Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

    W ubiegłym miesiącu moja żona miała lekki wypadek samochodowy. Stłuczka była niewielka, także uznaliśmy, że nic się nie stało, bo po zdarzeniu na zdrowie nie narzekała. Jednak po dwóch tygodniach zaczął ją boleć kręgosłup, przez co udała się do lekarza i opowiadając mu całą sytuację lekarz stwierdził, że to faktycznie może być jakieś zaniedbanie powypadkowe. I tak już 2gi tydzień żona chodzi z bólem kręgosłupa, dochodzącym raz do tego stopnia, że musiała wziąć zwolnienie z pracy. Póki co jest na etapie badań i próbujemy ustalić z czym jest problem. A ja przy okazji mam pytanie, czy może orientujecie się czy przysługuje jej z tego tytułu odszkodowanie czy w ogóle jakieś pieniążki z powiązanego z wypadkiem powodu (np. uszczerbek na zdrowiu itp.)? Dodam, że policja była na miejscu zdarzenia i spisała protokół, także kolizja jest udokumentowana. Gdybyście mieli jakieś podobne doświadczenia z którymi moglibyście się podzielić byłbym wdzięczny :|
  •    
       

    #2
    Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

    Nie wiem czy to dobry pomysł, ale znalazłam w Internecie xxxx i pomyślałam czy nie skorzystać z ich pomocy. Korzystaliście może z ich usług i możecie polecic?
    Last edited by disne; 02-07-2020, 13:38. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

      Według mnie tak ponieważ jest to uszczerbek na zdrowiu spowodowany wypadkiem komunikacyjnym. Musicie mieć jednak orzeczenie lekarza jako podstawę do takiego postępowania. Znam prawnika, który prowadził podobną sprawę u mojej koleżanki. Możesz się z nimi skontaktować telefonicznie i ustalić czy sprawa nadaje się do sądu - xxx . Są bardzo profesjonalni i mają dużą wiedzę dotyczącą odszkodowań.
      Last edited by disne; 02-07-2020, 13:39. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

        Oczywiście, moim zdaniem odszkodowanie na pewno się należy tylko musisz mieć całą dokumnetację. Spróbuj złożyć papiery i poczekaj.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

          Jak najbardziej przysługuje - prawo gwarantuje odszkodowanie po wypadku dla poszkodowanego w każdej sytuacji. Bardzo często zdarza się, że objawy powypadkowe występują po kilku godzinach a nawet kilku dniach - na takie sytuację są przygotowane firmy, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań ( np. MK-Finanse xxx) Oni doskonale wiedzą jak przygotować dokumentację i od czego zacząć. Ja na Waszym miejscy bym spróbowała - szkoda zdrowia a rehabilitacja jest bardzo droga.
          Last edited by disne; 02-07-2020, 13:39. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

            Zgłoś się do EuCO. Na pewno Ci pomogą. W takim bowiem przypadku należy ci się odszkodowanie z OC sprawy. EuCO nie pobiera opłat za analizę dokumentów, a rozliczenie jest dopiero wtedy, gdy odzyskają odszkodowanie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

              Jasne, że Ci się należy! Tylko czasem długo się czeka na wypłatę, dlatego poczytaj trochę o terminach dla ubezpieczycieli: xxx
              Last edited by disne; 02-07-2020, 13:39. Powód: link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                Fakt warto zgłosić się do wspomnianego tutaj wcześniej EuCO. Odszkodowanie przysługuje, ale to ile dostaniesz zależy od tego jak będziesz walczyć. Firma odszkodowawcza ma więcej możliwości.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                  Odszkodowanie przysługuję ale trzeba dobrze udokumentować, ze ból kręgosłupa jest spowodowany stłuczką. Jeśli przy stłuczce była policja a poszkodowana osoba była w szpitalu to szanse na odszkodowanie są bardzo duże

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                    Oczywiście, że odszkodowanie przysługuje. Ja sama miałam podobną sytuację i na początku próbowałam sama poradzić sobie w walce o odszkodowanie. Oczywiście wcale nie było to łatwe i w pewnym momencie stwierdziłam, że szkoda sobie strzępić nerwy i powierzę sprawę profesjonalistom. Długo szukałam aż znalazłam kancelarię, która wywalczyła dla mnie wysokie odszkodowanie za wypadek castellum.com.pl odszkodowania-za-wypadek . Żałuję tylko, że zdecydowałam się na to rozwiązanie stosunkowo późno, b mogłam zaoszczędzić sporo nerwów. Sprawa była poprowadzona błyskawicznie, a przyznana kwota najwyższa z możliwych.
                    Last edited by disne; 02-07-2020, 13:40. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                      Tutaj są opinie o EuCO . Koniecznie sobie je przeczytajcie. Widać, że warto skorzystać z ich usług.
                      Last edited by disne; 02-07-2020, 13:36. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                        Przede wszystkim trzeba leczyć kręgosłup i mieć dobrze wszystko udokumentowane - diagnoza, leczenie - zabiegi, zalecane ćwiczenia. Musi być wszystko dokładnie opisane żeby nie było wątpliwości przy odszkodowaniu. W leczeniu kręgosłupa bardzo dobre opinie mają - NZOZ RST Rehabilitacja xxx. Jakiś czas temu poszukiwalam dobrego fizjoterapeutę na NFZ dla mojej mamy i ciągle natykalam sie na wiele pozytywnych opinii na ich temat. Oni też mają podpisaną umowę z NFZ
                        Last edited by disne; 02-07-2020, 13:37. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                          Tutaj xxx najlepiej napisać. To bezpośredni adres do agenta z EuCO. Zajmował się naszą sprawą.
                          Last edited by disne; 02-07-2020, 13:37. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                            Na szczęście nie miałam takiego zdarzenia, ale wyobrażam sobie, że nie wiedziałabym w ogóle mając stłuczkę co robić i pewnie wcale nie pomyślałabym o żadnych szczegółowych badaniach, gdyby mi nic nie dolegało. Człowiek w takiej sytuacji w takim stresie to w ogóle nie myśli logicznie.
                            Last edited by disne; 02-07-2020, 13:37. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy za stłuczkę i ból kręgosłupa przysłuuje odszkodowanie?

                              Nie wiem czy tu nie kwalifikuje się również zadośćuczynienie: isanok.pl/ 5-najwazniejszych-czynnikow-majacych-wplyw-na-wysokosc-zadoscuczynienia
                              Last edited by disne; 02-07-2020, 13:38. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X