Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Święta, święta i po ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Święta, święta i po ...

    Jak wam minął świąteczny czas?

    nam leniwie - głównie przy stole, byliśmy tylko na 2 rodzinnych spacerach w parku.
  •    
       

    #2
    Odp: Święta, święta i po ...

    Święta, święta i po świętach.. wszystko co przyjemne szybko zlatuje i tak było również ze świętami w tym roku. Zawsze jak się kończą chciałoby się mieć ich chociaż jeszcze jeden dzień..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Święta, święta i po ...

      A ja mam już dość tych świat zwłaszcza że sama je muszę co roku urządzać chwilą wytchnienia bo do Bożego narodzenia jeszcze trochę...ja chce wiosny ciepła świeżego powietrza i działki trzeba to dupsko ruszyć wreszcie i coś że sobą robić a nie jeść i jeść


      Skomentuj


        #4
        Odp: Święta, święta i po ...

        mi swieta minely spokojnie i rodzinnie, wczoraj an wieczor dopiero wrocilismy od rodzinki:-))

        Skomentuj


          #5
          Odp: Święta, święta i po ...

          U nas też spokojnie i w gronie rodzinnym i bardzo leniwie



          Skomentuj


            #6
            Odp: Święta, święta i po ...

            koniczynka4 mogę tylko pozazdrościć tych dwóch spacerków, my niestety nie korzystaliśmy za długo ze świeżego powietrza, przez całą niedzielę padał deszcz ze śniegiem, poniedziałek nieco suchszy, jednak bardzo pochmurny i wietrzny

            Skomentuj


              #7
              Odp: Święta, święta i po ...

              Ciekawe jak będzie w tym roku z pogodą w Wielkanoc. Mam nadzieję, że jednak będzie lepiej niż w ubiegłym roku.. Jechałam do domu to było pięknie, a wracałam to znów było zasypane.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Święta, święta i po ...

                To będzie ciekawe. Ogólnie lubię święta ale przez to, że jest dużo obowiązków nawet nie mam jak się do tego odpowiednio przygotować ale mam nadzieję, że z czasem będzie inaczej.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Święta, święta i po ...

                  My w tym roku zostajemy w domu... pierwszy raz nie będzie z nami ani Rodziców, ani rodzeństwa... tak wyszło :/ Mam nadzieję, że pogoda będzie przepiękna, a nas czekają spacery i zabawy na powietrzu Może się trochę opalę

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Święta, święta i po ...

                    Nasze tegoroczne świętowanie przebiega w rozjazdach i odwiedzaniu rodziny. Pogoda też sprzyja spacerowaniu. I oczywiście więcej podjadania też jest... Moja teściowa robi najlepszy na świecie sernik!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Święta, święta i po ...

                      U nas też całe święta w rozjazdach. Mieszkamy dość daleko, więc jak przyjeżdżamy to mamy sporo rodziny do odwiedzenia, aż mnie to zmęczyło

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X