Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciągle siusiam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: ciągle siusiam

    Jak najbardziej norma, a im dalej tym gorzej Nawet na początku karmienia piersią jeszcze biegałam często do toalety, potem dopiero wróciło do normy wszystko.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ciągle siusiam

      To była moja udręka w ciąży jednej i drugiej, jest to niestety naturalne i chyba każda z mam tak miała...nie mogłam przespać w nocy 2 godzin bo musiałam sikać co godzinkę praktycznie. Całe szczęście da się to przetrwać bo jest dla kogo Można się troszkę pomęczyć

      Skomentuj


        #33
        Odp: ciągle siusiam

        To, o czym piszesz, to nic innego, jak objawy zapalenia pęcherza . Dlatego nie możesz dłużej bezczynnie czekać na to, co będzie dalej, tylko rozpocząć leczenie. Niekoniecznie musi się to wiązać z wizytą u lekarza, ponieważ w aptekach dostępne są leki bez recepty na to schorzenie i mają wysoką skuteczność.

        Skomentuj


          #34
          Odp: ciągle siusiam

          Mi się coś takiego od czasu do czasu pojawia, w ciąży miałąm kilka razy zapalenie pęcherza, ale po ciąży też miewam, wtedy biorę urofuraginum max i po kilku dniach jest dużo lepiej ale dla pewnosci biorę tydzień, trzeba też dużo pić i dobrz jest jeść żurawinę

          Skomentuj


            #35
            Odp: ciągle siusiam

            Ja w pierwszym trymestrze, też dużo siusiałam. Teraz w drugim trymestrze trochę się uspokoiło. Mimo, że nadal dużo pije wody. A jak urośnie brzuch to pewnie znowu się zacznie. Może to faktycznie trening przed narodzinami;p

            Skomentuj


              #36
              Odp: ciągle siusiam

              Pewnie mały człowiek "siedzi" Ci na pęcherzu . Niestety, robi się tam trochę ciasno i w ciąży to całkiem normalny objaw. Jeśli bardzo się martwisz, skonsultuj się dla pewności z lekarzem, ale niemal na 100% powie Ci, że nie ma się czym przejmować.

              Skomentuj


                #37
                Odp: ciągle siusiam

                niestety to standard- uciskanie na pęcherz bardzo uporczywe, ale da się przeżyć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: ciągle siusiam

                  Też miałam problem z częstym oddawaniem moczu, a jak się okazało miałam zapalenie pęcherza. Dopiero dowiedziałam się o tym, jak poszłam na wizytę do nefrologa z Łodzi http://melissamed.pl/nefrolog. Może też powinnaś zrobić badania? Nie można takich rzeczy lekceważyć, zwłaszcza w ciąży.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: ciągle siusiam

                    ja bez przerwy siusiam, nawet w nocy się budzę z pełnym pęcherzem i muszę wstać do toalety bo aż mnie boli.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: ciągle siusiam

                      niestety w ciąży to norma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: ciągle siusiam

                        Hmm a może to zapalenie pęcherza... ? Aż głupio mówić, ale mi się raz zdarzyło, że po stosunku dostałam zapalenia pęcherza! Nawet bym nie wiedziała, że to to, ale przeczytałam na http://www.vert-med.pl/ jak to wygląda i diagnoza okazała się trafna

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: ciągle siusiam

                          Popieram w całości mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć.
                          Jeśli wynajdą samochód napędzany na głupie dowcipy, to daleko zajdziesz

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: ciągle siusiam

                            Mam dokładnie takie same objawy, złapało mnie w weekend, oczywiście na lekarza nie ma szans, ale w dyżurującej aptece pani poleciła mi urofuraginum max. Oczywiście dzisiaj już jest dużo lepiej, nie biegam co chwilę do toalety i nie piecze mnie przy siusianiu.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X