Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

popękane pięty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: popękane pięty

    Maski do stóp nie próbowałam, ale fajne są kremy do zrogowaciałego naskórka firmy Oillan. Peeling z morza martwego jest też rewelacyjny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: popękane pięty

      polecam COMPEED pomaga nawet na mocno popękane pięty. Ja go używam zawsze na noc i rano skóra jest nawilżona

      Skomentuj


        #18
        Odp: popękane pięty

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        polecam COMPEED pomaga nawet na mocno popękane pięty. Ja go używam zawsze na noc i rano skóra jest nawilżona
        Próbowałam raz, ale powiem szczerze, że u mnie nie było takiego efektu, jaki bym chciała. Ostatecznie najlepiej i tak sprawdza się po prostu peeling, tarka i potem krem.

        Skomentuj


          #19
          Odp: popękane pięty

          wieczorem duża porcja kremu czerwonego z Garniera a do tego moczenie stóp w wodzie z solą do kąpieli i regularny peeling efekt murowany

          Skomentuj


            #20
            Odp: popękane pięty

            racja, jak się będzie dbać to i efekty będą. A ten krem z garniera i ja polecam. Dla mnie niezastąpiony

            Skomentuj


              #21
              Odp: popękane pięty

              Ja co prawda nie miałam nigdy problemu z pękającymi piętami, ale mam za to z szorstką skórą na piętach. Ostatnio kupiłam maść dernilan (ktoś ją tutaj nawet zachwalał) i muszę powiedzieć, że efekty są świetne. Myślę, że na pękające pięty też będzie dobra, a kosztuje około 10 zł. Jest to maść, więc konsystencja może nie najlepsza na lato, ale warto spróbować, zwłaszcza, że kosztuje grosze.

              Skomentuj


                #22
                Odp: popękane pięty

                Znam Twój ból.. Długo męczyłam się z piętami, ponieważ mimo różnych masek i zabiegów często pękały. Jednak koleżanka poleciła mi krem na pękające pięty http://shefoot.pl/pl/produkty-konsum...ekajace-piety/ Szczerze polecam! Jest niesamowity, dzięki niemu mam gładkie pięty. Nie muszę się ich wstydzić i mnie nie bolą. Krem silnie nawilża i zapobiega pękaniu. Przetestuj go, jestem pewna, że Tobie też pomoże

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: popękane pięty

                  Ja dałam sobie spokój z kremami i w końcu poszłam do podologa - do gabinetu Satin w Warszawie.
                  Zaraz przyjdzie lato i nie chciałam wstydzić się wyjść w klapkach. Polecam takie rozwiązania. Bo są bezpieczne i skuteczne.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: popękane pięty

                    Kochana jak do podologa to polecam Poradnię Stopy na Targówku. U mnie się zaczeło od takiego zgrubiałego naskórka po czym zaczął pekać -ból niemiłosierny.Ogólnie zabieg wygląda tak - najpierw usuwają zgrubiały naskórek frezarką a później taki specjalny balsam do stóp nakładają. Byłam 3 razy na takim zabiegu i przy okazji dostałam cenne wskazówki jak mam sama zadbać o stopy bo robiłam to źle :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: popękane pięty

                      Dobry krem do pięt i peeling powinny poradzić sobie z suchymi i popękanymi piętami.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: popękane pięty

                        Ja stosuję maskę złuszczająca, na noc tłuste kremy i nie narzekam już na suche pięty.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: popękane pięty

                          u mnie pomaga moczenie w wodzie z solą, pumeks, później peeling i maska pod skarpetki. gorzej jednak z systematycznością

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: popękane pięty

                            A co myślicie o produktach z mocznikiem? Zasadzam się od jakiegoś czasu na krem z mocznikiem do pięt http://shefoot.pl/pl/produkty-konsum...ch-piet-extra/ ale zanim kupię muszę wiedzieć, czy jest coś wart/czy komuś pomógł.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: popękane pięty

                              czytałam gdzieś, że na popękane pięty dobrze robi wymoczenie ich w wodzie z solą. Muszę tego wypróbować.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: popękane pięty

                                temat popękanych piet wraca jak boomerang przed sezonem ja co roku w marcu ide na zabieg odnowy stop usuwam zrogowacenia i niedoskonalosci pod stopa. moja kosmetyczka zamawia kosmetyki z kerpro.pl dlatego kupuje jeszcze dodatkowo od niej maseczke po tym zabiegu. wystarcza mi do wrzesnia a pozwala skorze sie zregenerowac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X