sufitowe wybrać xxx . Ja zawsze jak przystępuję do remontów bądź jakiś zmian w domu to inspiruję się pomysłami w sieci, dzięki temu zawsze wszystko mam zaplanowane tak jak chce i unikam zbędnych wydatków.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 13:35. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaka lampa do salonu?

      Super, dzięki wielkie za fajne porady Z całą pewnością mi się przydadzą
      Kiedy mowa jest o przeszłości, każdy pisze fikcję

      Skomentuj


        Odp: Jaka lampa do salonu?

        Fajna stojąca lampka tylko trochę droga.xxx
        Dość popularne w ostatnim czasie. Chciałabym kupić, ale wiem jak zareaguje mój mąż
        Znacie może jakieś tańsze zamienniki takich lamp stojących?
        Będę wdzięczna za pomoc.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:35. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaka lampa do salonu?

          Sądzę że dużo tu też zależeć będzie od ogólnego wystroju salonu, wybór lampy powinien więc być taki, by pasowała ona do reszty

          Skomentuj


            Odp: Jaka lampa do salonu?

            Jak dla mnie to lampy tworzą atmosferę i sprzyjają relaksowi. Oświetlenie salonu to ważny element całej aranżacji więc aby była była przytulna proponuję wybrać kilka kilka źródeł światła z active jet z OBI

            Skomentuj


              Odp: Jaka lampa do salonu?

              Fajne xxx wykonane ze sklejki znajdziesz w sklepie z designerskimi lampami. Bardzo ładna jest lampa Aiko, świecąca drewniana szyszka. Tworzy świetny klimat w salonie. Nie tylko piękna, także ekologiczna. No i bardzo dekoracyjna, szczególnie przy zapalonym świetle. Sklejka, z której wykonana jest lampa, jest tak cienka, że przepuszcza światło. Efekt niesamowity

              Last edited by disne; 18-06-2020, 13:36. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jaka lampa do salonu?

                Patrzyłaś na plafony? Wg mnie to fajne rozwiązanie do salonu, rzadko spotykane a dosyć ciekawe. Fajne efekty można z nich tworzyć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaka lampa do salonu?

                  Ja kupiłam bardzo ładną lampę w Ikei ostatnio.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaka lampa do salonu?

                    Ja w salonie mam kinkiety activejet na trzech ścianach a u sufitu mi nic nie wisi chociaż jest w miarę wysoko a jak jest niskie pomieszczenie to niestety trzeba zrezygnować z takiego tradycyjnego oświetlenia

                    Skomentuj


                      Odp: Jaka lampa do salonu?

                      Ja w swoim salonie mam świetny kinkiet, który wygląda jak lampa stołowa, który wisi nad kanapą. Do tego ostatnio kupiłam wymarzone cotton balls i powiesiłam je na komodę. Świetnie ociepla mieszkanie. Te fajne lampeczki sprzedaje xxx
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 13:36. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaka lampa do salonu?

                        Ja ostatnio kupiłam lampę na tej stronce xxxwejdź i zobacz a na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Polecam
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 13:31. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jaka lampa do salonu?

                          Mi się bardzo podobają lampy led. Ładniejszych chyba nie ma, zwykłe żyrandole nigdy mi się nie podobały. A wy co macie w salonach?

                          Skomentuj


                            Odp: Jaka lampa do salonu?

                            Na lampach co prawda się nie znam, ale mogę ci polecić bardzo fajne xxx do salonu Zajrzyj do sklepu Hagea.pl, mają tam dużo ciekawych produktów.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 13:31. Powód: link
                            krzesła do ogrodu

                            Skomentuj


                              Odp: Jaka lampa do salonu?

                              dzięki odpowiedniemu oświetleniu w salonie można uzyskać fajny nastrój, dobry pomysł to światło z o naturalnej barwie jakie ma active jet w obi i lampa z efektem 3D

                              Skomentuj


                                Odp: Jaka lampa do salonu?

                                Zerknij sobie bardzo fajne rozwiązanie stosowania reflektorów na szynach -xxx. Dlaczego fajne? Bo można sobie dostosować tak jak Ci odpowiada...
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 13:32. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X