Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie porządne buty dla nastolatka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie porządne buty dla nastolatka

    Cześc. Chciałabym zamówić dla syna jakieś wygodne byty na zimę. Obecnie ma jedną parę ale jest juz w takim złym stsanie ,że się nie moge na nie patrzeć. Mogę kupić coś droższego ale aby było porządne... Co polecacie ?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

    Wszystko zależy też do czego mają te buty służyć Jako zimowe uważam, że fajne i porządne są buty firmy Campus, oddychają a nie przemakają jednak jak jest bardzo łagodna zima to może nawet aż takie buty nie są potrzebne/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

      Napisane przez jagna87 Pokaż wiadomość
      Cześc. Chciałabym zamówić dla syna jakieś wygodne byty na zimę. Obecnie ma jedną parę ale jest juz w takim złym stsanie ,że się nie moge na nie patrzeć. Mogę kupić coś droższego ale aby było porządne... Co polecacie ?
      Ja mam tak samo. Wolę dopłacić i kupić porządne buty, ktore będą służyły dziecku przez wiele lat a nie jakieś tanie obuwie, które szybko zostanie ściuchane. Bardzo dobrze buty ma w ofercie marka DC.Nie wiem czy znasz...Jakis czas temu zamawiałam buty tej marki dla syna. Zerknij sobie do Supersklepu:
      http://supersklep.pl/buty-zimowe
      mają tam sporo modeli tej marki. Obecnie syn śmiga w tych;
      http://forum.mamotoja.pl/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

        Może w decatlonie coś ci się spodoba. Cześć modeli to całkiem niedrogie buty, a wyglądają porządnie -np. śniegowce.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

          Buty Bartek. Solidne, wygodne, ładne, a do tego polska firma. Nigdy mnie nie zawiodły. Warto zapłacić za jakość.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

            Bartek są wytrzymałe ale ja kupuję też w smyku. Najważniejsze zeby buty były wygodne, dobrze wyprofilowane.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

              W smyku też są fajne i porządne, choć dwa razy nie udało nam się dobrze trafić, a w Bartku nigdy się nie zawiedliśmy.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                Mój syn nosi tylko buty sportowe, bo jest mu w nich wygodnie, a także jego styl ubierania się można powiedzieć, że jest sportowy, bo z reguły nosi dresy, bluzy i dość luzne koszulki. Buty kupuje mu zawsze przez Internet, ale wcześniej syn je przymierza w sklepie stacjonarnym, żeby mieć pewność, że buty są wygodne. Nie kupujemy ich w sklepach stacjonarnych, bo w sklepach internetowych sa one sporo tańsze i dzięki temu sporo oszczędzamy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                  W supersklepie raz kupiłem buty na zimę, trzymają się do dziś, ale niestety trochę drogo. No ale skoro jakościowo dobre, to może warto. Ja przeważnie kupuję buty Addidasa przez internet.
                  badania genetyczne na raka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                    Ja kupiłam moim dzieciom fajne buty w CCC. Dobra jakosć i przystępna cena.
                    Lepsza żywa mysz niż zdechły lew.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                      Ja jak ostatnio szukałam butów dla bratanka to trafiłam na strone gdzie jest niedrogie obuwie męskie. Ja co prawda nie kupowałam mu zimówek ale półbuty bo takie chciał. Buty dobrej jakości. I cena naprawdę przystępna.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                        Możesz zajrzeć też na Eobuwie - można tam znaleźć sporo znanych marek (dla dzieciaków to też będzie miało znaczenie) i dodatkowo ceny zwykle są niższe niż w stacjonarnych sklepach. A teraz na sporo modeli butów sportowych jest przecena, na pewno znajedziesz coś ciekawego. A jak Twój nastolatek jest już starszy, to w ogóle może powinien sam sobie zacząć wybierać ubrania. Kiedyś trzeba im pozwolić na samodzielność

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                          Na pewno lepiej wydać ciut więcej niż kupować te najtańsze modele nieznanych firm, jeśli kupicie dobre oryginalne buty to powinny wytrzymać nawet u nastolatka. W butysportowe.pl/ macie cały dział z butami dzieciecymi i dla nastolatków, wybór jest duży i myślę, że dziecko nie powinno też robić problemów, że taki but mu się nie podoba.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka



                            Proszę więcej - http://www.merg.pl/product-pol-52637...I-Brazowe.html
                            Fajne co nie? Jak widać śniegowce również mogą wyglądać mega estetycznie i pasować pod poważne wyjścia. Nie muszą być do przesady kolorystyczne ;-)

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakie porządne buty dla nastolatka

                              A ja polecam air maxy. Ogólnie to polecam buty nike ale air maxy też są mocno uniwersalne. Fakt nie należą one do butów z najtańszej półki cenowej ale są na prawdę bardzo slidnie wykonane i po prostu fajnie wyglądają. Ogólnie sporo nastolatków można zauważyć właśnie z takimi butami co świadczy o tym, że im tez się raczej podobają.
                              Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, a jego częścią impregnacja

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X