Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etiaxil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Etiaxil

    polecam kulkę antyperspiracyjną - etiaxil - kosztuje ok 40 zł ale wystarcza na pół roku, kłopot z mokrymi ciuchami pod pachą znika.

    czy ktoś z Was spotkał się z jakimiś skutkami ubocznymi etiaxilu?
  •    
       

    #2
    Odp: Etiaxil

    o tak, moja siostra dostała strasznego uczulenia, wysypki. I to strasznie długo nie chciało zejść, bo pod pachami to wiadomo, ze długo to trwa. Więc odradzila mi kupowania tego dezodorantu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Etiaxil

      A ja go używam i mój brat także. Niestety zwykłe antyperspiranty nie
      dawały u nas rady. Używamy tego do skóry normalnej z czerwoną
      naklejką. Bo jest chyba jeszcze do skóry wrażliwej. I u nas żadnych
      efektów ubocznych nie widać. A nareszcie nie muszę co jakiś czas w ciągu
      dnia się myć, smarować kulką a i tak guzik co to daje. No i te plamy, które
      ciężko schodzą. Jak ktoś ma spore problemy z potem to polecam.
      Wydaje mi się, że tym jak z każdym kosmetykiem: nie każdemu musi
      podpasować


      Skomentuj


        #4
        Odp: Etiaxil

        ja od 2 lat używam Etiaxilu z niebieską nalepką i bardzo sobie chwalę - nie mam wysypki, skóra też mi się nie zmieniła, tylko czasami jak dam za dużo płynu to troszkę szczypie ale to można ominąć jak się wie po jakiej ilości szczypie to następnym razem posmarować mniej.
        Osobiście polecam!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Etiaxil

          Szczerze zastanawiam sie nad tym antyperspirantem.Mam VICHY ale g... pomaga,choruję na nadczynność tarczycy i pocę się nawet zimą nie mówiąc już o lecie


          Skomentuj


            #6
            Odp: Etiaxil

            ja też tak miałam aż znajoma powiedziała mi o etiaxilu - używam go 2 razy w tygodni i pomaga ja mam z niebiesą tapetą wiem, że są jeszcze czerwone ale nie wiem czy to nie dla mężczyzn.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Etiaxil

              Czerwony jest dla skóry normalnej a niebieski dla wrażliwej
              Nie ma rozróżnienia na wersję damską i męską.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Etiaxil

                moze ja sobie kupie?
                vichy miałam i był jak dla mnie do D...y
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Etiaxil

                  Napisane przez takaja9 Pokaż wiadomość
                  polecam kulkę antyperspiracyjną - etiaxil - kosztuje ok 40 zł ale wystarcza na pół roku, kłopot z mokrymi ciuchami pod pachą znika.

                  czy ktoś z Was spotkał się z jakimiś skutkami ubocznymi etiaxilu?
                  Używam etiaxilu regularnie i musze przyznać że bardzo mi odpowiada. Prawdą jest że po użyciu trochę szczypie, ale myślę że warto się chwilę przemęczyć a potem mieć spokój na jakiś czas i nie martwić się o ciągłe używanie antyperspirantu. Szczególnie latem kiedy jest gorąco.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Etiaxil

                    Hehe, przed sekundą po użyciu resztki tego dezodorantu mówiłam mężowi, że musze dokupić
                    Tylko tym razem właśnie ten z niebieską etykietą. Do tej pory miałam czerwony i troche podrażniał mi skóre...


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Etiaxil

                      ja nie uzywalam etiaxilu, sprobowalam najpierw tanszego(bo nie reklamowanego) antidral koszt ok 15 zl za 50ml) u mnie sie sprawdzil nie mam porownania puki co bo go nie zmienie na etiaxil, nie widze sensu.mamie tez sie sprawdzil a miala megapotliwosc ,i mozna go stosowac tez do stop i dloni,
                      troche szczypie ale nie zawsze

                      ale warto poprosic lekarza o badania na tarczyce bo czesto ona nadczynnosc lub niedoczynnosc powoduje potliwosc

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Etiaxil

                        A czy któraś z Was używała kapsułek PerspiBlock? Mój mąż ma duże problemy z poceniem się i nie chodzi tylko o plamy pod pachami. Widzieliśmy ostatnio reklamę tego preparatu i zastanawiamy się nad jego kupnem dlatego szukam opinii, stosowałyście? Jakie efekty?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Etiaxil

                          ja od wielu lat mam antidral i sprawdza się rewelacyjnie.nie moge miec tylko mokrej pachy aby nie szczypało

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Etiaxil

                            Moja siostra używała etiaxilu i na pocenie pomógł, jednak za to zaczęła jej się pocić skóra na twarzy...organizm musiał w inny sposób eliminować toksyny i nadmiar wody. Odstawiła i teraz używa łagodniejszych preparatów i wszystko wróciło do normy

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Etiaxil

                              to zalezy od skóry..mi nie pomgół specjalnie ale też nie zaszkodził

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X