Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na biznes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pomysł na biznes

    Każdy kto podjął się prowadzenia własnej firmy wie, że nie jest to łatwe i proste zadanie. Potrzeba tu czegoś więcej niż tylko pomysłu, ale i zdolności i racjonalnego podejścia. Wlicza się w to także bezpieczeństwo i w tym wypadku dobrze jest korzystać z obsługi bhp wrocław od firmy gdbhp, która właśnie w szkoleniach i usługach bezpieczeństwa się specjalizuje. Dodatkowo outsourcing bhp ma sporo korzyści.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pomysł na biznes

      To raczej praca dla kogoś, a nie własny biznes. Własny biznes to jednak coś zupełnie innego i zdecydowanie więcej wymaga, chociażby jeżeli chodzi o zaangażowanie czy rozwój i wszystkie formalności. To nie jest takie proste, a w przypadku takich technologii jak uzdatnianie wody i urządzeń do tego od BP Serchem to tylko kropla w morzu. firma to coś więcej niż pomysł, to cała masa włożonej w to pracy, mnóstwo obowiązków oraz dążenie do rozwoju i utrzymania się na rynku.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pomysł na biznes

        Znalezienie dobrej niszy to polowa sukcesu

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pomysł na biznes

          Nie zgodzę się. Priorytetem są umiejętności. Można powiedzieć, że były, są i zawsze będą. Czas o tym pamiętać.
          Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pomysł na biznes

            Moja koleżanka otworzyła swego czasu taką działalność jako fotograf ślubny czy tam na chrzty i inne tego typu imprezy. Nie wiem, jak to wygląda obecnie, ale nie szło jej to najlepiej i miała problemy. I nie wiem, czy to była kwestia nasycenia rynku, czy miała słabe umiejętności i nie wiedziała, jak się fotografuje, żeby zadowolić klienta, a może słaby marketing. A może wszystko po trochu.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pomysł na biznes

              Przedsiębiorca to człowiek orkiestra. Poza główną działalnością musisz znać się chociaż trochę na marketingu, zarządzaniu, rozumieć ludzi itp. Plus musisz mieć pod ręką dobre biuro księgowe
              Kalendarze na rok 2018 z własnymi zdjęciami w dobrych cenach. Sprawdź sama https://kalendarion.pl/cennik

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pomysł na biznes

                A jak wygląda sprawa z czymś takim jak darmowe automaty? Można stawiać (ale zabawkowe, legalne, nie żaden hazard?). Jest to jakoś obecnie realnie usankcjonowane w naszym kraju albo przynajmniej na poziomie ustawodawstwa o genezie unijnej, czy tam jak kto woli wspólnotowej? Dajcie znać, bo temat nieco mnie ostatnimi czasy zaczął rzeczywiście kurcze powiem Wam nurtować. Pozdrowienia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pomysł na biznes

                  Nie jest łatwo prowadzić własny biznes, ja zastanawiam się, czy by nie zacząć czegoś własnego, znam biegle angielski i włoski, obecne uczę ich w szkole językowej, ale myślę nad własną działalnością. Chcę prowadzić kursy językowe dla firm w Poznaniu , przez te wszystkie lata nazbierało się kontaktów co prawda ale i tak się boję. Mimo że Poznań to duże miasto, to konkurencja jednak spora..Niestety sieciówki mają łatwiej, trzeba się czymś wyróżniać, ale mam nadzieję, że ogarnę temat mimo wszystko.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pomysł na biznes

                    Warto zadbać o to, by Wasi klienci dobrze czuli się w Waszych pomieszczeniach. Najprościej zrobić to przy pomocy aromamarketingu na zasadach takich jak http://aromaemka.pl/kompozycje-zapac...o-pomieszczen/ Jeśli skorzystacie z takich ofert, to bez problemu będziecie w stanie znaleźć najlepsze zapachy do Waszych firm. Zastanówcie się nad tym.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pomysł na biznes

                      Faktycznie, to super sprawa, ale też duża odpowiedzialność. Dlatego powinniście zastanowić się nad tym, by wprowadzać tak potrzebne narzędzia jak https://telematics.tomtom.com/pl_pl/...-does-it-work/ od TomTom. To pozwoli Wam na ciągły kontakt z Waszymi kierowcami i optymalizację wszystkich tras. Dzięki temu koszty związane z flotą znacznie spadną, co przełoży się pozytywnie na kondycję całej firmy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pomysł na biznes

                        Wszystkim tym, którzy chcą otworzyć salon kosmetyczny polecam zerknąć sobie tutaj https://www.akademiaversum.pl . Jest tam bowiem kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych . Taka wiedza okaże się bardzo pomocna i pomaga w zdobyciu nowych klientów.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pomysł na biznes

                          kolejnym krokiem w rozwoju wlasnego biznesu jest inwestowanie w systemy SAP. jezeli za bardzo nie wiecie o co mi chodzi oto ciekawy artykul, ktory nieco wyjasni wam sprawe: http://kartuzy.info/wiadomosc,32758,...-biznesie.html , i co sadzicie? bo ja uwazam, ze SAP jest bardzo istotny z punktu widzenia wlasciciela firmy.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pomysł na biznes

                            Jak sie nie ma pojecia o prowadzeniu firmy to lepiej nie ryzykowac. Z wykształcenia jestem matematykiem, ale zawsze ciagnelo mnie do grafiki komputerowej. Udzielam korkow z matmy, a z racji tego, ze uwielbiam dłubać się w projektach graficznych, zrobilam dodatkowo kursy na eduwebie z grafiki to projektuje/tworze, a to jakieś ulotki, a to jakieś plakaty, zawsze znajdzie się coś do realizacji “po godzinach”.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pomysł na biznes

                              Jeżeli myślicie o własnym biznesie to musicie sobie rozpisać najlepiej cały biznesplan żeby nic was nie zaskoczyło. Warto również napisać takie proste rzeczy żeby niczego przez pomyłkę nie pominąć. Zainteresujcie się też rozwiązaniami informatycznymi jak np. https://nav24.pl/dynamics-365/ system CRM do sprawnej obsługi relacji z klientami, zarządzaniem sprzedażą czy też marketingiem. Wszystko możecie załatwić z jednego miejsca

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pomysł na biznes

                                W biznesie najważniejsze jest odpowiednie przeszkolenie. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność, to zainwestuj w szkolenie siebie, a jeżeli planujesz mieć większą firmę to albo wyślij ludzi na szkolenia takie jak http://www.imperiumszkoleniowe.pl/, albo też poszukaj osób, które posiadają odpowiednie certyfikaty i je zatrudniaj.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X