Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warunki na sali porodowej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Warunki na sali porodowej

    Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
    Zooja, właśnie dlatego, żeby to się stał standard proponuję zbojkotować tych fatalnych "specjalistów." Ich napędza nasza naiwność.
    Dokładnie, znajoma jezdziłą do profesora - on był jej lekarzem prowadzącym, nie dość że robiła dużo kilometrów to jeszcze fajnie kasował - 300 -400 złotych za wizytę można? można. Ja też nie mam zamiaru by ktoś na mnie żerował.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Warunki na sali porodowej

      W szpitalu, w ktorym rodziłam sala porodowa była straszna... Nie było nawet łóżka porodowego, więc musiałam siedzieć na piłce, ehm, nie wróciłabym tam nigdy więcej ! ! !

      Skomentuj


        #18
        Odp: Warunki na sali porodowej

        U Nas są komfortowe, fotele eleganckie, choć mi się akurat trafił taki średni, ale wszytsko nowe , wygodne, czysto i schludnie, tak jak powinno być.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Warunki na sali porodowej

          Ja rodziłam w szpitalu na pl. Starynkiewicza w Warszawie i uważam, że nie mam co narzekać na salę porodową. Wiadomo, nie jest to nowy szpital ale nie było źle. Były 3 sale jednoosobowe obok siebie. Obok prysznic z którego można było skorzystać. Jak ktoś jedzie rodzić a nie do kilku gwiazdkowego hotelu to uważam, że wystarczy)

          Skomentuj


            #20
            Odp: Warunki na sali porodowej

            W moim szpitalu pamiętam że była jedna łazienka z dwoma prysznicami na cały oddział- to było straszne, wiecznie stało się w kolejkach

            Skomentuj


              #21
              Odp: Warunki na sali porodowej

              U nas w każdej sali była łazienka. Bardzo wygodne rozwiązanie dla mam, które maja przy sobie dzieciaka. Tam też był prysznic, czyli jeden prysznic na dwie osoby. Warunki naprawde były super.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Warunki na sali porodowej

                u mnie na porodówce łazienka była na korytarzu. W salach po pierwszym porodzie nie miałam łazienki była na korytarzu , za drugim razie byłam na innym oddziale i tam miałam w sali

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Warunki na sali porodowej

                  Wszystko zależy od szpitala, nie każda kibieta wie, że przed porodem może pojechać sobie do szpitala umówić się, obejrzeć oddział, porozmawiać itp

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Warunki na sali porodowej

                    U mnie w szpitalu odnowiona została sala porodowa i w sumie to tylko albo aż tyle. Sale były w dość kiepskim stanie, a najgorszym to łazienki. Mimo to jakoś nie zraziło mnie to, pracowały tam świetne położne i to było decydujące. 2 dni można wytrzymać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Warunki na sali porodowej

                      Ja nie miałam szczególnych luksusów, bo wiadomo niektóre są piękne szpitale, ale też nie można narzekać, grunt, żeby była dobra opieka, czysto i schludnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Warunki na sali porodowej

                        W szpitalu, który wybrałam warunki były świetne. Można powiedzieć, że mimo iż był to szpital państwowy, to warunki podobne do standardów najlepszych placówek prywatnych. Wszystko nowiutkie, wyremontowane. Sale porodowe jednoosobowe z łazienką i wszystkimi udogodnieniami. Wszystkie sale dwuosobowe, każda z łazienką.

                        No i hit sezonu - można tam było wybierać zestawy obiadowe

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Warunki na sali porodowej

                          Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                          W szpitalu, który wybrałam warunki były świetne. Można powiedzieć, że mimo iż był to szpital państwowy, to warunki podobne do standardów najlepszych placówek prywatnych. Wszystko nowiutkie, wyremontowane. Sale porodowe jednoosobowe z łazienką i wszystkimi udogodnieniami. Wszystkie sale dwuosobowe, każda z łazienką.

                          No i hit sezonu - można tam było wybierać zestawy obiadowe
                          To faktycznie trafiłaś do luksusowego szpitala i to jeszcze państwowego. Zestawy obiadowe do wyboru to faktycznie hit, bo przyznam, że nie spotkałam się z tym nigdzie wcześniej.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X