Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Silek zgodze sie z Toba
    Amelka do snu potrzebuje Dydusia ale po czasie go sama wypluwa, jak go niechce sama wyciagnie i zaczyna gadac
    No ale sa Mamy ktore smoczek widza za uspokojeniem dziecka
    Last edited by izabell1203; 28-12-2008, 22:56.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
      A gdzie reszta kobitek
      Tez sie nad tym zastanawiam
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        przez pierwsze 4 miesiace dokarmialam butla(moim mlekiem) i dawałam smoczek bo musialam wychodzic.
        to faktycznie jakie awantury byly z cyckiem, ale tylko w dzien. przed snem i w nocy ssal bezblednie.
        Last edited by pieczulka; 28-10-2008, 23:04.

        Skomentuj


          Cześć dziewczyny.U mnie było podobnie rodziłam 18godz a rozwarcie na 1cm! Dobrze że ordynator na wizycie sie wyznał że mam jakąś wade i zdecydował o cesarce...Szkoda gadac myślałam żę nigdy nie urodze,skurcze co 3min przez 14godz a rozwarcie nic nie postepowało na koniec już spałam po dwie minuty miedzy skurczami i mdlałam a lekarze nic kazali czekać dziekuje bardzo za taką opieke dobrze że był wtedy ten ordynator bo by mi dziecko udusili! Patologia!
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            Mamusie gdzie Jestescie??
            Last edited by izabell1203; 28-12-2008, 22:56.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              A Wiktorynka ma już 2miesiące i 24dni
              Wikunia 04.08.2008r

              Skomentuj


                Ja robie liste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
                  Cześć dziewczyny.U mnie było podobnie rodziłam 18godz a rozwarcie na 1cm! Dobrze że ordynator na wizycie sie wyznał że mam jakąś wade i zdecydował o cesarce...Szkoda gadac myślałam żę nigdy nie urodze,skurcze co 3min przez 14godz a rozwarcie nic nie postepowało na koniec już spałam po dwie minuty miedzy skurczami i mdlałam a lekarze nic kazali czekać dziekuje bardzo za taką opieke dobrze że był wtedy ten ordynator bo by mi dziecko udusili! Patologia!
                  Ale sie musiałas namęczyc.Wspolczuje.
                  Gdy ja rodzilam obok mnie lezala 18 latka i miala rowno bole ze mna.Zmierzyli jej miednice i obliczyli 18 ..po paru godzinach boli ja urodzilam a jej ginekolog jeszcze raz zmierzyl miednice i okazalo sie ze 16 i od razu poszla na cesarke
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
                    A Wiktorynka ma już 2miesiące i 24dni
                    Witamy podaj nam dane jak masz na imię wiek,imię dziecka miejscowośc,date urodzenia

                    Skomentuj


                      MArzenko mozna robic dwie rzeczy na raz
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam Niunie oraz jej córeczke Ładne imie
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                          MArzenko mozna robic dwie rzeczy na raz
                          HAHAHA:

                          Skomentuj


                            Mamusie macie juz obnizone łożeczko??
                            Ja swojej obnizylam z 1,5 m-ca temu bo wyciagala a raczej kopala w wyciagane szczebelki , mala spryciula
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              no tak Niunia znieczulice mamy.
                              Mi rano wypadł czop pojechaliśmy do
                              szpitala i miałam rozwarcie na 3 cm.pierwsze skurcze poczuła o 8.20 naipirw co 20 ,15 ,10 ,5 min (książkowo) i zaczeła sie jazda Łaziłam za połozną (były 2) i mowiłam że coś nie tak bo czuje parcie ona sie smiała że to niemożliwe.Ja strasznie krwawiłam i mowiłam im o tym to bagatelizowały .Było jeszcze dużo więcej cyrków ale za dużo pisania
                              zrobiły mi lewatywe i zostawiły w wc po 7 godz skurczów!przecież lewatywe robi sie od razu ,jak sie poznie okazało to miałam juz pełne wtedy
                              Czułam że mi popiera i wyskoczyłam z na korytarz ledwo doszłam do sali porodowej .siedziały tam wszystkie i ja im mówie że mam parte ,one sie smieją ze jeszcze na kawe idą,położyłam sie żeby sprawdziła a on a blada sie prostuje i mówi że widzi głowkęjak sie tam wszystkie rozpędziły
                              trzeba było widzieć minę męża jak wpadł w odiedziny myśląc że jeszcze nic a tu wychodzi blada położna i mówi mu że ma syna
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Mój synuś kończy dziś 8 m-cy a gdzie ten szampan ,fanfary
                                tu to dopiero znieczulica...
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X