Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    skoro tak zachwalacie to i ja musze kupic ale wy kupiłyscie takie bawełniane wielorazowe? bo słyszałam ze sa jakies jednorazówki Niewiem nie znam sie na tym
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      Ja mam jednorazówki z takiej siateczki.
      Bartuś 5.12.2008

      Skomentuj


        ja tez mam jednorazówki z siateczki. jednorazówki ponoć najlepsze są z siateczki tak mi babka właśnie w sklepie powiedziała no ale wiadomo oni gadaj jak im pasuje

        Skomentuj


          ale bawełniane tez na pewno się przydadzą

          Skomentuj


            W szpitalu w którym zamierzam rodzić jest wymaganie co do bielizny. Musi być jednorazowa. Na początku listopada mam się spotkać z położną to dokładnie mi powie.
            A nie wiecie po co w szpitalu jest im aż 10 pieluch tetrowych? Wstępnie rozmawiałam właśnie ze swoją położna i powiedziała mi tylko o takich wymaganiach.
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              Dziewczyny czy Wy też jesteście teraz jakieś rozkojarzone, słabo zorganizowane? Nie mogę ostatnio na niczym się skupić. Ciekawe czy to przez zmianę czasu i przytłaczającą pogodę, czy przez zbliżający się wielkimi krokami termin porodu.
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                po zmianie czasu ja jeszcze do siebie nie doszłam niby tylko godzina a dla mnie aż godzina
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mi też wydaje się że to przez to i ta przytłaczająca jesienna pogoda okropne, widze że nie tylko ja mam takie humorki
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    mi sie strasznie dłuzy już powoli mam dosyc wszystko mnie wkurza i chciałabym zeby juz było po... chyba jakas jesienna chandra
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      A ja jeszcze do końca tygodnia do pracy chodzę, bo pomagam szwagrowi to dopiero mnie nerwy zjadają, ale przyznam się że szybciej mi czas leci bo zawsze się czymś zajmę a w domu bym chyba zwariowała.
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no wiem co to znaczy siedziec w domu cały czas... czasami taki mi sie tęskni za pracą a;e z drugiej strony wiem ze nie dałabym rady teraz w pracy i siedze w domku... najgorsze jest to ze cały dzien siedze sama bo chłop wraca dopiero wieczorem i tak cały tydz a do tego w piatek na noc, w sobote odstpia wiec zostaje nam tylko niedziela! ja tylko mam nadzieje ze jakby miało sie zacząć wszystko w domu to ze nie bede etedy sama i ze bedzie miała mnie kto zawieść do szpitala
                        moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                        Skomentuj


                          U mnie to nawet pracą tego nazwać nie można bo siedzę w biurze i jak ktoś przyjdzie to biorę nr tel i podaje go do szefa także nie jestem zmęczona, a i mam czas posiedzieć w internecie, pooglądać telewizję bo w domu zawsze się czymś zajmę, ale teraz to nawet i taka praca dla mnie za ciężka.
                          Bartuś 5.12.2008

                          Skomentuj


                            Dziewczyny nie wiem czy się rozglądałyście już za pampersami ale jak nie to opłaca się cenowo na allegro a dziś sprawdzę czy są dobre gatunkowo, bo kurier mi dostarcza paczkę, to Wam napiszę wtedy czy to nie jest jakaś tandeta. Jestem teraz na etapie kupna przez internet bo nie mam ochoty biegać po sklepach.
                            Bartuś 5.12.2008

                            Skomentuj


                              A ja bym z chęcią poszła do jakieś pracy bo w domu wariuje dzień mi się dłuży i jest senny w nocy nie mogę spać nudzi mi się okropnie a ma już dosyć gotowania obiadków sprzątania itd porostu mam dosyć a najgorsze ze czym bliżej porodu tym jeszcze bardziej się dłuży i tez niestety przez większość czasu jestem sama

                              Skomentuj


                                a co do pampersowy ja kupiłam w realu w promocji już dość dawno Pampers od 3 do 5 kilo chyba i za 104 sztuki płaciliśmy 49zł

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X