Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

    Mnie najbardziej denerwuje to, że w mojej firmie już się zawodowo bardziej nie rozwinę, a znalezienie innej pracy w mojej branży jest praktycznie nierealne
  •    
       

    #2
    Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

    Mnie denerwuje natłok bezsensownej, nikomu niepotrzebnej papierkowej roboty. Sztuka dla sztuki, ehh. A wystarczyłoby wprowadzić jakieś tego typu usprawnienie i roboty byłoby połowę mniej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

      swojego szefa :P pracę bardzo lubię, jest to zresztą praca z ludźmi. ale szef mnie wykańcza i blokuje jenocześnie. czasem maże żeby założyć własną firmę. Nawet czasami wymyślam jaka nazwa firmy byłaby fajna tylko później brakuje mi odwagi żeby coś zmienić...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

        ja najbardziej nie lubię jak się zbierze grupa osób na korytarzu i tak głosno gada, że nie można się skupić na pracy! Zero szacunku dla innych w tym momencie. A poza tym to jest całkiem całkiem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

          Ja nie lubię określonych godzin pracy i tego, że czasem jest to 12 godzin...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

            Mnie denerwuje wczesne wstawanie, przez co ciągle jestem niewyspana

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

              Ja nie lubiłam wielu rzeczy, więc założyłam własny biznes. teraz orientuje sie w najwazniejszych kwestiach i czyta artykuły jak ten https://zastrzezone.pl/klasyfikacja-...uslug/27,17,16

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czego najbardziej nie lubicie w swojej pracy?

                Jest tego tak dużo, że chyba zabrakłoby mi dnia na wypisanie wszystkiego. Tydzień temu postanowiłam zmienić pracę i mam nadzieje, ze szybko dostane nową, lepszą. Powysyłałąm CV, założyłam sobie profil na linkedin, bo tu http://mojprogres.pl/aktualnosci_lin..._miec_post_720 przeczytałam, że warto. Podpytałam też o to znajomych i potwierdzili te informacje. Trzymajcie kciuki za mnie!

                Skomentuj

                       
                Working...
                X