Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkoła tańca - Kraków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szkoła tańca - Kraków

    Witam wszystkich rodziców!

    Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia
    Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce?

    #2
    Odp: Szkoła tańca - Kraków

    Witaj wesołakrystyna!


    Muszę Ci powiedzieć, że z naszą Karolinką mieliśmy podobną sytuację. Córka bardzo lubi ruch jak i muzykę, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy posłać naszą małą na zajęcia taneczne. Wybraliśmy szkołę Meant To Move, która właśnie znajduje się na ul.Bronowickiej Szkoła jest nowa, fajnie urządzona, a obsługa wesoła i bezproblemowa. Małej tak się spodobało, że zaczęła nawet powtarzać w domu i na spotkaniach rodzinnych jest pierwsza żeby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami! Polecam, my na pewno będziemy kontynuować współpracę.


    Podsyłam link do strony szkoły https://meanttomove.pl/#not-set:all




    Pozdrawiam

    Skomentuj

           
    Working...
    X