Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

    Weź udział w naszym konkursie „Jesienne spacery” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum zdjęcie z waszego rodzinnego spaceru jesienią. Do wygrania 5 zestawów gier Granna i książek z wierszykami dla dzieci.


    Jesień za oknem w pełni! Powoli w parkach i na ulicach widać kolorowe liście i coraz częściej czuć chłodny wietrzyk. Razem z jesienią zaczynają także spadać z drzew kasztany, z których można zrobić wesołe ludziki, a także zebrać bukiet kolorowych liści i ususzyć go w wazonie. Jeśli tylko pogoda sprzyja, jesień może być najpiękniejszą porą roku, którą warto wykorzystać na rodzinne spacery z dziećmi.
 Pokażcie nam zdjęcie waszych jesiennych spacerów i czasu, który aktywnie spędzacie na świeżym powietrzu. Wygrajcie świetne nagrody!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Prześlijcie nam zdjęcie, na którym pokażecie nam wasze jesienne rodzinne spacery i to, jak spędzacie czas na świeżym powietrzu. Zdjęcie należy dodać do naszej galerii konkursowej, która znajduje się na forum Babyonline.pl


    Do wygrania 5 zestawów: 2 gry Granna oraz 2 książki z wierszykami Tuwima i Brzechwy dla dzieci - zobacz nagrody w konkursie.



    Konkurs trwa od 2.10.2017 do 16.10.2017

    Zobacz też:
    Regulamin konkursu

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

    Dlaczego nie widzę swojego zdjęcia, które dodałam do konkursu, po jakim czasie jest ono widoczne? Zdjęcie dodałam wczoraj wieczorem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

      Napisane przez eveline412 Pokaż wiadomość
      Dlaczego nie widzę swojego zdjęcia, które dodałam do konkursu, po jakim czasie jest ono widoczne? Zdjęcie dodałam wczoraj wieczorem.
      Zdjęcia wymagają zatwierdzenia przez Redakcję. Jeśli tylko po wysłaniu pliku pojawiła się informacja, iż zdjęcie zostało poprawnie załączone zapewne pojawi się w galerii wkrótce. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

        Zestawy książek i gier wędrują do:
        • karna
        • hesiula
        • kerocna
        • plomien
        • marsina


        Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

        Zapraszamy do naszych innych konkursów na babyonline.pl!
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 5 zestawów gier i książek dla dziecka. Konkurs „Jesienne spacery”

          Gratuluje

          Skomentuj

                 
          Working...
          X