Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krwawienie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krwawienie po porodzie

    Jak dlugo krwawi się po porodzie? Słyszałam, że może to trwać nawet 2 miesiące mam nadzieje, że to nieprawda.

  •    
       

    #2
    krwawienie może tyle trwać ale nie musi, ale myślę że pod koniec tych 2 mcy to już raczej występuje plamienie niż krwawienie.
    nie pamiętam dokładnie ile u mnie to trwało, ale jakiś miesiąc na pewno, najobficiej pierwszy tydzień

    Pamiętam, że miałam jedną sytuację zaraz po porodzie, bardzo stresującą wtedy to można powiedzieć, że było obficie. Dlatego trzeba takich sytuacji unikać, jeśli się da!

    znam kobiety, które krwawiły tylko przez 2-3 tygodnie albo i krócej.

    wszystko da się przeżyć, bo trzeba

    Widać, że jesteś zorientowana w temacie, ja nie myślałam o tym przed porodem, a potem byłam mocno zdziwiona i zaskoczona tym co się ze mną dzieje...

    znów życzę powodzenia i szybkiego dojścia do formy po porodzie
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Tak , jak pisała izabela22 to krwawienie moze byc i 2 tyg. ale i 2 mies.(ale pozniej, to rzeczywiscie raczej plamienie)
      U mnie trwalo 3 tyg. Bardzo obficie w pierwszym tyg., ale nie mialam zadnych skrzepow krwi. Wiem, ze u niektorych kobiet one wystepuja. Pozniej mialam bardzo nieregularne krwawienia.
      tez zycze wszystkiego dobrego. pozdrawiam.
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        #4
        Krwawienie po porodzie powinno trwać około 3 tygodni jeśli się przedłuża to może być to objaw jakiejś nieprawidłowości.U mnie trwało 8 tyg. i okazało się że miałam pękniętą szyjkę podczas porodu o czym dowiedziałam się dopiero po roku


        Skomentuj


          #5
          u mnie trwalo 4 tyg a po m-c przerwy dostałam okres co ponoc jest rzadkoscia, bo dostaje sie pozniej, nawet nie zdazyłam isc do gina po porodzie a tu okres, ale jak sie dopytyealam to niby szybko organizm mi sie zregenerował

          Skomentuj


            #6
            u mnie to takie mocne krwawienie trwalo tydzien a nastepne 2 tygodnie to tylko tak leciutko



            Skomentuj


              #7
              dzięki dziewczyny, więc jednak to prawda z tak długim krwawieniem widzę, że jednak muszę się nastawić na najgorszę lepiej być miło zaskoczoną, niż niemile rozczarowaną pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Krwawienie po porodzie

                Mam pytanie. Jestem 2,5 tygodnia po porodzie ( pierwszy poród). Kilka dni temu wydzielina na wkładce zmieniła swój kolor na żółtawy. Położna powiedziała, że tak ma być. Tak było przez kilka dni, ale ostatnio znowu ma krwawy różowawy kolor. Czy to jest normalne? Położna przyjdzie dopiero za tydzień i nie wiem czy się udać z tym do lekarza, czy wszystko jest w porządku.
                Krzyś - 26 lutego 2009 roku

                Skomentuj


                  #9
                  Jest jeszcze bardzo wczesnie dlatego pewnie krwawienie niecalkiem ustalo,ja bym sie nie martwia bo z tego co piszesz wszystko wyglada normalnie

                  Skomentuj


                    #10
                    dziękuje za odpowiedź
                    Krzyś - 26 lutego 2009 roku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      już jest post na ten temat:

                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...1473#post51473
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Krwawienie po porodzie

                        to jest całkiem normalne u mnie też było podobnie... myślałam, że już przestaję krwawić a tu zonk i zaczynało się od nowa i w sumie trwało to 3 tygodnie(wliczam tu też tylko plamienie)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Krwawienie po porodzie

                          Ja krwawiłam 2 tygodnie + tydzień plamiłam, więc łącznie wyszły mi 3 tygodnie... ale to w sumie zależy od kobiety, bo każda jest inna no nie? ;D

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Krwawienie po porodzie

                            Ja miałam około 2 tygodni takiego obfitego i później ze 2 tygodnie jeszcze takich plamień. A najgrosze dni to miałam chyba takie 3 w szpitalu.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Krwawienie po porodzie

                              Ja miałam koło 4 tygodni krwawienie, w sumie najgrosze były te 3 dni w szpitalu. Ja zakładałam normalnie majtki zwykłe by mi sie te wkładki trzymały bo takto to miałam wrażenie że mi gdzieś to ucieka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X