Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie kosmetyki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: jakie kosmetyki?

    Ja wolę codziennie robić makijaż. A jak mi coś nie wyjdzie, to mogę to zmazać.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: jakie kosmetyki?

      nie ukrywam że jak każda kobieta lubię o siebie zadbać. w codziennym makijażu nie może zabraknąć jakiegoś kolorku na powiece jesień trwa także moim faworytem w paletkach jest https://kontigo.com.pl/paleta-cieni-...keup-5568.html odcień peach to prawdziwa petarda + ten pigment spisuje się fantastycznie !

      Skomentuj


        #33
        Odp: jakie kosmetyki?

        Ja aktualnie używam kremu na noc i serum z Bielendy (seria z zieloną herbatą) i mam wrażenie, że moja skóra jest trochę przesuszona. Ma ktoś podobne doświadczenia?

        Skomentuj


          #34
          Odp: jakie kosmetyki?

          Dla mnie przede wszystkim liczy się jakoś kosmetyków a nie koniecznie ich marka. Bo czasami te niedrogie kosmetyki tez są dobre jakości. Zajrzyj moze do tej drogerii https://puderek.com.pl , myślę że znajdziesz tam dobre kosmetyki.

          Skomentuj


            #35
            Odp: jakie kosmetyki?

            Używam tych kosmetyków. Są niedrogie, a świetnie się sprawdzają.

            Skomentuj


              #36
              Odp: jakie kosmetyki?

              Na przykład do włosów bardzo fajne są kosmetyki dermastic. Miałam od nich szampon i plastry do przyklejania na czoło na noc. Fajnie wzmacniają włosy, hamują wypadanie.

              Skomentuj


                #37
                Odp: jakie kosmetyki?

                Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: jakie kosmetyki?

                  Ja w ogóle nie znam tej marki. Ostatnio wybieram przede wszystkim naturalne kosmetyki.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: jakie kosmetyki?

                    Ja coraz częściej sięgam po kosmetyki naturalne.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: jakie kosmetyki?

                      ... a co powiecie na na naturalne kosmetyki z Indii - https://www.himalayaherbs.pl/? .Przyznam się szczerze ,że po wstępnym ich przeglądzie zarówno cena jak i fakt ,że to kosmetyki naturalne wzbudziło moje zainteresowanie. Szczególnie przypadły mi kosmetyki do kosmetyki do włosów.Naturalne farny, odżywki i olejki z pewnością się przydadzą, pzdr

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: jakie kosmetyki?

                        Ja od kilku tygodni jestem fanką kremów z retinolem, o których dowiedziałam się czytając ten artykuł https://lirene.pl/krem-z-retinolem/ . Genialnie nawilżają skórę. Dodatkowym ich atutem jest to, że nie zapychają moich porów, a mam dość podatną na to skórę, ale akurat kwestia zapychania porów jest kwestią indywidualną i nie mogę Wam zagwarantować, że i Wam nie będzie zapychał.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: jakie kosmetyki?

                          Przede wszystkim zwracam uwagę na skład kosmetyków. Wybieram te jak najbardziej naturalne.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: jakie kosmetyki?

                            Ja postanowiłam, że na wiosnę zadbam o siebie bardziej niż do tej pory. Chciałabym robić trochę więcej niż codzienne wklepywanie kremu i balsamu. O czym jeszcze powinnam pamiętać?
                            W necie znalazłam ten tekst: https://www.neutrogena.com.pl/bad-pi...egnacja-ciala/ . Dla mnie jako laika wydaje się bardzo pomocny
                            Gdzie jeszcze powinnam zajrzeć?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: jakie kosmetyki?

                              Najlepiej jak najbardziej naturalne Uwierzcie mi - skuteczność działania jest ogromna w porównaniu do kosmetyków drogeryjnych. Ja od jakiegoś czasu używam produktów włoskiej marki Eldan Cosmetics. Bardzo lubię np krem Idrasensitive 24H Cream , do stosowania i na dzień i na noc. W składzie znajduje się m.in olejek migdałowy, pantenol, masło shea czy czerwony krzew. Odpowiedni dla cery wrażliwej czy naczyniowej.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: jakie kosmetyki?

                                Zależy do czego te kosmetyki, choć wiadomo, że teraz bez wielu z nich raczej obejść się nie da.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X