Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

    Spróbuję

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

      ja również szyłam metkowce dla mojego synka jak był malutki bardzo lubił się nimi bawić i na prawdę nie jest to takie trudne jak mogłoby się wydawać a efekty mogą być na prawdę zaskakujące

      Skomentuj


        #78
        Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

        każdy rodzic ma wszechstronną wyobraźnie i potrafi uszyć dziecku wszelakie cuda

        Skomentuj


          #79
          Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

          Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
          każdy rodzic ma wszechstronną wyobraźnie i potrafi uszyć dziecku wszelakie cuda
          Dokładnie. Moja koleżanka niedawno zainwestowała w maszynę do szycia. Zapisała się na warsztaty szyciowe. I rzeczywiście u niej spod igły wychodzą prawdziwe cuda dla jej dzieciaczków.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

            tez teraz jestem na etapie poszukiwania dobrej maszyny, sama chciałabym dzieciom co nie co uszyć, i spróbować coś z dziedziny odzieżowej warto się sprawdzić

            Skomentuj


              #81
              Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

              Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
              tez teraz jestem na etapie poszukiwania dobrej maszyny, sama chciałabym dzieciom co nie co uszyć, i spróbować coś z dziedziny odzieżowej warto się sprawdzić
              Dobra maszyna to skarb, ale na początku wydaje mi sie że wystarczy jak kupimy taką z kilkoma szlakami do szycia i w ten sposób opanujemy szycie

              Skomentuj


                #82
                Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                Ja mialam w ciazy manie na szycie roznych rzeczy, chociaz nigy wczesniej tego nie robilam. Uszylam m.in literki tworzace imie dziecka do powieszenia nad lozeczkiem. Znalazlam w domu stara maszyne od dawna nie uzywana, mysle , ze jak ktos ma taka mozliwosc zeby sprobowac na takiej starej to jest dobre rozwiazanie zeby sie sprawdzic czy na pewno takie szycie sie nam spodoba.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                  ostatnio chyba w lidlu widziałam jakąś maszynę w promocji - chociaż w sumie to nie wiem czy w promocji, bo pojęcia nie mam ile taki sprzęt kosztuje.

                  coraz częściej zastanawiam się, czy przypadkiem się za to szycie nie zabrać. czasem się przydaje. teraz chciałam np. zabrać się za ozdoby świąteczne, wybralam sobie takie materiałowe, ale bez maszyny ani rusz... a zwykłą igłą to do przyszłych świąt chyba bym się nie wyrobiła...

                  swoją drogą, chciałam sobie zobaczyć tego całego metkowca, a tu niespodzianka, bloga nie ma

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                    Ozdoby swiateczne mozna zrobic z filcu i zwyklej nici Wychodzą pieknie Ja takie robiłam będąc w ciązy. I dobrze ze ich wtedy tyle narobiłam, bo teraz bym nie miala kiedy Trzeba pilnowac malego biegacza.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                      Popytaj znajomych w tym temacie A przynajmniej ja bym tak zrobił...
                      Za piękne było, żeby trwać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Jak uszyć "metkowca" dla niemowlaka?

                        A tylko szyjecie, czy na drutach któraś z Was też robi?

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X