Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie wino na prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: jakie wino na prezent

    Sprawdźcie sobie co oferuje sklep z winami Appellation. Mają bowiem naprawdę duuuuży wybór win. Są tam trunki hiszpańskie, włoskie i francuskie. Poza tym znajdziecie tam wina białe, czerwone i różowe. Wybór jest ogromny. Są tam trunki dobrej jakości.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: jakie wino na prezent

      Uważam, że sprawdzi się wino najlepiej dobrej klasy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: jakie wino na prezent

        Pakiecik z Prezent Marzeń - np. degustację win, albo wyjście do lepszego lokalu? Może bardziej taki kierunek. Bo wino w prezencie... no nie wiem, jak wam się podoba. Lepiej znacie swoich bliskich i wiecie z czego na pewno będą zadowoleni.

        Skomentuj


          #34
          Odp: jakie wino na prezent

          Warto iść do sklepu z winami, takiego z prawdziwego zdarzenia i poprosić o radę. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ktoś gustuje w wytrawnych winach białych, to dobrym wyborem jest Muskat (delikatnie owocowy bukiet), wśród czerwonych sprawdza się nieźle Cabernet (są różne rodzaje). Dobre wino można kupić już za około 30 zł, wcale nie jest prawdą, że im droższe wino, tym lepsze.

          Skomentuj


            #35
            Odp: jakie wino na prezent

            Nie znam się na winach i pewnie wcześnie wolałabym właśnie te braki w wiedzy nadrobić, żeby wiedzieć na co zwracać uwagę.

            Skomentuj


              #36
              Odp: jakie wino na prezent

              Ja się kompletnie na tym nie znam... W związku z tym kompletnie nie będę w stanie pomóc...
              My się mylimy a kruk ma rację. Może czas wcale nie przypomina linii prostej. Może ma kształt precelka.

              Skomentuj


                #37
                Odp: jakie wino na prezent

                Patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń.
                W cenie dobrego wina można komuś kupić masaż, naukę strzelania albo jakiś kurs, czyli w istocie - można takim prezentem zrobić ogromne wrażenie. A wino... Moim zdaniem takie prezenty to ostateczność kiedy nie mamy czasu na myślenie.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X