Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

popękane pięty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    popękane pięty

    drogie Panie, a może macie jakieś sprawdzone sposoby na popękane pięty?

    tej zimy dopadła mnie ta dolegliwość i postępuje, jeśli już jest taki wątek to proszę mnie pokierować, bo nie znalazłam



  •    
       

    #2
    Odp: popękane pięty

    Hej.
    Ja też miałam taki problem i wyleczyłam go.
    Codziennie wieczorem po kąpieli smaruję pięty grubą warstwą kremu GARNIER- Krem silnie regenerujący i zakładam skarpety. Po kilku dnach problem zniknął.
    Mam nadzieję że i Tobie pomoże

    Skomentuj


      #3
      Odp: popękane pięty

      No super, że poruszyłaś ten temat, bo sama borykam się z tym problemem i chętnie skorzystam z rady Jak to dobrze, że lubię spać w skarpetkach

      Skomentuj


        #4
        Odp: popękane pięty

        Ja też borykałam się z tym problemem dla mnie pomógł krem na popękane pięty z Sholla.Muszę przyznać,że dosyć szybko wyleczyłam pięty.

        Skomentuj


          #5
          Odp: popękane pięty

          wyczytałam na innym forum, że doskonała jest maść tranowa(kosztuje 2 zł),
          zakupiłam i smaruję, już widzę rezultaty, okropnie śmierdzi, ale jak się posmaruje tylko nogi to da się wytrzymać, ja smaruję też ręce, bo mam fatalne po zimie, dziś są już gładkie, nogi obowiązkowo codziennie szoruje pumeksem, ale planuję zakup tarki, napiszę za jakis czas czy mi pomogło, ale napewno pomoże, bo już widzę efekty, pozdrawiam!



          Skomentuj


            #6
            Odp: popękane pięty

            sprawdziłam maść tranową, pięty się wygładziły, dłonie też,także polecam! kiedyś używałam kremu do stóp avon, też był niezły



            Skomentuj


              #7
              Odp: popękane pięty

              Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
              Hej.
              Ja też miałam taki problem i wyleczyłam go.
              Codziennie wieczorem po kąpieli smaruję pięty grubą warstwą kremu GARNIER- Krem silnie regenerujący i zakładam skarpety. Po kilku dnach problem zniknął.
              Mam nadzieję że i Tobie pomoże

              Zgadzam się całkowicie, ja też stosowałam krem Garniera i jeżeli chodzi o ten problem to naprawdę Garnier zdaje egzamin

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: popękane pięty

                Dzieki za pomoc, bo ja też nie mogłam sobie poradzić z tym problemem


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: popękane pięty

                  Na moje pięty zbawienny wpływ ma wymoczenie ich w ciepłej wodzie z dodatkiem soli (najzwyklejszej, najtańszej, ostatnio eukaliptusowo-miętowa On Line) a potem nałożenie kremu Oriflame z serii Footcare
                  ps. ciekawy pomysł z maścią tranową, nie wpadłabym na to, żeby ją w pięty wmasowywać Z ciekawości wypróbuję

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: popękane pięty

                    Ja przez ostatnie 2 tyg walczyłam z popękaną podeszwą lewej stopy. Pomogło smarowanie maścią z wit A na noc i na to skarpetka, żeby nie pobrudzić pościeli. po 2 dniach było ok- a wcześniej nie mogłam niczym zaradzić. Maść tania- niecałe 2 zł

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: popękane pięty

                      mam także tą maść z wit A, ale jak dla mnie jest za tłusta, raz jej użyłam i jeszcze rano miałam uczucie tłustych stóp. Ja regularnie kąpiele w soli i krem nawilżający- też mam z drStopy. Staram się także nosić bawełniane skarpetki i elastyczne oddychające podkolanówki - mam wrażenie że to także ma pozytywne działanie na stopy - nie wysusza skóry.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: popękane pięty

                        Ja równiez mam ten problem,ale smaruje stopy kremem z Avonu, silnie nawilżającym i regenerującym i na szcęcie pomaga.I tak jak juz wspomniały wcześniejsze użytkowniczki:na posmarowane stopy naciągamy najlepiej grubsze skarpety aby krem sie dobrze wchłonął.




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: popękane pięty

                          u mnie dobrze sprawdziły się kremy pielęgnacyjne do stóp z firmy Eveline, mają tam takie w fioletowej tubce, odżywczo-wygładzające, po dwóch tygodniach regularnego stosowania wieczorami,po kąpieli, na noc, skora zrobiła się delikatna.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: popękane pięty

                            Tez mam ta dolegliwosc wyprobuje tego garniera!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: popękane pięty

                              Polecam maskę do stóp Laura Conti. Maska pozwala na stopniowe poprawienie wyglądu naszych stóp. Pozbyłam się szorstkości oraz suchych skórek na piętach.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X