Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baby Design a Coneco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Baby Design a Coneco

    Witam!

    Wiem, że temat wózków był już poruszany nie raz.
    Mam jednak spory dylemat - wahamy się z mężem nad zakupem konkretnych wózków i byłabym wdzięczna za wszystkie opinie i doświadczenia.

    Zastanawiamy się nad Baby Design HUSKY a Coneco COMODO lub PRIMAVERA.
    O ile Baby Design to sama w sobie dość sprawdzona marka to jednak cena nie jest zbyt zachęcająca. Coneco są sporo tańsze, dość podobne, ale zupełnie nie możemy odnaleźć solidnych opinii.

    Który bardziej polecacie?

    Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: Baby Design a Coneco

    Napisane przez lili_555 Pokaż wiadomość
    Witam!

    Wiem, że temat wózków był już poruszany nie raz.
    Mam jednak spory dylemat - wahamy się z mężem nad zakupem konkretnych wózków i byłabym wdzięczna za wszystkie opinie i doświadczenia.

    Zastanawiamy się nad Baby Design HUSKY a Coneco COMODO lub PRIMAVERA.
    O ile Baby Design to sama w sobie dość sprawdzona marka to jednak cena nie jest zbyt zachęcająca. Coneco są sporo tańsze, dość podobne, ale zupełnie nie możemy odnaleźć solidnych opinii.

    Który bardziej polecacie?

    Pozdrawiam
    Moja siostra ma Baby Design Lupo comfort i jest zadowolona. Ale uważam, że nie ma też co przepłacać za wózek, jeśli dla Was to duży wydatek to wybierz tańszy, lub po prostu ten który bardziej wizualnie Ci się podoba. O wózkach coneco wśród znajomych nie słyszłam ani razu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Baby Design a Coneco

      Koleżanka ma od pół roku Baby Design i jest bardzo zadowolona, podobno bardzo się poprawili szczególnie w zakresie materiałów, są ładniejsze i mocniejsze

      Skomentuj


        #4
        Odp: Baby Design a Coneco

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Koleżanka ma od pół roku Baby Design i jest bardzo zadowolona, podobno bardzo się poprawili szczególnie w zakresie materiałów, są ładniejsze i mocniejsze
        No właśnie kiedyś mieli okropne materiały które szybko blakły i traciły urok. Siostra bardzo narzekała jak kupiła wóżek bo nie nadawał się już do następnego dziecka,a teraz szwagierka ma i mówi ze spokojnie może spokojnie wykorzystać wózek przy następnym dzidziusiu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Baby Design a Coneco

          Ja ze swojej strony mogę polecić wózki Jedo bardzo podobne do baby desing a cena dużo niższa. Przy tym wytrzymałe ja miałam dla dwójki dzieic. Kolorystyka ładna, materiał dobry jakościowo.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Baby Design a Coneco

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Ja ze swojej strony mogę polecić wózki Jedo bardzo podobne do baby desing a cena dużo niższa. Przy tym wytrzymałe ja miałam dla dwójki dzieic. Kolorystyka ładna, materiał dobry jakościowo.
            hehe ja też mam Jedo I teraz będzie dla drugiej dzidzi choć nie wiem czy drugi raz bym kupiła bo te Baby Design są na prawdę ładne u nas był tylko jeden minus bo kilka razy gume złapaliśmy, nie wiem czy mają słabe dętki czy co ;/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Baby Design a Coneco

              My również mamy Jedo. Cena była przystępna, ładnie wygląda. Wozimy już drugie dziecko i nie mam większych uwag. Polecam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Baby Design a Coneco

                Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                My również mamy Jedo. Cena była przystępna, ładnie wygląda. Wozimy już drugie dziecko i nie mam większych uwag. Polecam
                JEDO ma ładne wzory i naprawdę solidnie wykonane wózki. Dodatkowo można wybrać kolor stelaża oraz rodzaj. Łatwo sie składają i bez problemu montuje sie do nich spacerówkę

                Skomentuj

                       
                Working...
                X