Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja nie wiem jaki mialam porod czy ciezki czy nie, byl to pierwszy i caly na oksytocynie,
    o 9 odeszly mi wody,a tam ani rozwarcia ani skurczow,o 10 bylismy w szpitalu , ok 13 zaczeli podawac mi oksytocyne i urodzilam o 0.35 pamietam tyle ze tak 3 godziny zanim urodzilam to nie mialam czasow miedzy skurczem tylko duzy skurcz przechodzil w slabszy, zrobili mi USG i z rozwarciem na 4,5 kazali sie polozyc na boku i zaczely sie parte. a potem 15 min i po krzyku ale bul skurczow byl okropny, najgorsza byla nieswiadomosc ile ma to jeszcze potrwac czy chwile czy pare godzin.

    Skomentuj

    •    
         

      Pieczulka ta nieświadomość jest najgorsza ,masz rację
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Mój synek miał mieć Gabryś , Szymon, Mateusz ale coreczka uparła się na Damianka
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
          no tak Niunia znieczulice mamy.
          Mi rano wypadł czop pojechaliśmy do
          szpitala i miałam rozwarcie na 3 cm.pierwsze skurcze poczuła o 8.20 naipirw co 20 ,15 ,10 ,5 min książkowo i zaczeła sie jazda Łaziłam za połozną (były 2) i mowiłam że coś nie tak bo czuje parcie ona sie smiała że to niemożliwe.Ja strasznie krwawiłam i mowiłam im o tym to bagatelizowały .Było jeszcze dużo więcej cyrków ale za dużo pisania
          zrobiły mi lewatywe i zostawiły w wc po 7 godz skurczów!przecież lewatywe robi sie od razu ,jak sie poznie okazało to miałam juz pełne wtedy
          Czułam że mi popiera i wyskoczyłam z na korytarz ledwo doszłam do sali porodowej .siedziały tam wszystkie i ja im mówie że mam parte ,one sie smieją ze jeszcze na kawe idą,położyłam sie żeby sprawdziła a on a blada sie prostuje i mówi że widzi głowkęjak sie tam wszystkie rozpędziły
          trzeba było widzieć minę męża jak wpadł w odiedziny myśląc że jeszcze nic a tu wychodzi blada położna i mówi mu że ma syna

          To CI pielegniarki ale koncowa historia fajna

          Ja mialam polozna z rodziny.Czop odszedl mi 2 dni przed porodem.W dniu porodu pojechalam o 6 zbadali mnie itp.O 9 polozyli na porodowke.A ze mialam znajoma polozna to lezalam sobie i lezalam.Rozmawialam z poloznymi , lekarzami.Ogladalam urodzone dzieci i niemoglam sie doczekaj swej.A ze nieznalam plci dziecka to bardziej pragnelam je miec.
          Wkoncu zaczely sie prawdziwe bole przebili mi wody plodowe a wtedy bol byl jeszcze wiekszy.Lewatywy niemialam gdyz niechcialam, gdy byly juz parte ginekolog mi wyciskal mała bo mi brakowało sil a po drugie ze ona duza 4140
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Witajcie dziweczyny

            Jak slucham opowiesci o porodowkach i porodach to az mnie ciarki przechodza, ja na opieke w szpitalu nie nazekam bo od samego poczatku chcialam miec cesarke i tak tez sie to skonczylo. Nie myslcie sobie ze prosilam o takie rozwiazanie po prostu maly byl posladkowo ulozony i sami tak zadecydowali, nie dalabym rady ur naturalnie za bardzo sie balam
            Patryczek


            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

            Skomentuj


              my zastanawialismy sie miedzy Michalem, Dominikiem a Gabrysiem ,mi jeszcze podobało się Leszek,
              gratuluje 8 miesiecy!!

              Skomentuj


                Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                Mój synuś kończy dziś 8 m-cy a gdzie ten szampan ,fanfary
                tu to dopiero znieczulica...

                A to dla Damianka
                Last edited by izabell1203; 28-12-2008, 21:56.
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  U mnie z braku niewiedzy płci mialy byc imiona Kacper badz Amelka
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Gratulacje dla Damianka

                    Skomentuj


                      mysmy tez nie chcieli wiedziec, ale mam szurnieta(pozytywnie)ginekolog i nam powiedziala ze jej przez caly czas badania jaja wystawia to chyba chce zebysmy wiedzieli ze jest chlopcem
                      ale dobrze sie stalo bo jakos sie tak dziwnie nastawialismy ze bedzie dziewczynka mimo ze plec byla nam obojetna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Samych radosnych dni dla Damianka

                        Ja podziwiam kobiety ktore przez 9 miesiecy chodza z dzidzia w brzuszku i nie wiedza czy bedzie to syn czy corcia mnie by chyba pokrecilo z ciekawosci
                        Patryczek


                        http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                        Skomentuj


                          Dobranocka wam wszystkim, padam na pyszczek.

                          Skomentuj


                            Ja miałam lekki porod oksytocyne dostałam o 7 rano i o 15 już urodziłam.Bóle były do wytrzymania chociaż straszyli że poród strasznie boli,boli ale sie go da wytrzymac.Ja w czasie bóli miałam ochote sie jeszcze śmiac z kawałów doktora.Nie miałm robionej lewatywy tylko mi dali czopka.Skakałam na piłce byłam pod prysznicem,czop odeszedł mi za jakies 2 3 godziny jak podali mi kroplówke

                            Skomentuj


                              Napisane przez edysob Pokaż wiadomość
                              Samych radosnych dni dla Damianka

                              Ja podziwiam kobiety ktore przez 9 miesiecy chodza z dzidzia w brzuszku i nie wiedza czy bedzie to syn czy corcia mnie by chyba pokrecilo z ciekawosci
                              Witaj
                              Ja niewiedziałam gdyz moj Gin twierdzil ze kobieta powinna sie dowiedziec przy porodzie.A samej mnie nie ciągneło aby zrobić prywatnie.O ciazy dowiedziałam sie w 4 m-cu
                              A ciuszki uniwersalne wiec niebylo kłopotu
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez edysob Pokaż wiadomość
                                Samych radosnych dni dla Damianka

                                Ja podziwiam kobiety ktore przez 9 miesiecy chodza z dzidzia w brzuszku i nie wiedza czy bedzie to syn czy corcia mnie by chyba pokrecilo z ciekawosci
                                Ja tak samo nie wytrzymała bym po pierwsze , apo drugie niewiedziałabym jakie ciuszki kupowac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X