Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poduszka pod głowkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poduszka pod głowkę

    Od jakiego wieku, mozna maluchowi podlożyc do spania poduszke pod główkę?
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Moj spi od urodzenia na podusi z tym ze jest to poduszka 1 cm grubosci - taka imitacja ( a ma 14 miesiecy ) Jak mial 2 miesiace trafilismy do szpitala i tam kladziono go na zwyklej takiej doroslej. Podobno zdrowiej bez poduszki a jesli juz to po roku kiedy dziecko jest bardziej sprawne ze tak powiem.

    Skomentuj


      #3
      podobno zdrowe na kregosłup jest bes poduszki i to jak najdłuzej ewentualnie taka jak pisała ANTALIS ja tez taka cieniutka synkowi daje
      http://suwaczki.maluchy.pl/li-22895.png

      Skomentuj


        #4
        ja nie dawalam malej poduszki do zeszlego miesiaca, teraz ma 18 miesiecy. Zauwazylam, ze lepiej jej sie zasypia i mniej wedruje po lozku od czasu kiedy ma podusie. Nie jest bardzo plaska, ale miekka, antyalergiczna i kupiona w sklepie specjalnie dla dzieci. Ma odpowiednie atesty
        mama Matyldy

        http://picasaweb.google.com/belciki7...ucaneFoteczki#

        Skomentuj


          #5
          Vini od ok miesiaca spi na poduszce i jak pisala wczesniej M@m@, u nas tez prawie koniec z nocnymi wedrowkami po lozeczku
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            #6
            ja słyszałam że do dwóch lat nie można kłaść dziecka na poduszce. moja marysia śpi na takiej cieniutkiej.




            Skomentuj


              #7
              ja czytałam, że co najmniej do roku bez poduszki

              moja śpi bez, jak ją biorę do siebie to śpi na mojej, ale takiej bardzo płaskiej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja spi na poduszce ma 9 m-cy bardzo jej takie spanie odpowiada

                Skomentuj


                  #9
                  moj od poczatku wolal spac na brzuszku, wiec robilam mu klin i taka niby podusie zeby mial milusio, a jak na boczku to podusie ma normalna bo tak to glowka taka wygieta. na wznak praktycznie to tylko w wozku spi i tam nie ma poduszki.

                  Skomentuj


                    #10
                    ja od początku kładłam na poduszce tylko dosyć płaskiej żeby zbyt dużej różnicynie było i żeby kręgosłupwk się nie wyginał


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      u nas od początku małą śpi na cieniutkiej podusi

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja też od urodzenia daje taką cieniutką,dziecko nie może miec wysoko bo to szkodzi na kręgosłup.

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja dałam synowi poduszkę kiedy skończył 3 miesiące.
                          Cienką.
                          Tak na prawdę to nie wiadomo jak postąpić.
                          Bo spanie na płaskim też dla dziecka nie jest najlepsze
                          ze względu na zgryz a także ciężko się oddycha.
                          Wydaje mi się, że całe to halo z poduszkami w łóżeczku
                          ma na celu uniknięcie uduszenia się niemowlęcia podczas snu.
                          Czy powoduje jakieś wady kręgosłupa ?? ..... nie jestem lekarzem
                          ale w pozycji na plecach dziecko śpi zaledwie 2-3 miesiące.

                          Skomentuj


                            #14
                            Mozna kupic taka :

                            Poduszka chroni niemowlę przed skrzywieniami kręgosłupa. Idealna również podczas choroby górnych dróg oddechowych. Pediatrzy często zalecają wtedy podwyższanie główki dla lepszego oddychania i odksztuszania. Zapewnia bezpieczeństwo przed zachłyśnięciem, w dzień daje dziecku lepszą widoczność.

                            Skomentuj


                              #15
                              Goplana mam tę poduszkę (klin) Julek z niej zjeżdżał.
                              Teraz lubi spać na brzuszku i nie bardzo mu jest na niej
                              wygodnie.
                              Przez pierwsze 3 miesiące podłożyłam pod materac książkę
                              a potem dałam poduchę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X