Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciągle siusiam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciągle siusiam

    Oj, niestety też pamiętam tą niedogodność że w ciąży sikałam na potęgę. Najgorzej było właśnie w nocy gdy zanim zdążyłam zasnąć musiałam kilkukrotnie wstawać do łazienki. Pod koniec ciąży nawet starałam się zbytnio pilnować, aby nie wybierać się na dłużej gdzieś gdzie wiedziałam, że będę miała z tym problem.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciągle siusiam

      Im późniejsza ciąża tym gorzej. Jestem w 9 miesiącu i mogłabym chodzić co chwilę. Wyjdę z łazienki i już czuję, że muszę znowu. Oczywiście zrobię 2 kropelki.. Taki urok ciąży musimy przez to przejść.
      Powodzenia
      Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciągle siusiam

        Napisane przez szczesliwa00 Pokaż wiadomość
        Im późniejsza ciąża tym gorzej. Jestem w 9 miesiącu i mogłabym chodzić co chwilę. Wyjdę z łazienki i już czuję, że muszę znowu. Oczywiście zrobię 2 kropelki.. Taki urok ciąży musimy przez to przejść.
        Powodzenia
        Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl
        Pozdrawiam
        Pamiętam, że pod koniec ciąży wstawałam do toalety ładnych kilka razy. Podczas oddawania moczu musiałam pochylać się lekko do przodu by całkowicie opróżnić pęcherz. Czy Wy też tak miałyście?


        Skomentuj


          #19
          Odp: ciągle siusiam

          To normalne. Dziecko już jest duże i naciska na pęcherz. Trzeba pamiętać pod koniec ciąży o szczególnej higienie. Łatwo o zapalenia. No i potem w czasie połogu oczywiście. Tu możecie sobie zerknąć http://www.e-aptekavita.pl/szukaj/femma.html jest spory wybór środków. Poza płynem do higieny intymnej, fajne są też chusteczki.

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciągle siusiam

            O ile w ciąży to normalne, to także może być przyczyną przeziębionego pęcherza. Nie powinno się tego bagatelizować http://www.adammichalski.pl/czym-jes...enie-pecherza/
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciągle siusiam

              to jedna z najgorszych rzeczy podczas ciąży dla mnie, szklankę wody wypiję i zaraz do toalety...

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciągle siusiam

                A ja wam napiszę, ze ta dolegliwość jakoś mnie nie nawiedziła jak byłam w ciaży. Nie biegałam co chwila do łazienki. Fajna sprawa, bo mogłam bez obaw jechać na zakupy. Dopiero pod koniec ciąży ciagle miałam wrażenie, że muszę do łazienki, ale wiadomo dziecko naciska na pęcherz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciągle siusiam

                  Na początku bardzo często chodziłam do toalety ale pod koniec ciąży kiedy synek był już nisko i uciskał pęcherz też nie było lepiej. Trzeba się przyzwyczaić do wstawania po kilkanaście razy w nocy. Najgorzej było w pracy kiedy nie miałam możliwości tak często chodzić do toalety.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ciągle siusiam

                    ja chyba najwięcej latałam do toalety pod kociec ciąży, kiedy czułam właśnie największy ucisk na pęcherz. Pamiętam że najgorsze było wstawanie w nocy ;(

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ciągle siusiam

                      A mnie to całe wstawanie w nocy jakoś ominęło. Sporadycznie tylko musiałam iść do łazienki w nocy, ale pewnie to dlatego, że pod koniec ciąży dużo piłam. Większość nocy przesypiałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ciągle siusiam

                        Przecież takie chodzenie do toalety w nocy, gdy jesteśmy w ciąży jest normalne. Spokojnie to potrwa tylko 9 miesięcy, bez obaw. Jeszcze zatęsknicie za tym brzuszkiem.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ciągle siusiam

                          ja podczas ciąży dużo piłam i w nocy co chwilke pędziłam do łazienki, maluszek uciskał strasznie mi pęcherz. Ale to pod sam koniec ciązy gdy brzuszek stał się duży

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ciągle siusiam

                            to normalne, dziecko uciska pęcherz i automatycznie jest potrzeba toalety

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: ciągle siusiam

                              Ja również miałam wrażenie , że ciągle sikałam. Małymi ilościami, ale co chwilkę. Nie miałam zapalenia pęcherza, bo sprawdzałam.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: ciągle siusiam

                                Siusianie w ciąży to normalne. Ja pod koniec co chwile wychodziłam do łazienki zwłaszcza w nocy i mąż sie dziwił bo nie piłam a chciało i sie siusiu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X