Wróć   Forum Babyonline.pl > Konkursy > Konkursy zakończone
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Konkursy zakończone Tutaj przenosimy konkursy, które są już zakończone.

Co nowego na forum? Zasady na forum.

Kalendarz szczepień dla dzieci od 0 do 18 lat.
Szczepionki chronią dziecko przed wieloma groźnymi chorobami. Eksperci mówią, które szczepienia obowiązkowe i zalecane są najważniejsze.

Konkurs na BRZUSZEK MIESIĄCA!
DODAJ zdjęcie swojego brzuszka w ciąży i WYGRAJ zestaw pościeli dla maluszka!

Porady ekspertów Babyonline.pl
Zapraszamy do zadawania pytań :)

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody!
Zmieniamy się dla Was, zajrzyj po szczegóły.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-12-2017, 19:06
basia0906 basia0906 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
basia0906.polki.pl

Zdjęcia: 2
Domyślnie Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

Mój wymarzony prezent to… SZAFA! Szybko jednak uspokoję Św. Mikołaja, bo nie mam tu na myśli szafy pełnej szpilek, pączków, ciuchów czy biżuterii. Nie mam tu na myśli szafy, po którą trzeba by było wybrać się do muzeum ani nawet pośladków o kształcie tego popularnego mebla. Nic z tych rzeczy Marzy mi się szafa… magiczna, taka prosto z historii o Narnii, przez którą mogłabym odbyć świąteczną podróż do czasów dzieciństwa. To były cudowne czasy, skromne, z pomarańczami oglądanymi na zdjęciach wujka z RFN, wyrobem Barbie-podobnym, bez mms-ów, internetów i innych czasołapaczy. To były czasy, gdy byliśmy tak całkowicie, naprawdę tu i teraz. Chciałabym raz jeszcze poczuć tę magię, lecz zdaje sobie sprawę, że Św. Mikołaj do Narnii się raczej nie wybierze. I w sumie taka szafa nie jest mi aż tak potrzebna… bo wystarczy stół przy którym razem usiądziemy, trochę smakołyków i dobry nastrój, a cudowne historie z przeszłości pojawią się same. Poprosiłabym jedynie Św. Mikołaja, by trochę namieszał na komórkowo-internetowych łączach, bo w Święta najcenniejszy jest ten zasięg na wyciągnięcie ręki... taką gwiazdkę pod choinką sobie wymarzyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 19:08
anneek anneek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anneek.polki.pl

Domyślnie Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

Mój wymarzony prezent?
Nie ma materialnej formy…
Nie da się go zapakować…
Nie można przeliczyć go na pieniądze…
I niestety… Nie da się go kupić.
Bo choć bardzo lubię być obdarowywana kosmetykami (która z nas ma ich za dużo?) i doceniam kolejną torebkę (i pasujące do nich buty), to najbardziej cenię sobie ŚWIĄTECZNY RELAKS. Nie biorę udziału w wyścigu na mycie okien (wybacz Mamo), ani liczbę upieczonych ciast (o zgrozo – kupuję je!), moje podłogi nie muszą udawać luster, bo kocham świąteczne nicnierobienie… Leniwą atmosferę. Całe dnie w piżamie. I zapach kawy zmieszany z aromatem świerku. Ten czas to mój wymarzony prezent, gdy nie potrzebuję już niczego więcej do poczucia szczęścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 21:16
aducha6662 aducha6662 jest online
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aducha6662.polki.pl

Zdjęcia: 2

Nie marzę o wielkich i drogich prezentach, bo nie cena się dla mnie liczy. Marzę o prezentach, które zostały podarowane mi przez bliskich z myślą o mnie. Nie chcę prezentów "dla domu". Nowy odkurzacz czy czajnik to nie szczyt moich Świątecznych marzeń. Piękna broszka, dobry kryminał czy płyta z ulubioną muzyką to jest to co wywoła uśmiech na mojej twarzy. Takie prezenty pokazują mi, że moi bliscy wiedzą jaka jestem, co lubię i, że pomyśleli przez chwilkę co sprawiłoby mi radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 21:35
stella43 stella43 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
stella43.polki.pl

Zdjęcia: 244

Mój najlepszy prezent z którym podzieliłabym się z bliskimi w czasie świąt nie pochodzi z półki sklepowej Nie są to rzeczy ,które po pewnym czasie i tak stracą swój blask, ulegną zniszczeniu I staną się kolejnym powodem do ścierania z nich kurzu Jedynym prawdziwym prezentem ,którego mogę nazwać wyjątkowym I który nigdy nie straci terminu ważności To przecudne świąteczne wspomnienia z mego dzieciństwa Ten prezent dostałam kiedyś od mojej mamy To Ona pierwsza pokazała mi magię Świąt , którą ja teraz celebruję w swoim domu Aż chciałoby się zrobić replay by znów stać się małą dziewczynką, która niecierpliwie wypatruje pierwszej gwiazdki na niebie a wszystko dookoła jest tak piękne i magiczne jak w bajce Pamiętam naszą prześliczną choinkę, pachnącą lasem Mamę krzątającą się po kuchni pośród przysmaków świątecznych Do dzisiaj czuję ich zapach i ciepło z rozgrzanego kaflowego pieca I widzę wspaniałego przybysza który choć nie ma pięknych czerwonych szat i zaprzęgu z reniferów To i tak jest kimś bardzo wyjątkowym Bo przecież oczekiwanym przez cały rok I tak te cudowne wspomnienia, które zowię prezentem Idą ze mną przez całe moje życie I co roku gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia Ja otwieram je na nowo z wielką miłością i nadzieją na lepsze jutro To dar który tkwi głęboko w moim serduszku Dzielę się nim z moimi najbliższymi Każdego roku pokazuję im swój malowniczy obraz Świąt z dzieciństwa I mam nadzieję, że moje dzieci kiedyś Tak jak ja teraz ,swoje wspomnienia z dzieciństwa zaliczą do bezcennych prezentów w życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 22:25
mamusiaczek mamusiaczek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamusiaczek.polki.pl

