Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent dla mamy

    Święta coraz bliżej i pora rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych. Największy problem mam z moją mamą, bo ona nigdy o niczym nie marzy i niczego nie potrzebuje. Mam pewien pomysł, ale nie wiem czy najlepszy . Mama ma już swoje lata i sił coraz mniej, więc pomyślałam o odkurzaczu samosprzątającym, który wyręczyłby ją z jednego chociaż obowiązku. Rodzice mają dość spory dom i ogarnięcie go jest dla mamy nie lada wyzwaniem. Oglądałam różne modele, można kupić taki już za całkiem przyzwoite pieniądze. Co myślicie o takim prezencie?
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent dla mamy

    Najlepiej taki samo sprzatajacy, chyba w perfekcyjnej pani domu takie rozdawali oj a ja bym chciala, zeby moi bliscy zasponsorowali mi nowe buciki dla Frania do przedszkola, bo marzą mi się sandalki Memo, ale swieta pochlona mnostwo pieniedzy, wiec fajnie by bylo ten jeden wydatek przerzucic na rodzine

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent dla mamy

      No tak, jeśli rodzina ma taką tradycję hojnego obdarowywania się to jest to łatwy sposób na pozbycie się części wydatków, choć swoją drogą my też musimy coś kupić w prezencie.
      Autorko wątku, myślę że Twój pomysł jest bardzo dobry ze względu na to że sprzątanie, a zwłaszcza odkurzanie to duże obciążenie dla kręgosłupa. Taki odkurzacz jest dokładniejszy dzięki czemu podłogi są czystsze. Nie jest to jednak bardzo duży wydatek? Zawsze mi się wydawało, że na takiego robota trzeba odkładać przez dłuuugi czas.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent dla mamy

        a mi się udało w tym roku wcześniej pomyśleć nad prezentem dla mamy. jestem z siebie naprawdę dumna! moja mama to chyba najbardziej wymagająca osoba jeśli chodzi o prezenty jaką znam i zawsze rodzinne rozpakowywanie podarunków spod choinki łączy się dla mnie z dużym stresem. tym razem jednak jestem prawie pewna, że pomysł miałam dobry. kupiłam jej dwudniowy wyjazd ze Spa do cieszyna do hotelu orbis. zarezerwowałam go już dla niej 2 miesiące temu, bo bałam się, czy będą wolne miejsca w okresie między świętami a nowym rokiem. przy okazji, rezerwując wcześniej przez accorhotels zyskałam dodatkową zniżkę . mam nadzieję, że dobrze tam wypocznie - ma tam na miejscu jaccuzi, masaże i saunę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent dla mamy

          Dla mnie wybór prezentu zawsze był największym problemem świąt, co kupić aby dużo nie wydać, a żeby po zakupie nie został rzucony w kąt. Tym razem, wraz z mężem wpadliśmy na pomysł kupienia robota odkurzacza praktyczny jednocześnie pomocny szczególnie dla starszych ludzi, którzy mają problemy ze schylaniem i tego typu czynnościami , jedyne jak mogę tobie pomóc to polecić markę robojet, po dłuższych rozważaniach właśnie od nich kupujemy urządzenie, wydaje się być to najlepszą możliwą ofertą

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent dla mamy

            A ja moim "staruszkom "kupiłam Geriawit dla babci i dziadzia-zeby mieli siłe walczyć z moja Olcia jak ich odwiedzi no i jeszcze babci komplet czapke i szalik do nowego płaszcza a dziadziwi Whartona' Spóznieni kochankowie"....mysle ze beda zadowoleni -nawet jak dostana rękodzieło najmniejszej wnuczki to radości bedzie dość.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent dla mamy

              Przekonałyście mnie dziewczyny, że taki odkurzacz to będzie jednak świetny prezent. Mam nadzieję, że mama się ucieszy i z chęcią będzie z niego korzystać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent dla mamy

                W sumie faktycznie jeśli mamie przyda się taki sprzęt, to czemu nie.
                Młode mamy pewnie wolałaby jakiś inny, mniej praktyczny pomysł na prezent, ale mam nieco starsza będzie z odkurzacza samosprzatajacego - oczywiście o ile działa tak, jak powinien na pewno zadowolona.
                Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:02.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent dla mamy

                  Gdyby moja mama dostała na prezent odkurzacz albo inny sprzęt AGD na pewno nie skakałaby z radości... Chociaż dostała ode mnie kiedyś zesatw do kawy i dobrą kawę i bardzo się ucieszyła, ale to dlatego że jest wyjątkowo wybrednym kawoszem.
                  Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:02.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent dla mamy

                    Ekspres cisnieniowy kupiłam tacie na prezent, bo on raczej jest domowym kawoszem niż mama. Ale prezenty dla ojca zawsze sprawiają mi więcej problemu niż te dla mamy. Mama jest molem książkowym, więc zawsze się znajdzie jakąś fajną książkę lub sagę na prezent. I z zasady nie kupuję im sprzętu domowego do sprzątania ani nic w tym stylu, bo co to za prezent. Przyjemności nie sprawia i jeszcze przypomina o sprzątaniu.
                    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:59.
                    Ooooo yeezuuuu

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent dla mamy

                      Jeśli mama nie ma żadnych szczególnych potrzeb jeśli chodzi o prezent to może kupcie jej jakiś zabawny gadżet. Może koszulka z napisem SUPER MAMA, albo coś w tym stylu. Na pewno się ucieszy
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:00.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent dla mamy

                        Moja Mama lubi dobre wina czy też likiery i znalazłem
                        fajny sklep, który jeszcze ma ładnie ozdobione wszytsko
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:00.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent dla mamy

                          uniwersalnym prezentem będzie zestaw kosmetyków - mogę Wam polecić markę L'occitane - są to naturalne kosmetyki, bardzo dobre, fajnie nawilżają i bardzo przyjemnie pachną. W tym roku marka L'occitane organizuje event w galerii mokotów podczas którego, każdy kto zapisze się w sklepie L'Occitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea!event trwa od dziś do dnia mamy
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:00.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent dla mamy

                            Chyba najlepszym pomysłem będzie po prostu relaks, Mamy potrzebują relaksu, a nie dodatkowych obowiązków, a wy powinniście to im zapewnić ;-)
                            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 12:01.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent dla mamy

                              ja długo zachodziłam w głowę co mogę mojej kupić - z czego będzie faktycznie zadowolona, a co będzie praktyczne i jej sie przyda. nie chce dawać zwykłych kwiatów i właśnie dlatego kupiłam jej voucher do mojej kosmetyczki w DErmamedzie- niech juz ona oceni co jej potrzeba według stanu jej skóry - myślę ze to będzie coś czego sama by sobie nie kupiła, a przyda jej sie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X