Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poradnik na odchudzanie skuteczny!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

    ja tez jestem dosyc sceptycznie nastawiona do dzialania takich poradnikow, ale jesli komus pomagaja to super tak naprawde trzeba zaczac od siebie od pobudzenia przemiany do dzialania - ja zrobilam sobie na poczatku kilkudniowy detoks oczyszczajacy bazujacy na kotajlach warzywnych i kuracji dicopeg 10g efekt jest do dzisiaj bo nie mam problemow z zaparciami. powtarzam go co 3 msce

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

      ^ może dieta antycellulitowa? zobacz tutaj https://blog-odchudzanie.pl/dieta-antycellulitowa/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

        ja po ciąży zaczęłam stosować ekstrakt z czarnego pieprzu, który znalazłam na stronie www.piperinemax.pl i po jakimś miesiącu stosowania i lekkich ćwiczeń zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu skóry na brzuszku i waga w końcu pokazuje że kilogramów jest coraz mniej (na razie jakieś 3 kg) cały program składa się z trzech opakowań które wystarczają na 3 miesiące i mają różne stężenia ekstraktu i dodatki. Postaram się napisać jeszcze efekt po tych 3 miesiącach kuracji. Muszę zgubić jeszcze około 10 kg na początek, mam nadzieję że moja opinia komuś pomoże buziaki

        Skomentuj


          #19
          Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

          Tak jak pisala kolezanka powyżej u mnie też sie sprawdził extrakt z piperzu: http://zdroweodchudzanie.org/piperyn...a-odchudzanie/ wszystko w jednym miejscu do poczytania mam nadzieje że sie komus przyda

          Skomentuj


            #20
            Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

            Nie wierzę w żadne cudowne tabletki,poradniki na temat odchudzania,najlepiej robić to pod okiem specjalisty,który podpowie nam jak komponować dania jak odchudzać się stopniowo i mądrze.Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też stosowanie diety pudełkowej,przygotowywana jest ona pod okiem dietetyka i specjalisty od żywienia,dostosowana do konkretnych potrzeb każdego klienta i dostarczana do domu 5 razy dziennie.Można wejść sobie na stronę firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym http://nutridieta.pl/bielsko-biala-c...ielsko-bialej/ i poznać szczegóły takiej oferty.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

              Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
              księżyc jest po prostu zwyczajną lampą, gdy nie ma z kim cieszyć się jego urokiem.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                Na mnie żadne diety nie działają, owszem po kilku z nich udało się mi trochę schudnąć, ale jeszcze szybciej waga wróciła do stanu pierwotnego.
                Bez wsparcia, nie dam sobie rady. Słyszałam, że skuteczne są specjalne programy tego typu https://odchudzanie.primaveraspa.pl/...ad-morzem.html to odchudzanie nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Mam zamiar tam się wkrótce wybrać, mam jasny cel zgubić około 10 kilogramów do wiosny

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                  Ja jestem zdania, że najlepiej udać się do dietetyka i trenera personalnego. To dwie osoby, które pomogą nam w procesie odchudzania i nauczą jak kontrolować wagę i nauczy jak zmieniać nawyki żywieniowe. Też podpowie jak bezpiecznie stosować tego typu odżywki https://tanie-odzywki.pl/32-odchudzanie, bo często się zdarza, przyjmujemy je nieodpowiednio i tylko wyniszczamy swój organizm.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                    Ja na szczęście mogę jeść to na co mam ochotę i nie jestem gruby.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                      Poradniki bywają pomocne i to dobra rzecz, ale nic nie zastąpi profesjonalnej pomocy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                        ja takich poradnikow nie uzywam bo postawilam na wlasna wiedze i cwiczenia... same cwiczenia to wiadomo ze troche za malo trzeba tez dolaczyc diete ale wtedy nalezy uwazac na zaparcia bo zbyt szybkie zmiany nawykow zywieniowych moga je spowodowac i wtedy juz tylko dicopeg 10g by sobie ulzyc

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                          Jak każda z nas kobietki chcialam troche zrzucic na wiosne i powiem tak wiele probowalam diet cwiczen ale nie zawsze przy takim trybie pracy jak ja mam mogłam to wszystko pogodzic rózne pory jedzenia albo i wcale ni jedzenie a na wieczór jak większośc najadanie sie pod sam korek w tamtym roku super spadlam 9 kg ale co z tego jak nawet nie zmieniajac drastycznie diety przybyło mi 10kg .
                          I najlepsze jest cos z polecenia i widoczne gołym okiem koleżanka przedstawiła mi program z którym fajnie spadla tyle ile chciała i co najwaznijesze utrzymuje ta wage juz rok. powiedziałam sobie oki musze jeszcze raz sprobowac i od 01.03.2018 jestem na tym programie i wyeliminowaniu kilku rzeczy z diety (nigdy sie nie glodzimy najlepeij 6 malych posiłków) , duzo duzo wody i troche ruchu bo naprawde nie mam czasu na to wracam codziennie o 18 do domu zanim cos ogarne to jedynie ogladajac tv pocwicze na orbitreku i jest rewelacyjnie 5 kg mniej

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                            Dieta redukcyjna jest bardzo dobrym sposobem na zrzucenie kilogramów. Poza tym produkty bogate w błonnik i przyśpieszające przemianę materii.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                              Dobra lokalizacja dla klubu fitness jest kluczowa. Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci, ale to nie znaczy, że nie można inaczej zdobyć klientów. https://www.sportspark.pl Mały klub potrafi wygrać lepszą atmosferą. Wchodzisz i czujesz się jak w domu, wszyscy się do ciebie uśmiechają. Znasz tam każdy kąt.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Poradnik na odchudzanie skuteczny!

                                Na pewno nie żadna dieta cud tylko porządny zestaw ćwiczeń i podzielenie 3 posiłków na 5- małych w ciągu dnia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X