Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózek dziecięcy Szczecin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wózek dziecięcy Szczecin

    Witam,

    jestem ze Szczecina i za 2 miesiące rodzę. Przyszedł czas na wybranie wózka, jakie sklepy w Szczecinie polecacie? Najlepiej, żeby obsługa sklepu była w stanie mi doradzić jaki wózek wybrać.
  •    
       

    #2
    Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

    Warto sprawdzić sobie wózki od Adamexu, to polski producent, oni wykonują bardzo lekkie wózki z miękkimi amortyzatorami. W Szczecinie jest kilka sklepów, które posiada je na stanie między innymi BOBOLAND, znajdziesz je też na pewno w Symakch.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

      Mogę z czystym sumieniem polecić Amelis Hugo, to bardzo ładny dobrze wyposażony wózek z podwójną amortyzacją, będzie idealny na każde warunki pogodowe i każdy praktycznie teren dzięki tej amortyzacji i dużym pompowanym kołom, na pewni będziesz z niego zadowolona jak ja.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

        Poszukaj też w sklepach internetowych, nie ograniczaj się do samego Szczecina, bo online masz większy wybór i niższe ceny, naprawdę warto. Daj też znać na jaki model ostatecznie padł wybór

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

          to prawda, ale w zasadzie co kto woli, jestem zdania że jednak lepiej na żywo się do wózka przymierzyć niż potem go wymieniać bo nie spełni oczekiwań, xlandery wyglądają zawsze bardzo solidnie i mają praktyczne kolory

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

            Zanim wybierzesz się do sklepu warto najpierw samemu się zorientować czego szukasz w wózku i co by Ci najbardziej odpowiadało, sprzedawcy potrafią trochę skołować Ja dużo szukałam w necie i czytałam, w końcu wybrałam wózek anex z serii discovery. Poręczny i zgrabny, łatwo go przenieść, wygodny i bezpieczny a do tego fajnie wygląda.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

              Jeśli chodzi o dobrej jakości nowoczesne wózki dziecięce: http://paradisebaby.pl to mogę śmiało polecić tego polskiego producenta. Kupowałam już od niego dwa wózki dla moich maluchów i są rewelacyjne. Wygodne, solidne i wielofunkcyjne- nic dodać, nic ująć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                jak juz mowa o dobrych wózkach to ja od siebie polecam OPTIMO z Easy Go. Można go kupić w wersji wielofunkcyjnej 3w1 lub jako sama spacerówka. My jezdzimy jeszcze gondolą i jako rodzic jestem zachwycona wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Gondola obszerna i wygodna dla malucha. Stabilny i mocny stelaż, dobra amortyzacja. Dodatkowo ciekawa kolorystyka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                  Ja ze swojej strony mogę polecić wózki anex. Sama mam wózek z serii sport i jestem z niego bardzo zadowolona! Zwrotny, wygodny, solidny i łatwy w obsłudze ( mam z opcją 3w1). Najlepiej wcześniej się zorientować jaki wózek chcesz a później sprawdzić w jakich sklepach jest on dostępny.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                    Ja od samego początku wiedziałam, że chcę anexa, zastanawiałam się tylko nad modelem. Ale w internecie poszukałam sklepów, gdzie sprzedają ich wózki i tam już na miejscu przetestowałam kilka Finalnie wybrałam serię discovery i jestem z niej bardzo zadowolona. Wózek jest zwrotny, poręczny, łatwy w obsłudze i fajnie wygląda.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                      My wybraliśmy wózek EuroCart passo i jesteśmy z nie go zadowoleni. Gondola jest duża , wygodna z regulowanym zagłówkiem i za co duży plus funkcją jej bujania. Do tego regulacja twardości zawieszenia oraz pompowane i łożyskowane koła.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                        Ja też ostatnio szukałam spacerówki dla synka, ponieważ mieszkamy w bloku bez windy i jednak potrzebowałam lekkiego modelu który bez problemów będe mogła wnieść, ale też żeby dziecku było w nim wygodnie. Po rozeznaniu wśród znajomych oraz w sieci zdecydowałam się na model Julie i nie żałuję bo to bardzo funkcjonalna propozycja. Jest w nim wszystko, a do tego wazy tylko 5,8kg więc po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wózek dziecięcy Szczecin

                          Osobiście mogę polecić wózki mutsy. Sama posiadam model nexo, który sprawuje się naprawdę dobrze (jakość wykonania jest rewelacyjna).

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X