Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torba dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Torba dla mamy

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Ostatnio na fb babyono był konkurs i nagrodą była właśnie torba Wiesz że przywróciłaś mi wiarę w kobiece gusta bo wszędzie widzę wielbicielki sów a tu w końcu coś oryginalnego w postaci rowerków
    Rowerki są the best he he..oboje z mężem jeździmy, to znaczy teraz tylko On i jesteśmy pasjonatami tego sportu..chcemy zarazić nią małą :-) a wózek otrzymałam po koleżance i niestety nie miała torby. Jest kremowy z czarnymi wstawkami i dlatego szukam czegoś takiego.
    Ale zgodzę się, ze wszędzie królują teraz sówki..pościele, kocyki, pluszaki..istny szał sówkowy he he ;-)

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Torba dla mamy

      Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
      Rowerki są the best he he..oboje z mężem jeździmy, to znaczy teraz tylko On i jesteśmy pasjonatami tego sportu..chcemy zarazić nią małą :-) a wózek otrzymałam po koleżance i niestety nie miała torby. Jest kremowy z czarnymi wstawkami i dlatego szukam czegoś takiego.
      Ale zgodzę się, ze wszędzie królują teraz sówki..pościele, kocyki, pluszaki..istny szał sówkowy he he ;-)
      Teraz Ty jesteś bardziej w temacie więc popraw mnie jeśli się mylę ale aktualnie i tak chyba już sowy trochę przemijają albo tylko mi się tak wydaje bo już nie oglądam tylu dodatków co te półtora roku temu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Torba dla mamy

        Mam odmienne wrażenie,że właśnie sówki dalej są " w modzie" w szczególności pluszaki czy teraz wiosną będą to zapewne kocyki.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Torba dla mamy

          Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
          Mam odmienne wrażenie,że właśnie sówki dalej są " w modzie" w szczególności pluszaki czy teraz wiosną będą to zapewne kocyki.
          Być może ja już przestałam wyszukiwać wyprawkowych rzeczy bo młody zbliża sie do 10 miesięcy ale jak był jeszcze w brzuszku to pościele, kocyki, rożki i ochraniacze na łóżeczko były wszechobecne z tym wzorem a pluszaki jakoś nie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Torba dla mamy

            mi też sie wydaje ze moda na sowki mija powoli - teraz są zygzaki, kropki, pastele w modzie ale moze to moje tylko odczucie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Torba dla mamy

              Ja to się cieszę, że szał na misiaczki, szczeniaczki i inne przesłodzone króliczki minął. Rozumiem że to są rzeczy dla dzieci ale już nawet te sowy czy wspomniane rowery są fajniejsze niż same różowe misie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Torba dla mamy

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Ja to się cieszę, że szał na misiaczki, szczeniaczki i inne przesłodzone króliczki minął. Rozumiem że to są rzeczy dla dzieci ale już nawet te sowy czy wspomniane rowery są fajniejsze niż same różowe misie.
                mi akurat sowy nie przeszkadzaly, natomiast ja tez za rozowym nie jestem mimo iz mam dziopke - natomiast za pastelami przepadam choc wszelkie szarosci tez lubie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Torba dla mamy

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  mi akurat sowy nie przeszkadzaly, natomiast ja tez za rozowym nie jestem mimo iz mam dziopke - natomiast za pastelami przepadam choc wszelkie szarosci tez lubie
                  Mi sowy jako sowy też nie przeszkadzają ale jak kompletowałam wyprawkę to pisałam na innym forum i tam wszystkie mamy chwaliły się właśnie tym wzorem ż do znudzenia...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Torba dla mamy

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Mi sowy jako sowy też nie przeszkadzają ale jak kompletowałam wyprawkę to pisałam na innym forum i tam wszystkie mamy chwaliły się właśnie tym wzorem ż do znudzenia...
                    powiem Ci ze my mamy tylko kocyk z tutejszego forum w sowy i nic innego - nio tez wzor troszku juz sie nudzi szczegolnie jak dla mnie w poscielach, mi sie podobaja zygzaki najlepiej czarno biale lub w odcieniach szarosci

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Torba dla mamy

                      Nam też sie trochę przesłodziły sówki..dlatego pomyśleliśmy o rowerkach..kocyk do wózka i podusia są z czarnego minky w połączeniu z czarnymi rowerkami na białym tle..w sam raz pasujące do białego fotelika i kremowo czarnego wózka. Mamy też jeden kocyk weselszy w żabki zielone i rożowe korony..w końcu coś wiosennego tez musi być :-)
                      A zygzaki też są fajne..nawet minky teraz robią w zygzaki..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Torba dla mamy

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Nam też sie trochę przesłodziły sówki..dlatego pomyśleliśmy o rowerkach..kocyk do wózka i podusia są z czarnego minky w połączeniu z czarnymi rowerkami na białym tle..w sam raz pasujące do białego fotelika i kremowo czarnego wózka. Mamy też jeden kocyk weselszy w żabki zielone i rożowe korony..w końcu coś wiosennego tez musi być :-)
                        A zygzaki też są fajne..nawet minky teraz robią w zygzaki..
                        Ale masz śliczne zestawienie kolorystyczne normalnie bym Cię chyba na ulicy zaczepiła jakbym Cię spotkała No i jeszcze masz kolorowy kocyk z forum czy wzięłaś szary?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Torba dla mamy

                          A mnie się marzy kocyk czarny w czerwone kropki. Jednak nie mogę znaleźć takiego.Czarny kocyk w białe kropy widziałam, ale mojego wymarzonego do wózka córki znaleźć nie mogę. I by nie był za duży, taki do wózka akurat.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Torba dla mamy

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Ale masz śliczne zestawienie kolorystyczne normalnie bym Cię chyba na ulicy zaczepiła jakbym Cię spotkała No i jeszcze masz kolorowy kocyk z forum czy wzięłaś szary?
                            pradip a Twój kocyk poszedl moze wygrany z forumowej zabawy?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Torba dla mamy

                              ja mialam flexi bag z maxi cosi- fajna, pojemna, porzadnie wykonana- wrzucalam kilka razy do pralki i zadnych odgniecen, wyglada nadal jak noowa ma fajne przegrodki, moge wszystko fajnie uporzadkowac w torbie no i schowac swoje drobiazgi

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Torba dla mamy

                                A ja mam torbę od wózka Jedo i sprawdza mi się idealnie. Nawet przepinam ją teraz do parasolik i też się super sprawdza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X