Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

    Dzieci najlepiej pamiętają urodziny które są ogranizowane w takich miejscach http://www.incaplay.pl/ bo towarzyszą przy tym wydarzeniu wiele pozytywnych emocji. Po za tym miłe wspomnienia z takich urodzin zawsze często wracają i dzieci na prawdę mają o czym opowiadać

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

      Mój synek niedługo kończy 6 lat. Chcę, żeby te urodziny były wyjątkowe, bo wiele przeszedł w tym roku. Mój synek bardzo dużo chorował i prawie cały rok spędził w łóżku z zapaleniem oskrzeli, ostrą anginą, przeziębieniem. Urodziny będą pełne atrakcji, bo mam znajomych, którzy pracują w cyrku i na urodzinach nie zabraknie klownów, żonglerski, light show, baniek mydlanych. Chcę, żeby był także przepiękny tort. Mój syn jest ogromnym fanem krecika i spongeboba. Obydwa te torty widziałam w tej cukierni http://e-torty.pl/do/page/torty-lublin . Nie wiem, na który mam się zdecydować. Jaki tort bardziej Wam się podoba?

      Skomentuj


        #18
        Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

        Drugie urodziny mojego synka to była pierwsza poważna impreza . Miał zaproszonych dwóch kolegów (oczywiście z rodzicami). Chłopcy świtenie się bawili i to najważniejsze!

        Skomentuj


          #19
          Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

          U nas urodzinki synka byly dla mnie wyjatkowe, pierwsza swieczka, zaskoczenie,usmiech na buzi dziecka to wyjatkowe momenty w życiu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

            Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
            U nas urodzinki synka byly dla mnie wyjatkowe, pierwsza swieczka, zaskoczenie,usmiech na buzi dziecka to wyjatkowe momenty w życiu
            Tak, dla rodziców są to na prawdę wyjątkowe chwile. Pełne radości, uśmiechu, ale też wzruszenia, a czasem i łez, płynących ze szczęścia. A najważniejsze nie raz jest po prostu to, że możemy razem świętować w rodzinie!

            Skomentuj

                   
            Working...
            X