Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miłość z Internetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Miłość z Internetu?

    ja nie mam przekonania do poznawania ludzi w internecie. Wolę robić to w realu.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Miłość z Internetu?

      Jak wszystko ma swoje dobre i zle strony. Ja bym natomiast byla bardziej uwazna przy poszukiwaniu partnera online, czesto to co mozemy przeczytac ma sie nijak do rzeczywistosci i mozna czasami stracic sporo nerwow w dluzszej perspektywie. Warto tez zadac sobie kilka waznych pytan przed budowaniem relacji oraz poznac i najlepiej rozwiazac swoje wlasne problemy poniewaz moga psuc one relacje. W przypadku gdy nie mozemy sobie z tym sami poradzic mozna skorzystac z oferty psychoterapeuty. Jesli chodzi o Warszawe to dobre opinie slyszalam o tym gabinecie xxxx Wiecie moze cos wiecej na ten temat?
      Last edited by disne; 23-06-2020, 21:12. Powód: link

      Skomentuj


        #93
        Odp: Miłość z Internetu?

        Ja do konca nie jestem przekonana co do poznawania ludzi w ten sposob...

        Skomentuj


          #94
          Odp: Miłość z Internetu?

          Moim zdaniem nie ma sensu się w to bawić. Na pewno sporo osób znalazło swoją drugą połówkę w sieci, ale zapewne jest to niewielki odsetek osób które próbowały. Lepiej wyjść z domu...

          Skomentuj


            #95
            Odp: Miłość z Internetu?

            ja w takie związki nie wierzę, uważam że internet to nie jest miejsce do zawierania takich znajomości.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Miłość z Internetu?

              Mojego męża poznałam w internecie

              Skomentuj


                #97
                Odp: Miłość z Internetu?

                Znam wiele par, które zaczęły znajomość od interntu i szybko przeniosły znajomość do realnego życia. To nie ma znaczenia gdzie ludzie się poznają. A jeżeli ktoś jest samotny, to może być dobrym sposobem na znalezienie drugiej połówki.Teraz coraz większą popularnością cieszy się:
                xxxx. Nie trzeba się rejestrować, wypełniać ankiet, bo aplikacja sama wyszukuje odpowiednich kandydatów na podstawie analizy profilu na facebooku. Szybko i wygodnie. Daje to duże szanse na dopasowanie.
                Last edited by disne; 23-06-2020, 21:13. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Miłość z Internetu?

                  ja uważam, że taka miłość internetowa nie istnieje.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Miłość z Internetu?

                    Ja tutaj xxxx poznałam wielu panów, z niektrymi umowilam sie na kilka spotkan. Ogolnie poko co nigdzie nie zaiskrzylo, ale sie nie poddaje, uwazam, ze wszedzie mozna trafić na kogos fajnego.
                    Last edited by disne; 23-06-2020, 21:13. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Miłość z Internetu?

                      Teraz to już niemal powszechne zjawisko Moja przyjaciółka poznała swojego przyszłego męża przez internet, ja swojego też Teraz próbuję namówić moją współlokatorkę, żeby spróbowała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Miłość z Internetu?

                        moja siostra ma męża z internetu, znalazła zakochała się i mają juz 2 dzieciaczków ja póki co szukam na xxx to nie prawda że tylko offline można znależć dobrą osobę, sporo osób z betanii poznało sie online i zawarli slub i teraz są szczęśliwi.
                        Last edited by disne; 23-06-2020, 21:11. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Miłość z Internetu?

                          ja poznałam swojego męża przez internet wcześniej się nie znaliśmy od niedawana jesteśmy szczęśliwym małżeństwem a znamy się ponad 5 lat
                          pożyczki przez internet
                          pożyczka bez zaświadczeń o dochodach
                          szybka pożyczka przez internet
                          chwilówka na dowód przez internet
                          porównywarka chwilówek

                          Skomentuj


                            Odp: Miłość z Internetu?

                            moja "psiapsiółka" zapisała si ę do tego profilu xxxx. Tak w sumie dla żartu...od 2 tygodni spotyka się z Miłoszem...kwitnie dziewczyna, więc co...da się? mam nadzieję to będzie w końcu to
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 21:12. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Miłość z Internetu?

                              Moi znajomi się tak poznali i są po ok 6 latach nadal bardzo szczęśliwi.

                              Skomentuj


                                Odp: Miłość z Internetu?

                                Ja swojego obecnego chłopaka poznałam właśnie internetowo, na portalu randkowym kochaj.pl. Mają tam test dopasowania który 'dobrał' nas do siebie. Wszystko zmierza w kierunku udanego związku więc jestem pełna nadziei.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X