Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuchenne Rewolucje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kuchenne Rewolucje

    Ogladacie? Osobiscie lubie Magde Gessler lecz czasem zbyt duzo przeklina i rzuca talerzami
  •    
       

    #2
    Odp: Kuchenne Rewolucje

    Oglądam i lubię Pani Magda jest dla mnie naturalna, nie udaje i dlatego ten program tak fajnie się ogląda.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kuchenne Rewolucje

      nie lubię jej i nie ogladam tego

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kuchenne Rewolucje

        Napisane przez TusiaAJN Pokaż wiadomość
        Oglądam i lubię Pani Magda jest dla mnie naturalna, nie udaje i dlatego ten program tak fajnie się ogląda.
        taka troszke swojska babka co nie?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kuchenne Rewolucje

          jest super, i program i Magda. przeklina, ale czasem trzeba, skoro ma wyrobione normalne standardy czystości i nagle widzi ogromny syf, to nie ma się jej co dziwić. też byście przeklinali

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kuchenne Rewolucje

            bardzo lubię choć czasem robi się z tego program typu trudne sprawy bo zaczynają poruszać też jakieś sprawy rodzinne itp.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kuchenne Rewolucje

              ja to już nie trawię tego programu i nie chcę nawet oglądać Magdy Gessler bo jak na nią patrzę to aż ciśnienie mi podnosi jak chce się czymś wyróżnić i zwracać czyjąś uwagę to powinna to robić w inny sposób

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kuchenne Rewolucje

                Podobno jej za to płacą ale jak dla mnie to ona nie ma wogóle szacunku do ludzi !!! Można krytykować ..można krzyczeć..nawet cisnąć o ziemię ta patelnią ale na boga nie w ludzi !!! Zachowuje się już jak wariatka..
                Teraz faktycznie nie da się tego oglądać..trudne sprawy połączone z terapią wstrząsową jakiejś idiotki..

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kuchenne Rewolucje

                  Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                  Podobno jej za to płacą ale jak dla mnie to ona nie ma wogóle szacunku do ludzi !!! Można krytykować ..można krzyczeć..nawet cisnąć o ziemię ta patelnią ale na boga nie w ludzi !!! Zachowuje się już jak wariatka..
                  Teraz faktycznie nie da się tego oglądać..trudne sprawy połączone z terapią wstrząsową jakiejś idiotki..
                  Jak jej za to płacą no bo w sumie jej zachowanie podnosi oglądalność a raczej odwrotnie bo dużo ludzi się oburza na takie jej zachowanie Dla mnie ten program może nie istnieć

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kuchenne Rewolucje

                    ja kiedys bardzo lubiłam ten program i oglądałam, ale kiedy zaczęła przeginać z przeklinaniem, rzucaniem jedzeniam itp. to przesytałam, wkurza mnie jak traktują ludzi jak idiotów, przecież wiadomo że to wszystko jest naciągane pod publikę, gdyby nie kamery to nie zachowywała by się tak, teraz nie oglądam Rewolucji w ogóle i też mi z tym dobrze

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kuchenne Rewolucje

                      mi czasami się zdarzy obejrzeć ale to zazwyczaj jak nie ma nic innego ciekawego w telewizji..a ciekawa jestem jak te jej restauracje przędą? Bo niby taka specjalistka a jakoś jej knajpy świecą pustkami..przynajmniej te w Warszawie..
                      Może to też kwestia cen?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kuchenne Rewolucje

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        mi czasami się zdarzy obejrzeć ale to zazwyczaj jak nie ma nic innego ciekawego w telewizji..a ciekawa jestem jak te jej restauracje przędą? Bo niby taka specjalistka a jakoś jej knajpy świecą pustkami..przynajmniej te w Warszawie..
                        Może to też kwestia cen?
                        Ceny też napewno ale np jak ktoś uprzedzony do niej to też nie da jej zarobić A jej rewolucje nie zawsze przynosiły skutek bo niektóre restauracje w ogóle przestały istnieć i co nie pomogła nawet Magda Gessler

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kuchenne Rewolucje

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          Ceny też napewno ale np jak ktoś uprzedzony do niej to też nie da jej zarobić A jej rewolucje nie zawsze przynosiły skutek bo niektóre restauracje w ogóle przestały istnieć i co nie pomogła nawet Magda Gessler
                          ja nie oglądam tego programu bo nie mam tv, w mojej okolicy tzn w Wieliczce była pani M. ale powiem Wam jak było tak tak i tam zostało w moim odczuciu, wystroj sali pozostal nie ruszony moze odswiezony jedynie, jakos gosci tam nie jest za duzo czyli po staremu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kuchenne Rewolucje

                            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                            ja nie oglądam tego programu bo nie mam tv, w mojej okolicy tzn w Wieliczce była pani M. ale powiem Wam jak było tak tak i tam zostało w moim odczuciu, wystroj sali pozostal nie ruszony moze odswiezony jedynie, jakos gosci tam nie jest za duzo czyli po staremu
                            W moich okolicach, tzn. Toruniu też była, ale to było bardzo dawno temu, jak na początku tego programu. Po jakimś czasie restaurację zamknęli więc chyba nie pomogła!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kuchenne Rewolucje

                              Wiele restauracji, za które się zabierała tak skończyło

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X