Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci! :)

    Twoje Dziecko się nudzi?

    Szukasz dla niego nowych atrakcji i niezapomnianych wrażeń?

    Niczym Supermen(ki) przybędziemy, by pomóc i rozkręcić zabawę!

    Organizujemy kreatywne, bajecznie kolorowe, niezapomniane urodziny z
    poczęstunkiem i profesjonalnymi zdjęciami! Organizujemy imprezy w różnych ciekawych

    miejscach, również plenerowe!

    Jako animatorki na weselach, komuniach i przyjęciach świetnie
    spędzamy z najmłodszymi czas!

    Na różnego typu warsztatach Twoje Dziecko pozna z nami świat,
    bawiąc się, ucząc i tworząc jednocześnie!

    U nas odbywają się także eventy, podczas których Ty możesz
    porozmawiać z innymi Mamami i Tatusiami przy herbatce, a my w tym
    czasie doskonale bawimy się z Twoją Pociechą!

    Organizujemy również Baby Shower dla kobiet oczekujących na Swoje
    Skarby. Wiemy jak ważny to moment dla kobiety i sprawiamy, że staje się
    jeszcze piękniejszy!

    Dla nas nic nie jest niemożliwe! Spełnimy marzenia Twoje i Twojego
    Dziecka!
    Last edited by perpetua88; 07-12-2015, 22:19. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

    Ciekawy pomysł. Na szczęście ja wiem jak zorganizować czas swoim dzieciom by się nie nudziły Najczęściej zabieram je w podróż i wspólnie zwiedzamy Polskie miasta W kwietniu chcemy się wybrać do Poznania. Mąż znalazł niedrogi nocleg blisko centrum na i chcemy skorzystać z okazji. Odwiedzimy tez rodzinę i pójdziemy do zoo.
    Last edited by disne; 15-06-2020, 14:31. Powód: nie opłacona reklama

    Skomentuj


      #3
      Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

      Też staram się urozmaicać czas dzieciom różnymi wycieczkami, zabawami, nie nudzimy się

      Skomentuj


        #4
        Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

        Jak się chce to sie da ! Dzieciom naprawdę nie jest dużo do szczęścia potrzebne..podarujmy im swój czas a będzie to dla nich nie zapomniane przeżycie na bardzo długo :-) z maluchami pójdźmy na łąke..zróbmy wianek z kwiatów..starszych zabierzmy do lasu, zbudujmy szałas..zróbmy poprostu coś innego niż tylko siedzenie w domu i przyzwolenie na komputery i komórki.
        My z córcią uwielbiamy gry trenowe..gdy byłam we wcześniejszej ciąży to weekendy należały do takich właśnie zabaw. Spotykaliśmy się ze znajomymi oczywiście dzieciatymi i organizowaliśmy im takie gry np. sladem piotrusia Pana czy w świecie ksieżniczek..Dzieciaczki po powrocie były zachwycone i cały tydzień lub dwa wspominały tylko ten dany weekend :-)

        Skomentuj


          #5
          Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

          Z dzieckiem nigdy się człowiek nie nudzi i ma głowę pełną pomysłó. Czy to na dworze czy w domu nigdy sie z córką nie nudzimy. Zawsze wymyślamy jakieś fajne zabawy, bawimy sie w kuchnię, fryzjera sklep itp.a na dworze to już jest tyle zabaw że czasem brakuje nam dnia i sił

          Skomentuj


            #6
            Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

            No zgadza się..mając dzieci nie można sie nudzić a tych niezapomnianych chwil jest od groma..
            Nawet z maluszkiem można już się bawić..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

              Jest wiele wspaniałych chwil które zapamiętujemy na zawsze, a dodatkowo uwieczniamy je na zdjęciach które lubimy oglądać, a najbardziej Zuzia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

                dla mojego dziecka na pewno niezapomnianym wrażeniem była pierwsza kąpiel w jeziorze, prawie oszalało ze szczęścia podskakując

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

                  Fajnie jest zorganizować coś niesamowitego dla dziecka podczas jego urodzin. Ja jednak nie ma pomysłu na to. Może polecicie mi miejsce gdzie można zorganizować ,organizacja-urodzin-dla-dzieci-imprezy.html]urodziny dla dzieci we Wrocławiu[/url]. Macie coś sprawdzonego?
                  Last edited by disne; 15-06-2020, 14:31. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Niezapomniane wrażenie dla naszych dzieci!

                    Wycieczki i poznawanie nowych miejsc to dla dzieciaków niezapomniana frajda... ja w tym roku chcę zabrać dzieci do cyrku, nie były jeszcze w takim miejscu... na pewno im się spodoba.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X