Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem na wakacje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

    Jedziemy do znajomych do Gdańska, niestety małe dziecko i ciąża to duże wyzwanie, więc wolę spędzić tegoroczne wakacje spokojnie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

      jeśli chodzi o wakacje, to zależy mi na spędzaniu jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu, więc wybieramy najczęściej małe pensjonaty, albo agroturystykę. jak się chce, to można wszędzie z dzieckiem wyjechać.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

        Ja z maluchami jeździłam nad morze. Najczęściej brała kwatery prywatne. Na kolenie nie chciały jeździć.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

          My w tym roku pierwszy raz z Nasza 4 miesięczna córeczką pojechaliśmy w Tatry. Moim zdaniem to super miejsce na pierwsza wyprawę. Czyste powietrze, piękne krajobrazy i dobre miejsce również na wypoczynek dla rodziców
          Polecam spacer nad Morskie Oko, nie ma problemu żeby podjechać wózkiem/gondolą. Byliśmy również w Dolinie Strążyckiej i Chocholowskiej, ale to już z nosidłem.
          Wakacje to Fantastyczny czas na spędzenie go z rodziną nie wyobrażam sobie już wakacji bez Naszego małego Bąbelka. Generalnie pojechać można z dzieckiem wszędzie liczą się tylko dobre chęci i dobra organizacja.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

            W tym roku jak co roku obowiązkowo nad nasze morze, chocby tylko na dłuższy weekend. I w Tarty przynajmniej ze 2 razy. Jak się uda to też i w nowe miejsce, ale jeszcze bez konkretnych planów.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

              Wakacje tylko nad wodą. Musimy wszyscy mieć możliwość kąpieli. Chorwacja nie jest droga, a pogoda gwarantowana.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                W tym roku jedziemy do dębek odpocząc, wykąpać się i poopalać (oczywiście z mocnymi filmtrami) ale ja już czekam aż Ksawery podrośnie i będzie można go zabrac w pierwszą wycieczke w polskie góry
                Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                  Mnie w tym roku chodzą po głowie Bieszczady.
                  Naprawdę pięknie tam jest. Atrakcji też jest sporo, tu można sobie zerknąć: http://www.mo*********ieszczady.edu.pl/d...atwarnicy.html . Cenowo też wypada całkiem przystępnie, więc myślę, że to niegłupia opcja.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                    My właśnie z Bieszczad wróciliśmy z 3letnim synkiem, naprawdę było niesamowicie, co prawda zmęczyliśmy się psychicznie, ale fizycznie odpoczęliśmy także naprawdę polecam, bo naprawdę warto , do tego niesamowitych widoków nikt nam nie odbierze

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                      Jeździmy do parków jurajskich, w których można obejrzeć wyglądające jak żywe dinozaury, no i poza dinozaurami są jeszcze dla dzieciaków inne atrakcje - konie, zwierzyńce, karuzele albo kajaki.

                      Najbliżej mamy do Bałtowa, w woj. świętokrzyskim.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                        Ja najbardziej lubie jechać nad morze z moja małą córcią. Jednak wybieramy takie lepsze hotele, bo z dzieckiem, szczególnie takim małym(2letnią), żeby było nam łątwiej. JEdnak jak podrośnie planujemy z nią jakies kajaki, namioty i tak bardziej dziko
                        Moj blog o ślubnych przygotowaniach: http://westmoss.blox.pl/html

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                          My wakacje spędziliśmy w centrum rekreacyjnym Promenada.
                          Znajduje się nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą. W sumie jest tam sporo ośrodków ale od kilku lat wybieramy ten jeden. Sprawdzone miejsce, bardzo czyste z dobrymi cenami i smacznym jedzeniem.
                          W stylu dzikiego zachodu, wiele atrakcji dla dzieci tak wiec nie ma szans na nudę. Jest dmuchany zamek, ścianka wspinaczkowa, duży plac zabaw. Ładna plaża i wiele sportów wodnych ( ja sobie najczęściej leżę na ręczniku na plaży a mąż sobie z dziećmi szaleje ).

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                            Do krematorium
                            Miód

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                              Wydaje mi się, że wiele zależy od upodobań dziecka jego wiek oczywiście ma fundamentalne znaczenie, jednak wydaje mi się że miejsce nie ma aż takiego znaczenia jak sama podróż, często to właśnie to jest największy problem

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Dokąd z dzieckiem na wakacje?

                                Ja uważam, że wiek dziecka to jednak najmniejszy problem - gorzej z daleką podróżą. My byliśmy z naszym maluchem (wtedy 8 miesięcy) nad morzem, w Dębkach. Przepiękna mieścinka. Z każdej strony las, dużo zieleni i wspaniałego rześkiego powietrza. Idealne miejsce na spacery z wózkiem. Do morza blisko z każdej strony miesjcowości. Do morza wpada rzeczka Piaśnica. W morzu woda zimna, a w rzece dużo cieplejsza a woda czysta. Zatem nasz Maluch pluskał się do kresu sił w rzece I starszy i młodszy dzieciaczek miał frajdę a jeszcze mniejsze maluchy słodko spały przy szumie morza plaża szeroka i piaszczysta więc maluch miał gdzie raczkować. Jedyny minusem jest wszędzie włażący piach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X