Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były piersze objawy ciąży u was

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

    U mnie pierwsze objawy pojawiły się dość szybko, mianowicie po kilku dniach od prawdopodobnego zapłodnienia. Bolały piersi i to masakrycznie.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

      Mi towarzyszyło ogólne osłabienie i senność. Zastanawiałam się czy to ciąża czy może coś innego. Kiedyś znajomy powiedział że zmęczenie, senność to może być też coś z magnezem. Czytałam co powoduje niedobór magnezu i okazało się, że mam większość objawów. Na szczęście okazało się, że ciąża też mi "dolega" Wprowadziłam magnez do swojej diety bo podobno jego zapotrzebowanie w ciąży wzrasta.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

        Brak energii, zawroty głowy. Dopiero później mdłości. Oczywiście brak okresu, chociaż w drugiej ciąży miałam krwiaka z którego plamiłam... Objawy podobne jak przed miesiączką - wrażliwość piersi, ból w podbrzuszu, nerwowość.
        Polecam mojego bloga, gdzie znajdziesz moje doświadczenia i informacje o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

          u mnie pierwszy objaw był niemalże natychmiastowy i był to ból piersi. Początkowo myślałam, że to zespół napięcia jakoś tak wcześniej mnie dopadł, ale jak tylko poczułam ten ból to pierwsza myśl w mojej głowie to ciąża. Ale później twierdziłam, że to tylko zespół napięcia. Aż w końcu ten ból był coraz wiekszy i bardziej dotkliwy niz kiedykolwiek i wtedy byłam juz prawie pewna, że jestem w ciąży. Poza tym nie miałam innych dolegliwości.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

            Ja ma początku nie zauważyłam u siebie zbytnio jakiś konkretnych objawów ciąży. Razem z mężem staraliśmy się o dziecko i po prostu jakoś w środku czułam, że tym razem chyba się udało. Dopiero potem, gdy już wiedziałam że jest ciąża to czułam ból piersi i większą senność.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

              ja czułam się bardzo rozkojarzona jak nigdy wcześniej i to skłoniło mnie by kupić test który pokazał 2 kreski później zorientowałam się że od kilku dni bolą mnie piersi więc to również był symptom wczesnej ciąży

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                Polecam sprawdzić w teście ciążowym online http://darmowetesty.pl/darmowy-test-ciazowy-online

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                  Ja ostatnio jestem ciągle rozkojarzona i mam wahania nastroju (bardzo skrajne) ale na teście wyszła tylko jedna kreska albo najbliższy okres będzie bardzo ciężki albo czas się wybrać do lekarza...

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                    szczerze to nie zwróciłam uwagi na "pierwsze objawy". To znaczy zauważyłam dziwne zmiany w moim organizmie, ale nie wiedziałam, że mam w sobie drugie życie.
                    Po tym jak od tygodnia spóźniała mi się miesiączka zrobiłam testy i okazało się, że jestem w ciąży. Najgorsze były zachcianki jeśli chodzi o jedzenie, a jak wiadomo, nie wszystko można w tym stanie jeść.
                    Traktuj syna jak księcia przez pięć lat, jak niewolnika przez dziesięć, a jak przyjaciela przez następne lata.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                      U mnie zaczęło się od braku miesiączki i silnym bólem piersi. Stały się obrzmiałe i bardzo, ale to bardzo bolały. Sutki zmieniły kolor ma ciemniejszy. Mdłości i wymioty pojawiły się po pierwszej wizycie u lekarza.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                        Szanowne Panie,
                        mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
                        Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

                        https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

                        serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                          u mnie brak miesiączki to był objaw dopiero potem ze dwa razy mnie mdliło a tak to czułam się znakomicie

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                            Moimi pierwszymi objawami był brak okresu, później ból piersi które były bardzo tkliwe i napięte a przy tym powiększone

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                              U mnie oczywiście brak okresu i dość książkowo czyli mdłości, wymioty, osłabienie, senność. Mdliły mnie już same zapachy.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Jakie były piersze objawy ciąży u was

                                Pamiętam, że to było bardzo dziwne uczucie, gdy nagle zaczynało mnie mdlić na zapachy dochodzące z kuchni. Ja nigdy nie przepadałam za kotletami mielonymi, a na początku ciąży to nawet patrzeć na nie nie mogłam.
                                Czekoladka zazdroszczę braku mdłości i wymiotów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X