Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfecta baby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Perfecta baby

    Co są dzicie o hipoalergicznych kosmetykach dla dzieci i niemowląt firmy Perfecta?
    Czy nie uczuliły waszych dzieci? Ile kosztują?
  •    
       

    #2
    Perfecta baby

    Czy znacie kosmetyki z tej firmy?

    podobno są to naturalne i bezpieczne kosmetyki (hipoalergiczne, bez barwników i alergenów)

    Czy ktoś z Was używa ich i może to potwierdzić?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Perfecta baby

      To sa super kosmetyki ja mam cala serie dla dziecka i jeszcze dla siebie. Perfecta Mama. Zapach jest swierzy i delikatny. Miekka skora

      Skomentuj


        #4
        Odp: Perfecta baby

        Ja stosowała i polecamSa naturalne i hipoalergiczne.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Perfecta baby

          nie spotkałam się z dziecięcymi kremami firmy perfecta w sumie nawet nie słyszałam nic na ich temat. Chetnie zaznajomie się w tym temacie głębiej od osób stosujacych

          Skomentuj


            #6
            Odp: Perfecta baby

            Nie znam tej firmy... U nas numerem jeden od pierwszych dni było mydełko Bambino! Potem doszedł jeszcze szampon i oliwka tej firmy. Oczywiście krem Bambino również polecam!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Perfecta baby

              no tak zgadzam się bambino jest dobre i owszem każdy ma swoje ulubione kosmetyki które preferuje i zachwala Oliwka jest znakomita

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Perfecta baby

                Perfecte to znam tylko z serii dla mamy, i faktycznie była całkiem niezła, choć miałam lepsze, a serii dla dzieci nawet nie spotkałam nigdzie, żeby kupić.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Perfecta baby

                  Perfecta baby nie spotkałam jeszcze na ryku, więc nie miałam możliwości wypróbowania. Jakoś dla mnie, produkty tej firmy nie były najlepsze - wiec pewnie nie wybrałabym ich dla dziecka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Perfecta baby

                    Moje dzieci nie używają, ale znajoma mówiła, że są bardzo dobre.
                    rockowe płyty muzyczne

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X