Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

    Ja nie przykładam do tego aż tak dużej wagi, bo nawet jeżeli przedszkole nie jest językowe, zawsze można zapisać dziecko do odpowiedniej szkoły. Moja córka pójdzie pewnie tam, gdzie ja uczę się angielskiego dla biznesu, bo bardzo odpowiada mi tamtejszy poziom nauczania.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

      My zapisaliśmy córkę do przedszkola niepublicznego i nawet nie wiedzieliśmy że będzie tam język angielski. Od 2 miesięcy córeczka uczy się angielskiego + w domu czasami ogląda Dorę i muszę przyznać iż jestem bardzo bardzo zaskoczona oczywiście pozytywnie. Kilka zdań, liczenie i zwrotów umie zastosować w odpowiedniej chwili, więc widać, że nie uczy się na pamięć tylko rozumie.
      Mimo, że przed zapisaniem do przedszkola nie wiedziałam nawet o tym to jestem jak najbardziej za językiem.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

        Dołączam się do osób, które są za przedszkolami językowi, zdecydowanie warto dziecko oswajać z językiem od najmłodszych lat. Jedną z lepszych metod nauki języka angielskiego jest metoda immersji, stosowana na przykład w tym przedszkolu: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

          Zdecydowanie lepsze jest przedszkole z językiem. Takie maluchy przyswajają język jakoś automatycznie i przede wszystkim bez stresu, więc efekty są dużo lepsze niż w przypadku późniejszego zaczynania nauki języka. Wszystkie moje znajome, które posłały dzieci do przedszkola z językiem są zadowolone. Moja przyjaciółka właśnie się zdecydowała na posłanie swojej córeczki do prywatnego przedszkola Hocki-Klocki http://hocki-klocki.com.pl/ gdzie zajęcia prowadzone są przez lektora. Była wcześniej na takich zajęciach i jak zobaczyła radość dzieciaków z tej zabawy z językiem, to ją przekonało do tego, aby posłać córkę do tego przedszkola.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

            Jeśli miałabym możliwość to wybrałabym z językami. U nas jest jedno i nie ma w czym wybierać, a do tego język należy sie tylko starszym grupą bo gmina nie ma pieniędzy na lekcje dla wszystkich. A moje dziecko jest wstydliwe i póki co nie ma mowy o dodatkowych zajęciach i musimy czekać aż coś sie zmieni.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

              Napisane przez nycz_zofia
              Na pewno lepsze z językami- to ważne, aby dziecko od najmłodszych lat uczyło się języków. Jest jeszcze jedna możliwość- przedszkole anglojęzyczne. Przeczytałam o tym przeglądając na różnych portalach prezentacje placówek z Krakowa. Na przykład na tym portalu o takim piszą- http://luxusportal.pl/pl/wiedza-i-ed...rezentacje/isk. Co myślicie o takim przedszkolu, warto czy to bez sensu?
              Moim zdaniem warto, dziecko będzie miało jeszcze większy kontakt z językiem. Często nazwa przedszkole językowe to tylko ptrzedszkole gdzie ne 2 razy w tyg dzieci mają po 0,5h angielskiego.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                Jeśli jest wybór to na pewno warto wybrać przedszkole, w którym dziecko będzie miało kontakt z językami. To jest taki okres w życiu dziecko, gdzie bardzo dużo zapamiętuje i przynajmniej obsłucha się nowych słówek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                  Zgadzam się. Jeśli dziecko od młodości przyzwyczai się do języka, to będzie się dużo szybciej uczył go w późniejszych latach. Zwróć uwage na to, czy konkretne przedszkole korzysta z programu Akademia Umysłu® Junior EDU (POL-ANG) do nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, który znacznie poprawia koncentrację dziecka i jego myślenie przyczynowo-skutkowe. Poczytaj o tym w http://www.akademia-umyslu.edu.pl/ bo warto z tego korzystać.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                    Sama miałam problem z wybraniem odpowiedniego przedszkola dla swojej córki. Jak wiadomo, każdy chce jak najlepiej doradzić, jednak wyboru musiałam dokonać sama. Przeczytałam też kilka ciekawych artykułów na ten temat http://www.tatento.pl/a/744/rodzice/...wojego-dziecka i w końcu udało mi się podjąć decyzję. Teraz wiem, że był to dobry wybór. Córka jest zadowolona z zajęć, a przedszkolanki są bardzo miłe i pomocne.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                      Jestem zdanie, że im wcześniej dziecko zacznie się uczyć języków tym lepiej dlatego szukaliśmy przedszkola z językiem angielskim. Synek chodzi w Piasecznie do przedszkola Ala i Kot http://www.alaikot.pl/
                      Dla nas bardzo dobry wybór

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                        Warto uczyć dzieci języka obcego od najmłodszych lat. My wysłaliśmy z tego względu córkę do przedszkola prywatnego do Kredki w Legnicy, mają dobrą kadrę pedagogiczną, proponują dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Polecam wybierać przedszkola, które mają języki obce w ofercie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                          Ja też uważam, że jeśli tylko istnieje opcja na posłanie dziecka do przedszkola z nauką języków to warto to zrobić W Gdańsku ciekawą ofertę ma np przedszkole Te Vizja. Poza nauką języków dzieci mają też możliwość poznawania matematyki i innych ciekawych zajęć. Opieka na najwyższym poziomie a czesne w bardzo rozsądnej cenie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                            Przedszkole językowe - zdecydowanie.
                            Mam porównanie tego, co potrafi moja córka, a co dzieci znajomych. Moja jest w prywatnej Sowie w Częstochowie, przedszkole językowe.
                            Nie ma co porównywać. Zresztą - czego wymagać?
                            Publiczne ma 15 minut języka tygodniowo, a w Sowie dzieci mają po kilka godzin dziennie.
                            Różnice muszą być kolosalne.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                              W przedszkolu mojej córeczki jest angielski i hiszpański i uważam, że to fajnie, bo dziecko oswoi się z językami. Wiadomo, że to nie jest jakaś specjalna nauka, raczej przyswaja coś w formie zabawy, ale pewne otrzaskanie z językiem będzie i według mnie ma to sens. Córka chodzi do Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie i to super przedszkole, bardzo dobrze się sprawdza.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jakie przedszkole lepsze - z językami czy zwykłe?

                                Zdecydowanie językowe. Różnica w poziomie jest kolosalna.
                                Córka wyprzedza rówieśników z publicznych o kilka lat.
                                A jest właśnie na ostatnim roku.
                                Akurat poziomu to naprawdę nie ma co porównywać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X