Wróć   Forum Babyonline.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-12-2017, 16:17
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Domyślnie Odp: Makijaż

Jeśli cenicie sobie wygodę to makijaż permanenty będzie strzałem w dziesiątkę. Sama też niedawno się odważyłam na kreski na powiekach i jestem z nich bardzo zadowolona. Robiłam je u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof to przemiły facet, a swoją pracę wykonuje mega starannie. Zresztą widać to po efekcie końcowym
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2017, 11:14
donnaaa donnaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donnaaa.polki.pl

Jeśli chodzi o makijaż to człowiek codziennie czegoś się o nim uczy. Mi na przykład największy kłopot jeśli chodzi o makijaż sprawia dobranie podkładu i rozprowadzenie go na twarzy w taki sposób aby ładnie i równomiernie był rozprowadzony na skórze twarzy. Jak wiadomo jest to podstawa w makijażu. Mi w nauce tego pomogły artykułu typu https://lirene.pl/czy-potrafisz-praw...obrac-podklad/ . Wydaje mi się, że nie tylko ja miałam z takim czymś kłopot i taki artykuł przyda się nie jednej z nas, szczególnie gdy dopiero zaczyna się swoją przygodę z makijażem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2017, 09:59
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2017, 15:56
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ja bym się nie zdecydowała, ale znam dziewczyny którym makijaż permanentny pasuje.
Skupiam się raczej na doborze kosmetyków, moja ulubiona pomadka to https://tagomago.pl/products/maybell...de-thrill-8ml/ - ładnie podkreśla kształt ust
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2018, 15:24
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Jeżeli chodzi o oczy, to według mnie fajne triki znajdziesz na stronie http://www.ezebra.pl/Makijaz-powieks...507109248.html Nie każdą z nas natura obdarzyła wielkimi oczami, dlatego większość kobiet poszukuje odpowiedzi, jak optycznie powiększyć oczy. Na szczęście za pomocą odpowiedniego makijażu i kosmetyków jesteśmy w stanie wydobyć głębię oka, które będzie wydawało się dużo większe niż w rzeczywistości. A duże oczy niewątpliwie są ozdobą twarzy i dodają uroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania