Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dziewczyny czujecie już swoje Dzieciątka??
    Ja pierwszego kopniaka(którego byłam pewna na
    100%) poczułam 13 października A wiec prawie
    rok temu, ach ten czas leci .....

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      no mi sie konczy 17 tydzien i jeszcze nic nie czuje tak na 100% niby przy drugim dziecku czuje sie wczesniej ale ja jakos nie

      dobra uciekam spac dobranoc ciezarowki

      Skomentuj


        #18
        Hurra!!!

        Kochane!! Dzis rano poczułam delikatne plasania w dole mojego lekko juz wypukłego brzuszka!!
        Wspaniałe uczucie!! Jestem drugi raz w ciąży, ale za bardzo nie pamietam jak to było z tym czuciem ruchów bo synka urodzilam prawie 16lat temu
        No i stało sie, czekałam z utęsknieniem az poczuje ta kruszynkę która nosze pod sercem.
        ŻYCIE I BYCIE CIĘŻARNA JEST CUDOWNE!!!!

        Skomentuj


          #19
          mamy z maja 2009

          witam wszystkich!!! ja mam termin porodu na 4 maja!! a szczerze mówiac nie moge sie juz doczekac i troche sie boje porodu i jak sobie dam rade!! mam nadzieje ze dzieki wam dowiem sie czegoś ciekawego!!

          Skomentuj


            #20
            Witam
            Masz jeszcze sporo czasu. Nie myśl o tym na razie
            Pozdrawiamy!

            Skomentuj


              #21
              Witam. Ja również mam termin na maj, a dokładniej na 12 maja. Również chciałabym aby ten czas zleciał jak najszybciej. A jak się w ogóle czujesz? Ja powiem szczerze, że świetnie. Do ok. 6 tygodnia ciąży miałam mdłości a teraz dosłownie jak ręką odjął. Tylko jestem w ciągłym jedzeniu. Powiedz mi proszę czy pracujesz, czy może odpoczywasz? Ja od tygodnia jestem na zwolnieniu z powodu warunków w jakich pracuję. Mam trochę wyrzuty sumienia z powodu tego zwolnienia, ale wiem że w pracy wykończyłabym się psychicznie ( sam dyrektor zaproponował mi zwolnienie dla mojego i dziecka dobra ).
              Pozdrawiam i odliczajmy dni do maja
              Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
              http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
              http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

              Skomentuj


                #22
                witaj martaula

                powiem ci szczerze że ja do 7 tygodnia nie dość ze sie źle czułam to jeszcze męczyły mnie wymioty!! a teraz jet dobrze chociaż jeszcze czasami zdarza mi sie wymiotować!! z jedzeniem nie jest tak źle najgorzej jest w godzinnach rannych bo wtedy naprawde mam apetyt!! ja aktualnie nie pracuje, czyli sobie odpoczywam!! zajmuje sie jedynie domem!! nie miej wyrzutow z powodu twojego zwolnienia, najważniejsze teraz jest żebyś dbała o siebie i twoje maleństwo!! cieszmy sie tym okresem do maja!! pozdrawiam!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Będe prawdopodobnie rodzić 2 marca...to 2 moja ciąża i żadnych typowych objawów ani zachcianek jak narazie więc aż trudno uwieżyć ze jestem znow w ciazy jestem

                  Skomentuj


                    #24
                    Stycznióweczki 2009

                    Witam kochane mamusie! Zapraszam wszystkie kobietki z terminem na stycze 2009! Ja mam dokładnie termin na 3 stycznia czyli możliwe że nawet grudzień albo sylwester To moja 2 ciąża i prawdopodobnie 2 chłopczyk Jestem już trochę niecierpliwa choć nie czuję się najgorzej. Piszcie kobietki jak si czujecie i wogóle... Pozdrawiam!


                    Skomentuj


                      #25
                      no i zapomiałam dodać że mój starszak ma już prawie 2 latka i 2 miesiące


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        ja też zostane mamą w marcu, podobno 22 już się nie moge doczekać a do marca tak daleko ( pomału rośnie mi brzuszek ale żadnych dolegliwości ciążowych nie miałam, ani smaków żadnych nie mam ani zachcianek. a szkoda bo myślalam że jak bede w ciązy to bede ja czuć na maxa a tak to tylko po małym brzuszku i większych piersiach wiem że jestem w ciąży, żadnych "typowych" objawów ciesze sie ze jest taki watek na forum. pozdrawiam goraco wszystkie marcowe mamy i do jutra : )

                        Skomentuj


                          #27
                          moj termin to 23 stycznia

                          hej
                          moj termin to 23 stycznia i bedzie to pierwsze dziecko, juz nie moge sie doczekac moj lekarz wstepnie potwierdzil, ze bedzie to dziewczynka, jade w poniedzialek do niego ponownie takze zobaczymy czy znow potwierdzi ta nowinke - moj maz codziennie mowi do mojego brzuszka i rowniez czeka na ten magiczny moment urodzin ogolnie czuje sie dobrze, mala coraz bardziej sie kreci, tylko ciekawe jak to bedzie podczas porodu?
                          pozdrowionka dla wszystkim MAM

                          Skomentuj


                            #28
                            o jak milo ze jednak sa juz wsrod nas mamusie co maja termin na Maj2009...otworzylam watek Maj2009 i cisza byla juz myslalam ze bede sama...
                            pozdrawiam Was serdecznie i dołączam do Was...jesli pozwolicie
                            mam termin na 18.05.2009... wczoraj bylam na USG i widzialam piekna kruszynke i jej serduszko...
                            mnie najbardziej meczy sennosc...spalabym 24h/dobe ... ale walcze z tym bo potem nie umie spac w nocy...
                            milego dnia ....

                            Skomentuj


                              #29
                              witam roksii!! ciesze sie że do nas dołaczyłaś!!! mi własne juz te spanie troche przeszło juz nie męczy mnie tak w srodku dnia!!1 pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #30
                                No Witam Ja Mam Termin Na 12 Stycznia Jednego Wczesiniaka Juz Mam Teraz Spodziewam Sie Znów Chłopczyka Oby Urodził Sie W Terminie Tym Razem Pozdrawjam Stycznióweczki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X