Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Choinka sztuczna czy żywa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Choinka sztuczna czy żywa?

    Mnie wydaje się, że te choinki są specjalnie hodowane na sprzedaż. CHoinki świeżej ktoś może nie chcieć, ale żywego karpia już kupuje i nie widzi, że on też był wyhodowany z myślą o świętach - kupuje w siacie i zabija go.

    U mnie w domu zawsze była żywa choinka i nie wyobrażam sobie bez niej świąt, dlatego kontynuuję tradycję rodziców i zawsze u mnie jest żywa. Sztuczna wygląda sztucznie. Zdecydowałabym się na nią tylko gdyby moje dziecko miało np. alergię na świerk.

    Ścięta bardziej pachnie, ale dobrym rozwiązaniem jest też kupienie mniejszej choinki, ale w donicy - my zawsze tak robimy i później ją przesadzamy do ogródka. Nie wszystkie się przyjmują, ale już kilka takich pamiątek ze świąt mamy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Choinka sztuczna czy żywa?

      U nas zawsze jest żywa choinka, w tym roku chcę kupić w doniczce i na wiosnę przesadzę ją do ogrodu, będziemy mieli dwie korzyści,

      Skomentuj


        #33
        Odp: Choinka sztuczna czy żywa?

        Żywa choinka wypełnia pomieszczenie niepowtarzalnym zapachem, tworzy również swoistą atmosferę w czasie świąt, dlatego jest po prostu atrakcyjniejsza
        choinki warszawa net-choinki.pl

        Skomentuj


          #34
          Odp: Choinka sztuczna czy żywa?

          Jeśli choinka to tylko PRAWDZIWA. Jeśli chodzi o o kwiaty to ja w tym roku kupiłam gwiazda betlejemska sztuczna . Myśle,że w tym również tak zrobie ponieważ jej pielęgnacja jest zbyt czasochłonna jak dla mnie. Dodatkowo krótko wygląda dobrze tak więc 2 x tak

          Skomentuj


            #35
            Odp: Choinka sztuczna czy żywa?

            U mnie od zawsze była sztuczna choinka i jakoś nie planuje tego zmieniać.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X