Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chusta czy nosidełko?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: chusta czy nosidełko?

    Ja jakoś nie ufam tym chustom, może nie ide z trendami ale jednak wolę tradycyjne nosidełka , dostałam takie z maxi i sa bardzo wygodne bo mają szerokie pasy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: chusta czy nosidełko?

      zdecydowanie nosidło... te z maxi cosi jest porzadne i stabilne w chuscie balabym sie nosic maluszka

      Skomentuj


        Odp: chusta czy nosidełko?

        Syn nie chciał nosidła, a do chusty nawet nie próbowałam go wsadzać. Ale córkę postanowiłam nosić od samego początku. Wsadziłam ją w chustę, gdy miała 3 tygodnie i bardzo to polubiła. Nosimy się do dzisiaj (ma teraz 10 miesięcy).

        Skomentuj


          Odp: chusta czy nosidełko?

          Każdej mamie po prostu odpowiada co innego. Są wśród nas zarówno zwolenniczki chust, jak i nosidełek, ale ja wybrałam Easie z jeszcze innego względu. Wiedziałam, że do noszenia małego w chuście męża nie namówię, a co do nosidełka dał się przekonać i wychodzi tak na spacer.

          Skomentuj


            Odp: chusta czy nosidełko?

            Dziecko w nosidle nosimy tylko wtedy gdy już siedzi. Wcześniej działamy na szkodę temu dziecku. Nosidło też nie powinno być byle jakie ale zapewniające odpowiednią postawę ciała. Ergonomiczne nosidełko nie zawsze oznacza dobre nosidełko a nie sztuką jest wsadzić w nie dziecko,bo możemy zrobić więcej szkody niż pożytku Dla malucha zdecydowanie lepsza chusta,wbrew pozorom jest wygodna dla dziecka i maluch czuje się w niej lepiej.

            Skomentuj


              Odp: chusta czy nosidełko?

              Czy dla 3 miesiecznego dziecka potrzebna jest wkladka do nosidelka ergobaby?

              Skomentuj


                Odp: chusta czy nosidełko?

                Moim zdaniem zdecydowanie chusta. Sama taką noszę i bardzo sobie zachwalam. Zamówiłam swoją chustę ze strony lilitup.pl/chusty-do-noszenia-dzieci-lennylamb/elastyczne . Jest ona bardzo wygodna i praktyczna. Jednak wybór między chustą, a nosidełkiem to kwestia indywidualnych preferencji. Każdy ma swój gust...
                Last edited by disne; 24-06-2020, 22:44. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: chusta czy nosidełko?

                  Ja wolę chuste, jest poręczniejsza. Ja swoją od Luna Dream dostałam od siostry, kupiła mi taka długą (ok 4 m) i porządną. Nauczyłam się wiązać ją tak, jak w instruktażach i teraz wszędzie z małą w chuście śmigam. Córka lubi, jest blisko mnie i jest jej wygodnie

                  Skomentuj


                    Odp: chusta czy nosidełko?

                    Dla mnie osobiście to nosidełko jest bardziej wygodne i stabilne dla dziecka, więc jeżeli mam wybierać to bez dwóch zdań będzie to dobre nosidełko.

                    Skomentuj


                      Odp: chusta czy nosidełko?

                      Nosidełko, ale tylko wysokiej jakości. Ja jednak wolę chustę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: chusta czy nosidełko?

                        Uważam, że w nosidełku dziecko ma bardziej stabilną pozycję. Jednak cały czas mamy wolne dłonie, to świetne rozwiązanie. Zastanawiam się nad zakupem lilitup.pl/nosidelka-dla-dzieci na prezent. Któraś z Was może powiedzieć mi na temat tego nosidełka albo polecić inne?
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 22:44. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: chusta czy nosidełko?

                          Dobre nosidełko zda egzamin i bezie lepszym wyborem, oczywiście chodzi o to z wyższej półki dzięki któremu możemy ułożyć dziecko w bezpiecznej pozycji- chodzi głównie o biodra.

                          Skomentuj


                            Odp: chusta czy nosidełko?

                            Oczywiście, że nosidełko, ale dopiero gdzieś od 5 czy 6 miesiąca. Wszystkie ładne nosidła, które mi się podobają są strasznie drogie:/

                            Skomentuj


                              Odp: chusta czy nosidełko?

                              Są też nosidła dla mniejszych dzieci, oczywiście swoje kosztują natomiast bardzo dobrze się sprawdzają, poza tym tak jak mowa powyżej- nosidło jest wygodniejsze niż chusta.

                              Skomentuj


                                Odp: chusta czy nosidełko?

                                Ostatnio zapanowała jakaś dziwna moda na chusty... ale trzeba przyznać, że są bardzo praktyczne i urocze.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X