Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Ciekawe pomysły. Też mnie to niedługo czeka, więc na pewno wykorzystam.
    Detektyw Siedlce

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      jakbyście szukali materacyka dla dzieciaczka z alergią polecam ten Sensitive z Fiki Miki, my go teraz używamy i jest świetny http://materacyk.pl/produkt/materac-...ve-model-ms11/

      Skomentuj


        #93
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Ja w pokoju dziecięcym postawiłam na zabudowaną szafę, która pomieści wszystkie ubranka. Przy małych dzieciach jest ich ogromna ilość i wiem, że zawsze wszystkie rzeczy dziecięce są rozniesione po całym domu i wszystkich szafkach. Jak szukasz ciekawych aranżacji pokoju dla dziecka W przypadku większych dzieci na pewno pomyślałabym o sposobie na przechowywanie zabawek
        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:13. Powód: link

        Skomentuj


          #94
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          Pokój dziecięcy powinniście urządzać z dużą dbałością o szczegóły. Pamiętajcie, że w ten sposób tworzycie odpowiednie środowisko, w którym dorastać będzie Wasz maluch. Na pewno warto zadbać o takie rzeczy jak poduszki czy inne akcesoria, które poprawią komfort życia dziecka.
          Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:13. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Fajny przykład porządnie wyglądającego dywanu, idealnego pod dzieci Kwestia taka, jak podejdziecie do tematu, ile chcecie wydać. Dywan może być praktyczny, odpowiedni do zabawy - takie właśnie powinny zainteresować wasze dzieci.
            Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:14. Powód: link

            Skomentuj


              #96
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              Może to zabrzmi banalnie, ale pokój dziecka powinno się zaplanować z wyprzedzeniem. Często, gdy sami zabieramy się za remonty i podobne aktywności, nie bierzemy pod uwagę wielu wypadkowych i koniec końców wymagane będą poprawki albo, co gorsza, wymiana materiałów/mebli, bo nie będą pasować. Obecnie najbardziej przydatne jest zamawianie mebli przez internet po dokładnym dopasowaniu wymiarów, co dla pokoju dziecka jest kluczowe. Tutaj też dużą rolę odgrywają dodatki, często zajmujące dużo miejsca, więc wszystko musi być dokładnie wymierzone. Co do ścian, unikałabym kładzenia bardzo ostrych kolorów oraz bardzo ciemnych/jasnych, raczej szłabym w stronę stonowanych. Niektóre kolory bardziej/mniej wpływają na wzrok oraz nastrój. Dobrym wyjściem są na pewno akcenty kolorystyczne w ciepłych barwach. W każdym razie ja nie przepadam za myśleniem stereotypowym, że niebieski jest dla chłopców, a różowy dla dziewczynek - przy starszym dziecku warto już zapytać, jakie odcienie chce mieć w swoim pokoju, to dobre źródło informacji i punkt wyjścia

              Skomentuj


                #97
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                W sieci jest wiele ciekawych pomysłów na aranżację, więc urządzenie pokoju dziecięcego nie powinno być problemem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  Jeśli szukasz dobrych materiałów do wykończenia pokoju to sprawdź tutaj: plytki24.pl
                  Na pewno tam coś dla siebie wybierzesz.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    Na pewno przyda się dobry materac. Znajdziesz takie tutaj: sklep-merita.pl
                    Też mamy od nich i jesteśmy bardzo zadowoleni, także warto od nich kupić.

                    Skomentuj


                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      W zasadzie wszystkie niezbędne rzeczy do aranżacji pokoju dla naszego dziecka, znajdziemy w dobrych sklepach internetowych, wystarczy być kreatywnym i mieć pomysł jak to zrobić, polecam zacząć od ładnej, ciekawej kolorystyki ścian, a następnie dopiero mebli

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        Warto pomyśleć o funkcjonalnej stronie czyli na przykład odświeżacz powietrza czy filtry.
                        xx
                        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:15. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          Ja mogę do pokoju dziecka rekomendować farbę Magnat Pokój Dziecka. Jest o tyle fajna, że potrafi niwelować zawarty w powietrzu szkodliwy składnik pochodzący z materiałów budowlanych, chodzi tu konkretnie o formaldehyd. No i jest dużo lepsza jakościowo niż przeciętna farba, można przy jej pomocy m.in zapewnić sobie łatwiejsze zmywanie.

                          Skomentuj


                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            Naklejki i powieszone zabawki na ścianach robią ogromny efekt. Ale pewnie też przyda wam się nowa lampa. Może taka https://studioswiatla.pl/pl/p/Kandel...a-stojaca/1882 wam przypadnie do gustu?

                            Skomentuj


                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Napisane przez elkaarna Pokaż wiadomość
                              Warto pomyśleć o funkcjonalnej stronie czyli na przykład odświeżacz powietrza czy filtry.
                              Ciekawa oferta znajduje się na stronie https://loveair.pl/filtry-do-oczyszczaczy-powietrza
                              Zgadzam się z elkaarna, warto pomyśleć nie tylko o ładnie wyglądającym pokoju, ale również o powietrzu jakim tam panuje... Ostatnio tyle się mówi w TV na temat panującego smogu. Samą mnie skłoniło to do zakupu oczyszczacza https://wentsystem.com/product-pol-2...der-3537W.html. Byłam miło zaskoczona ponieważ poza smogiem również usuwa z powietrza pyłki alergenów, roztocza i kurz z takim urządzeniem można być spokojnym o dziecko

                              Skomentuj


                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                pokój naszego maluszka zrobiliśmy w kolorze szaro miętowym, staraliśmy się wszystko dobierać do siebie i wydaje nam się że udało się teraz czekam jeszczę na matę w kształcie misia z royal baby sleepee, ma fajną pikowaną teksturę w kolorze szarym więc idealnie, nasz maluszek będzie miał cieplej od paneli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X