Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole w Częstochowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przedszkole w Częstochowie

    Jak w tym roku z miejscami w publicznych? Wasze dzieci dostały miejsca? Bo niby miało już teraz być znacznie lepiej. Ale czy faktycznie tak jest?
  •    
       

    #2
    Odp: Przedszkole w Częstochowie

    Hmm... nic się nie zmieniło - nie ma miejsca dla dzieci, szczególnie na Parkitce czy Północy, gdzie masz dużo dzieci. Na Tysiącleciu są jakieś szanse, a na innych dzielnicach to nie mam pojęcia - pewnie jest podobnie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przedszkole w Częstochowie

      Aż się wierzyć nie chce. To co się stało? Bo teraz wygląda to chyba tak, jakby w publicznych jednego rocznika nie było. W jaki sposób załatwiają to miejsce?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przedszkole w Częstochowie

        Nie mam pojęcia - widocznie nie zrobiono miejsc dla nowych dzieci. Też wydawało mi się, że dzięki temu będzie więcej maluchów przyjętych.
        Ale to przecież Polska - coś co wydaje się być oczywiste, wcale takie nie jest.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przedszkole w Częstochowie

          Mówicie o przedszkolach publicznych? A co z przedszkolami prywatnymi, tam też nie ma miejsc? W sumie na takie pewnie też i nie każdego stać, ale z tego co wiem, to warto zainwestować. Kumpela swoją córcię prowadzi do jednego z niepublicznych przedszkoli - Hocki Klocki (http://hocki-klocki.com.pl/). Mówiła, że jest tam wiele fajnych zajęć dla dzieciaczków. Oprócz angielskiego, mają ćwiczenia z logopedą, zajęcia matematyczne oraz muzyczne. Ponoć dziewczynka jest zadowolona i bardzo chętnie tam chodzi.. Za moich czasów, mówiąc już tak na koniec, nigdy nie było kłopotów z miejscem w przedszkolu. Pracodawcy potrafili i o to zadbać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przedszkole w Częstochowie

            Przedszkole Sowa, na Grabówce. Już chyba nawet było.
            To przedszkole językowe, bardzo fajny poziom, zero problemów.
            I przede wszystkim - widać, że dziecko się rozwija.
            Nie jest to zwyczajna strata czasu.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X