Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubranka dla dzieci

    Mam takie pytanie,mam dwójkę synków 4 latka i 7 miesięcznego,przeważnie kupowałam ubranka dobre gatunkowo,raczej firmowe,bo zawsze zostawiałam je dla drugiego dziecka z myślą że je wychodzi bo były prawie nie zniszczone,przeważnie buszowałam na wyprzedażach bo na nowe kolekcje to mnie nie stać,chyba że był jakis przypływ gotówki,a może znacie jakieś sieciówki gdzie można niedrogo ubrać dziecko,modnie i wygodnie ??
  •    
       

    #2
    Odp: Ubranka dla dzieci

    PEPKO-nasi producenci a czasami angliki a jak wiadomo są super.Ja tez buszuje po wyprzedazach bardzo lubie c&a, zawsze coś się kupi taniego i extra teraz i online


    Skomentuj


      #3
      Odp: Ubranka dla dzieci

      Jeśli chodzi o pepco zraziłam się do ich ciuszków zwłaszcza niemowlęcych,może i są niedrogie ale np.body po wypraniu traca kształt i robią się dekolty do pępka,większość ubranek traci kolory po wypraniu i kształt również ama bym nie polecała,jesli by miało drugie dziecko z tych ubranek skorzystać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ubranka dla dzieci

        Ja głownie kupuję w sieciówach typu Zara czy H&M. Parę dni temu trafiłam na wyprzedaż sezonową i kupiłam córce czerwone rurki przecenione z 40 zł na 20, dwa sweterki przecenione z 39,99 na 10 zł oraz body za 10 zł. Żałowałam tylko, że zostały już pojedyncze rozmiary,bo na pewno kupiłabym więcej

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ubranka dla dzieci

          Ja nie długo będę prowadzić sprzedaż takich ubrań, dam ci znać jak zostawisz namiary na siebie tańsze niż w sklepach np. zestaw spodenki i bluzeczka z nike w cenie około 50,00zł. To prawie za darmo. Wszystko nowe.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ubranka dla dzieci

            Ja kupuję w Pepco, korzystam też z wyprzedaży w H&M i C&A, a także w Carrefour można znaleźć coś ciekawego i niedrogiego.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ubranka dla dzieci

              poluj na wyprzedaże.W sieciówkach niejednokrotnie ubrałam dzieciaki za grosze...Pepco ma ubranka w kiepskiej jakości.Po praniu wyglądają nieciekawie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ubranka dla dzieci

                U mnie teściowa szpera w lumpeksach. Ciuszki są jak nowe ,oryginalne i dobre jakościowo! Mała wygląda jak "milion dolarów" za grosze Jeśli chodzi o sieciówki to w H&M jak się dobrze poszuka to i tanio się znajdzie.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubranka dla dzieci

                  ja nie mam ciuszkow z lumpeksu ze wzgledu na to ze moje dzieci chca ubierac sie tak samo a w lumpeksach nei ma podowjnych rzeczy kiedys jak byly mniejsze owszem teraz neistety chca to samo i koniec. Raz jak Ola oblala sie sokie m imusialam ja przebrac maja zapytala czemu Oli zalozylam lepsza bluzke, wytluamczylam po 5min przyszla zalana sokiem i tez musiala miec "lepsza bluzke"

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ubranka dla dzieci

                    ja córci często kupuję nowe markowe ubranka za grosze na Allegro, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś nie pasowało i trzebabyło zwrócić?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ubranka dla dzieci

                      ja polecam reserved kids maja zawsze gust jesli chodzi o ubior dzieci

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ubranka dla dzieci

                        MMDadak, Mariquita - solidne marki, dobre ceny, a w polskich sklepach można na nie ustrzelić takie przeceny, że normalnie szok ;-) Na pewno warto obserwować ten sklep - http://www.kolorowemarzenia.pl/ Mają masę promocji. Potrafią przeceniać nawet o 80%.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ubranka dla dzieci

                          Polecam sklep www.sklepterefere.pl Polscy producenci, ubranka wysokiej jakości potwierdzonej certyfikatami, bawełna miękka, a do tego ciekawe wzory.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ubranka dla dzieci

                            Bardzo fajny sklep z czarnymi ubrankami dla dzieci: http://familyinblack.pl/ Często w nim kupuję.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ubranka dla dzieci

                              Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                              ja polecam reserved kids maja zawsze gust jesli chodzi o ubior dzieci
                              ładne mają, to fakt, choć szkoda że nie dbają tak samo o matki pracujące w ich fabrykach w Bangladeszu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X