Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgłupsze prezenty na komunię

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

    Najgłupszy prezent jaki widziałam to quad dla dziecka - w życiu bym, czegoś takiego swojemu nie kupiła :/ Podobnie jak tableta czy telefonu. Już lepszym prezentem byłaby gitara lub chociażby rower. Moje dziewczyny idą za rok do komunii i mam zamiar gościom powiedzieć, ze mają nie kupować zadnych dziwnych i drogich prezentów.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

      Kiedyś dostawało się rowery w prezencie właśnie na komunie no i zegarki teraz nie wiem czy jeszcze takie prezenty się daje
      ale gitarę? nie wpadłabym na taki pomysł Może jak by dziecko było jakieś szczególnie uzdolnione muzycznie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

        ta lista jest tragiczna co myślicie o takim prezencie na chrzest dla dziewczynki http://www.anluxsklep.pl/maskotki-ek...e-888-313.html

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

          Rower i rolki to jedne z lepszych prezentów jakie może potrzymać nasze dziecko na komunię,z kolei wg mnie typowe pamiątki jak medalik są w tym wieku zbędne,ale to oczywiście tylko moja opinia.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

            Rower i rolki to faktycznie fajne i tradycyjne pomysły na komunię,podobnie zresztą jak zegarek. A co jest najgorsze? chyba nie ma jednego który byłby czymś złym dla dziecka,to też zależy od naszego podejścia jako rodziców.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

              Macie racje, dla mnie też quad to nieporozumienie, a zwłaszcza na komunię. Rower, rolki, jak najbardziej. Kiedyś czytałam, że dziecko dostało kucyka, który trafił ostatecznie na rzeź...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                Krolzabawek, napisał rzecz, która mnie wielce zdziwiła, mianowicie, że Np. Medalik uważa za zbędny prezent przy okazji I Komunii.

                Dla mnie to totalne nierozumienie o co w I Komunii chodzi...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                  A ja jestem zdania,ze nie powinno się dziecku dawać na komunię pieniedzy z uwagi na to,ze dziecko nie będzie z tego zadowolone. Będzie miało wrażenie jakby niczego na komunię nie dostało....

                  O wiele lepiej jest podarować jakiś prezent, który przyda się dziecku w przyszłosci. Warto jest na przykład powrócić do tradycji i dać mu porządny zegarek

                  Na przykład doxy:
                  http://www.zegarek-doxa.pl/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                    quad,zwierzęta pod każdą postacią,smartfony za 2 tysiące złotych Przez te wszystkie prezenty i prezenciki my rodzice i dziecko zapominamy czym tak na prawdę jest komunia święta. Liczymy tylko na to kto co i ile da a nasze dziecko nie skupia się na niczym innym jak tylko na tym czy dostanie tablet,laptopa czy może własne mieszkanie Ja bym swojemu chrzesniakowi jak już bym miała coś dać to bym opłaciła mu jakiś fajny kurs,kolonie,naukę gry na pianinie czy coś w tym stylu. Nawet bym dała Bon do fajnego sklepu. I koniecznie medalik,pamiątkę komunii świętej. Niech dzieciak ma frajdę a nie rodzice jeśli już

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                      Dziecko w wieku komunijnym spokojnie może dostać tablet. Jednak od razu warto mu kupić etui na tablet, proszę: http://www.inbag.pl/ Warto zabezpieczyć tablet przed uszkodzeniem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                        Ludzie mają różne pomysły, czasem lepsze, czasem gorsze. Kiedyś wszyscy kupowali rowery na komunię, teraz kupują quady.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                          Sporo teraz nietrwałych prezentów, które się znudzą za 2 tygodnie i tyle dziecko z tego ma.
                          Detektyw Siedlce

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najgłupsze prezenty na komunię

                            Często pytam o takie rzeczy znajomych. Oni są w stanie bardzo dobrze doradzić
                            Działanie bez celu, wysiłek bez efektów, droga donikąd – czyż to nie piękne?

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X