Zdjęcia: 12
Smile Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

Mam takie małe marzenie,
zrobić na kierowanie wózkami widłowymi uprawnienie.
To moje od dawna pragnienie,
dostać bym chciała voucher na jego spełnienie.
Każdy ma jakieś marzenie,
to byłoby moje materialne życzenie.
Mikołaj grzeczne dzieci nagradza,
tym razem może i ja bym się załapała.
Wprawdzie nie jestem już mała,
lecz cały rok byłam grzeczna - tak uważam.
Zobaczymy czy mnie Mikołaj kiedyś wysłucha,
uśmiechnięta byłaby dzięki niemu moja buzia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 22:28
bozena901127 bozena901127 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bozena901127.polki.pl

Miasto: Siedlec
Zdjęcia: 102

Jeszcze niedawno myślałam o rzeczach materialnych, gdy słyszałam pytanie, o czym marzę na Święta. Zmieniło się to w zeszłym tygodniu. W mojej pracy co roku robimy paczki dla dzieci z domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Dzieci piszą w listach o czym marzą - przeważnie są to mocno skonkretyzowane przedmioty, a my staramy się spełnić ich marzenia.

W tym roku w moje ręce wpadł list dziewczynki z domu dziecka, która prosiła o samochodzik, by mogła sprezentować go bratu, gdy go zobaczy następnym razem. Pisała, że chciałaby podarować mu coś, co sprawi mu radość a jego marzenia są dla niej najważniejsze. Ten list jest niesamowity i zmienił mój sposób patrzenia na moje świąteczne pragnienia. Zrozumiałam, jak wiele mam i jaką jestem szczęściarą.

Otóż, moim wymarzonym prezentem na Święta jest to, by cała rodzina zgromadziła się wokół stołu. Byśmy mieli czas porozmawiać na spokojnie, bo w ferworze codziennych obowiązków czasami brakuje czasu na szczere rozmowy. Marzę, by uśmiech nie schodził z twarzy dzieci i by z radością przeżywały świąteczną atmosferę. Nie są ważne drogie prezenty, krzywo położony obrus na stole, lekko przypieczone z boku ciasto, niedoskonałe uszka i delikatnie przesolony barszcz. Najważniejsze są relacje rodzinne. Marzę również o tym, by wspólnie zrobić jak najwięcej dobrych uczynków na Święta i by nauczyć tego dzieci.

Mój wymarzony prezent pod choinkę już dostałam - to lekcja i przemyślenia płynące po przeczytaniu listu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 22:35
jadzia61 jadzia61 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jadzia61.polki.pl

Zdjęcia: 4

Moim wymarzonym prezentem jest... totalna demolka starej kuchni i zastąpienie jej nową, perfekcyjnie dostosowaną do moich potrzeb oraz gustu. Z chęcią już dziś złapałabym za młotek i rozpoczęła proces destrukcji. Kolor mebli jest za ciemny, lodówka za mała i w dodatku zepsuta, kuchenka przestarzała, a okapu nie ma wcale przez co wszystkie zapachy zostają w salonie, a tłuszcz osadza się na szafkach. Kafle na podłodze trudno utrzymać w czystości. Jedyne, co mi się jeszcze podoba to ogromny blat, ale i on nadaje się już do wymiany. Chciałabym przygotowywać potrawy na Boże Narodzenie w idealnym pomieszczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 23:00
everay everay jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
everay.polki.pl

Moim wymarzonym prezentem od dłuższego czasu jest podarowanie Synkowi rodzeństwa. Mimo iż ma dopiero 5 lat, nie liczy na jakiś drobiazg czy słodycze, on chce dostać od Mikołaja braciszka. Trudno to wytłumaczyć nawet sobie ..ale może kiedyś się spełni. To byłby najpiękniejszy prezent w życiu dla mnie i dla mojego Synka zarazem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-12-2017, 23:59
2in1womanandmom 2in1womanandmom jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
2in1womanandmom.polki.pl

Mam , co roku przed świętami , jedno i to samo życzenie. Chciałabym aby puste miejsce przy naszym stole Wigilijnym, było w końcu zajęte . Nie przez kogoś bliskiego , z naszej rodziny , bo dla wszystkich zawsze starczy miejsca. Co roku przed świętami , wyobrażam sobie jakby to było , gdybym usłyszała w końcu dzwonek do drzwi , a w nich strudzonego wędrowca, którego mogłabym ugoscic. Chciałabym dac tej nieznajomej osobie, tyle szczęścia w ten jeden wieczór , ile nie mial przez całe życie. Nikt w święta nie powinien być sam , nikt w święta nie powinien być głodny. Chciałabym aby każdy wychodził z takiego założenia . Aby każdy był ludzki dla ludzi .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2018, 13:52
Redakcja_Babyonline.pl's Avatar
Redakcja_Babyonline.pl Redakcja_Babyonline.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_Babyonline.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Kochani,
udało nam się wyłonić zwycięzców! Zestawy kosmetyków wędrują do:
  • adleri
  • iwa90
  • fortusia
Gratulujemy serdecznie! Wszystkich zapraszamy również do naszych innych konkursów na Babyonline.pl
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania